chyba v přihlášce na VŠ???

Kategorie: Ostatní


Zobrazit reakce: od nejnovější - strom chronologicky

Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 28.01.2008 22:24:28, Ivana, zhlédnuto: 647x, reakcí celkem: 4Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekZdravím..je moc velká chyba,když do přihlášky na VŠ do kolonky "státní příslušnost" napíšu "česká" místo "ČR"?vím,že národnost se píše česká a st. příslušnost právě ČR,ale když já jsem to *** vypisovala ve spěchu na poště a měla jsem jen jeden formulář a už jsem to nechtěla škrtat,říkala jsem si,že na tom už tak moc nesejde,ale teď mi to vrtá hlavou..asi neusnu,tak mi někdo řekněte,že je to v pohodě:D moc děkujuS11
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (28.01.2008 23:44:53, Radek) říkám: je to v pohodě.. fakulta zjistí co potřebuje. žádný problém.
    dobrou noc ;) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (05.02.2012 13:25:05, Sandra) Ahoj, je velká chyba, když jsem v elektonický přihlášce vyplnila kód oboru střední školy z jejich nabídky a ne přímo mojí školy? Jedním číslem se to liší, ale oboje je pro všeobecný gympl. reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (05.02.2012 17:59:46, Radek) Ahoj. to taky není chyba.. oni hlavně na té VŠ nechtějí aby tam někdo dával nějaké číslo z hlavy, které nesedí vůbec na nic... chtějí mít přesné statistiky kdo se hlásí z všeobecného gymplu a nebo z jakých oborů.., proto tam školy mají vlastní číselníky a z toho se vybírá (a nic jiného dělat nejde než že něco z toho vybereš.. je teda divné že tvoje škola uvádí jiný kód, všeobecné gymnázium je zrovna takové hodně časté.. Ale důležitý je ten název "všeobecné gymnázium".. A navíc, je to jen statistika, k ničemu významnému jim to není. Takže v poho..
      Mrkni co se píše na tvých vysvědčeních ze střední školy resp. na matur.vysvědčení.. Podle mě někdo musel udělat chybu - buď tvá SŠ když ti říkala kód oboru a nebo VŠ že má chybu v číselníku. reagovat zde
      Email: radek.lexavejskacz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (07.02.2012 20:23:52, carlos) Zdravím, chtěl jsem se zeptat...při zadávání známek ze sš do systému SIS UK jsem tam udělal chybu, že jsem vyplnil v jednom ročníku jedničku i do jedné kolonky, kde nic být nemělo,protože ten předmět jsem už daný rok neměl. Výsledné průměry jsem ale níže uvedl správně a systém je nepřepočítával, takže to je jen taková maličkost, ale stejně chyba to je. Radši tam budu volat, ale nevíte jestli lze znova dát do sytému přihlášku na stejnou školu a obor (samozřejmě ve stejném profilu sis), když to takhle zkazíte? Každá přihláška má totiž ? jiné ID...Mám nějak tu s chybou rušit mailem na UK ? Co myslíte? reagovat zde
    Email: unofficialstevenseagalforumgmailcom

Podobné příspěvky:
  1. Lékařské potvrzení na přihlášce ke studiu - Přijímačky, přípravné kurzy
  2. Škrtání v přihlášce? - Informace o studiu
  3. životopis v přihlášce na FSV UK - Přijímačky, přípravné kurzy
  4. Špatné údaje v přihlášce - Přijímačky, přípravné kurzy
  5. Předchozí studium na VŠ na přihlášce?? - Informace o studiu

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace příspěvku

Heslo:  pokud chceš administrovat reakci klikni u ní nejprve na "reagovat zde"

  

Obnovením se příspěvek posune na první pozici v seznamu příspěvků. Platnost zobrazení se nastaví od nového data obnovení.
Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.