matematická biologie

Kategorie: Ostatní


Zobrazit reakce: od nejnovější - strom chronologicky

Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 23.01.2008 21:36:54, myšák, zhlédnuto: 1373x, reakcí celkem: 10Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekAhoj, máte někdo zkušenosti s oborem matematická biologie? Prolezla jsem stránky skrz naskrz a stejně pořád nevím, jestli je to pro mne vhodné. Bylo by fajn, kdyby mi to někdo ještě trochu přiblížil. Chci jít na obor, kde je kombinace matematiky a biologie, ale mám trochu obavy co se týče informatiky. Je pro někoho, kdo ji měl na střední dva roky příliš náročná? Budu vděčná za jakoukoliv připomínku. Díkec.

Email: altair11seznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (18.08.2015 21:25:19, maky) Ahoj, tenhle obor a škola konečně kombinuje věci, co mě baví, matiku a biologii, akorát z toho IT nejásám, proto jsem se chtěla zeptat na kontakt na tebe. Na možnost promluvení si o studii a tak :) děkuji předem reagovat zde
    Email: maky.petrickovagmailcom
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (15.01.2013 20:17:57, Katuse) Ahoj, prosím tě, mohla bych se tě zeptat na jake urovni je informatika, ja ji totiz mela na gymplu jen dva roky. A jak moc je to náročné studium a kolik lidí to třeba u vás už vzdalo nebo nezvládalo. Mě matika a biologie baví, ale žádný expert v ní rozhodne nejsem. reagovat zde
    Email: Klabanovakatusecentrumcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (16.07.2010 22:55:07, zabka) Ahoj, taky uvažuji o studiu tohoto oboru. Zatím je to jen jedna z možností, ale uvítala bych jakékoli bližší informace, protože mám biolu i matiku ráda, takže by mi to snad mohl vyhovovat:)Předem moc díky reagovat zde
    Email: zab.k.aseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (14.02.2008 17:26:13, myšák) No to je supr, dík že jsi se ozvala!:) Já se matiky nebojím, větší starost mi dělá ta informatika...S15 reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (14.02.2008 15:53:47, nugi) ahoj, já tento obor přímo na MU studuju.. taky jsem se nejdříve matiky bála, ale je to v pohodě, pokud tomu aspoň trochu rozumíš, baví tě a jsi odhodlaná se učit, protože bez toho to nejde.. mně osobně připadá o dost těžší biologie.. tak se mějte a určitě sem pojďe :D reagovat zde


Podobné příspěvky:
  1. BIOLOGIE A FYZIKA Zdravotnický záchranář - Přijímačky, přípravné kurzy
  2. Farmacie nebo klinická biologie a chemie v Pardubicích? Poraďte :) - Výběr vysoké školy
  3. Biologie v Brně nebo v Praze? - Výběr vysoké školy
  4. biologie - Ostatní
  5. uplatnění biologie Přf UK - Univerzita Karlova
  6. Biologie na UK či MU? - Výběr vysoké školy
  7. Učitelství tělesné výchovy a biologie - Výběr vysoké školy
  8. Klinická biologie a chemie - Výběr vysoké školy
  9. NSZ z biologie a chemie - farmacie ?? - Přijímačky, přípravné kurzy
  10. Chemie vs Biologie - uplatnění - Výběr vysoké školy

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace příspěvku

Heslo:  pokud chceš administrovat reakci klikni u ní nejprve na "reagovat zde"

  

Obnovením se příspěvek posune na první pozici v seznamu příspěvků. Platnost zobrazení se nastaví od nového data obnovení.
Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.