Klasická filologie

Kategorie: Ostatní


Zobrazit reakce: od nejnovější - strom chronologicky

Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 25.01.2008 02:24:18, Markéta, zhlédnuto: 234x, reakcí celkem: 5Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekMám velice drzý nápad. Ráda bych zkusila štěstí na klasické filologii v Brně, ač jsem v tomto oboru stránka nepopsaná, dokonce nemám žádné znalosti latiny nebo řečtiny (stigma všeobecného gymnáziaS14). Navíc už třetím rokem studuju naprosto příšerný obor zahradní architektury, v důsledku čehož jsem přes všechnu snahu neuvěřitelně zblblaS10. Obsahem přijímaček je pouze TSP. Znamená to, že šanci mají i outsideři jako jsem já? Nebo zde existuje nevyslovený předpoklad, že všichni uchazeči mají alespoň jakýsi základ?
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (25.01.2008 09:37:51, Radek) Drzé to určitě je :) Myslím že né uplně nemožné. Nic nepotřebuješ kromě silné vůle zvládnout od prvního ročníku hóoodně latiny a od druhého řečtiny. Já tam nestuduju, ale mrkni na katalog předmětů na tomto oboru: www.phil.muni.cz/plonedata/wff/studium/katalogy/klasickastudia.pdf a info o jednotlivých předmětech najdeš na http://is.muni.cz/predmety/katalog.pl když zadáš název nebo označení konkrétního předmětu z toho tvého oboru. Latinou taky nevládnu, ale myslím že to bude probírané od začátku ale dost zgruntu, podrobně, žádné flákání. Jistě tam budou i někteří, co latinu už někdy měli, či někdo kdo z jiných důvodů již něco ví třeba o té řečtině. Já si myslím že člověk který má vůli (opravdu chce) a zvládne ten začátek, to pak už dokáže. Protože na začátku budou mít výhodu ti co něco znali, ale postupně dojedou i oni a budete na tom všichni stejně. Přeju zdar při TSP. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (25.01.2008 13:00:08, Martina) Ahoj latinu jsem měla všeho všudy rok a je docela těžká ne nadarmo se říká, že je to mrtvý jazyk ,ale je zase výhoda něco umět a porozumět reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (25.01.2008 13:01:05, Martina) Tak z chutí do toho půl je hotovo.:) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (25.01.2008 14:55:28, Lenča) Markéta: přijímaček se vůbec neboj, o klasickou filologii není tak velký zájem, docela často se dává jako tzv. záchranej obor, protože na přijetí stačí mít většinou percentil pod 20. Horší už to je potom s náročností studia no... reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (27.01.2008 11:04:01, mimka) Marky, můžeš mi prosím říct co je na zahradní architektuře tak příšerného? Zrovna jsem si tam chtěla letos dát přihlášku :( reagovat zde

Podobné příspěvky:
  1. filologie na Univerzitě Palackého - Ostatní
  2. Translatologie UK x Filologie MUNI - Výběr vysoké školy
  3. japonská filologie na upol - Ostatní
  4. Studium filologie FF OSU - Ostravská univerzita
  5. filologie tul - Technická univerzita v Liberci
  6. Přijímačky na FF čínská - japonská filologie - Univerzita Palackého v Olomouci
  7. FF UK-Filologie - Informace o studiu
  8. filologie na UK - Ostatní
  9. Česká filologie NA UPOL - Informace o studiu

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace reakce

Heslo:

 

Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.