Mezinárodní vztahy a východoevropská studia


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 03.02.2008 12:19:07, Aduš, zhlédnuto: 1292x, reakcí celkem: 4Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekAhoj, chci se zeptat na všechno, co víte o tomhle oboru (samotném studiu) a celkově i o FF ZČU, děkuju.
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (05.02.2008 16:34:23, Aduš) Moc děkuju:). reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (05.02.2008 09:47:11, Markéta) Tak s ruštinou problém mít nebudeš, ta se učí úplně od začátku, stejně tak druhej slovanskej jazyk. Na tu odbornou angličtinu bys měla mít úroveň středně pokročilou. Prostě jestli jsi ji měla na střední, tak to zvládneš. Já mám za sebou zatím první semestr AJ a šlo to, i když to bylo dost časově náročný. No a AJ2 mě teprve čeká. Ty přijímačky byly dost o dějepisu, hl. co se týče komunistický éry ve východní Evropě. Pak tam byly nějaký otázky na mezinárodní organizace (OSN, EU). Tenhle obor je novej, Teď se bude otvírat teprve potřetí, takže ty otázky z přijímaček na netu jsou poměrně aktuální. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (04.02.2008 23:59:17, Aduš) Děkuju moc za info:)Ještě by mě zajímalo, jak vypadají přijímací zkoušky ( na stránkách fakulty jsem našla příjimačky z minulých let a byl to jen dějepis, ale nejsem si jistá aktuálností), a ještě, jak je to s tou ruštinou, je moc velký problém, že jsem ji nedělala?( jestli se učí od začátku nebo je nutná jistá úroveň jazyka). reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (03.02.2008 19:01:54, Markéta) Ahoj, co přesně by tě zajímalo? V tomhle oboru by tě čekaly předměty jako politologie, mezinárodní vztahy, politické systémy, mez. bezpečnost, ale taky ruský dějiny, rus. literatura a jiný ruský reálie a samozřejmě ruština, další slovanský jazyk (polština, bulharština nebo slovinština) a odborná AJ. Typolitologický předměty jsou celkem náročný, hlavně na tebe nikdo nebere ohled, že nejseš "čistý" politolog a tím pádem nemáš ty znalosti, co mají oni z jiných předmětů. Ty tzv. kulturně-jazykové předměty už jsou víc v pohodě. Tak se ptej, co by tě zajímalo.:D reagovat zde

Podobné příspěvky:
  1. ZCU-Mezinarodni vztahy a vychodoevropska studia - Ostatní
  2. VŠE - Arts Management vs. Mezinárodní vztahy a diplomacie - Výběr vysoké školy
  3. Prosím o radu - právo, psychologie, nebo mezinárodní vztahy??! - Výběr vysoké školy
  4. MU - Mezinárodní vztahy - Masarykova univerzita
  5. Mezinárodní vztahy - Informace o studiu
  6. Mezinárodní a regionální vztahy v prům. vlastnictví - Metropolitní Univerzita Praha, o.p.s.
  7. Mezinárodní teritoriální studia - Univerzita Karlova
  8. Mezinárodní vztahy... - Výběr vysoké školy
  9. Politologie + mezinárodní vztahy FSV UK - Ostatní
  10. Politologie a mezinárodní vztahy, FSV UK - Univerzita Karlova

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace příspěvku

Heslo:  pokud chceš administrovat reakci klikni u ní nejprve na "reagovat zde"

  

Obnovením se příspěvek posune na první pozici v seznamu příspěvků. Platnost zobrazení se nastaví od nového data obnovení.
Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.