farmacie v Brně nebo v Hradci Králové?


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 03.02.2008 19:08:51, Tereza, zhlédnuto: 5484x, reakcí celkem: 20Reagovat na příspěvek
ahojky, chci se zeptat, jestli nevíte, jak je to se studiem na těchto školách. kam je lehčí se dostat a kterou je lehčí udělat? díky
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (03.02.2008 23:29:25, innes) ahojky... na to je docela těžké odpovědět, ale obecně se říká že do hradce je snažší se dostat ale těžší se udržet a v brně naopak- těžší se dostat ale lepší se udržet. Všude se dělají přijímačky z bioly, chemie a fyziky, v HK navíc tento rok testy studijních předpokladů. Navíc fakulta v HK vydává vzorové otázky, každá z těch 3 knížek má 2000 otázek a pak se z nich vybírají otázky na přijímačky. Jinak já studuju farmačku v Brně a neměnila bych :) reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (19.12.2010 16:23:54, Moni) o tom, že fakulta v Hradci Králové vydává zkušební otázky k přijímačkám vím, ale chtěla jsem se zeptat, kde se dají objednat a koupit. Nikde na internetu to nemůžu najít. Napiš když tak prosím na monika.vrtnaseznamcz. Díky moc. reagovat zde
      Email: monika.vrtnaseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (03.02.2008 23:31:26, innes) jinak sem ještě zapomněla napsat, že v brně sou ty přijímačky podle mě vážně těžší.. jsou jak na kroužkování tak i na doplnění... ale fakulta taky vydává alespon vzorové příklady podle kterých se dá k těm přijímačkám dobře připravit. :) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (04.02.2008 09:21:03, Tereza) A v jakým jsi ročníku? Přijde ti to hodně těžký nebo se to dá zvládnout celkem dobře? Kterej ročník je nejtěžší? DíkS06 reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (04.02.2008 09:23:19, Tereza) A jestli ještě můžu mít dotaz: kolik lidí to tak neudělá. Děkuji reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (04.02.2008 19:33:47, innes) já sem teprve v prváku, takže o tom kterej ročník je nejtěžší zatím nemůžu moc mluvit. Mám dojem že nám říkali že úmrtnost je 5% takže to není vůbec moc. Tak je to těžký, ale která výška není že, spíš je to časově náročný, protože veškerá cvika která máme vyžadují 100% docházku. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (04.02.2008 19:58:23, Tereza) Díky za odpovědi. Já pořád nevím, jestli to zvládnu. Jak hodně se musíš učit?S08 reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (04.02.2008 21:41:57, innes) A co ted děláš za školu? Neřekla bych že se učím málo, ale spíš nárazovky třeba na zápočty nebo na zkoušky... kdo chce může se učit během celýho semestru, někdo (a to většina) to pak nadrtí až je potřeba. Jako od rána do noci se vážně neučím. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (05.02.2008 09:25:22, Tereza) Teď dělám gympl, ale už tady se musím celkem učit. Co jsi dělala ty? reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (05.02.2008 20:16:53, innes) Já sem taky dělala gympl, takže si myslim, že nemusíš mít obavy. Navíc děcka z gymplu sou zvyklý se docela učit, takže s tím bych si taky problém nedělala :) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (06.02.2008 19:34:50, Tereza) A jak moc víc se učíš teď oproti gymplu? reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (07.02.2008 09:20:59, Vanda) Psl,ví někdo jaké jsou do HK přijímačky
    z testů všeobecných předpokladů,co si mám pod tím představit,jsou podobné jako na masárnu nebo třeba typ SCIO testů.Tím mě teda
    Hradec dostal,vůbec jsem to netušila.Šprtám
    che,bi a fy a ještě všoobecné předpoklady to
    je teda pěkný.S09
    Ještě,stránky fakulty tam mají uvedené jako
    příklady jen otázky z předmětů,kromě těch
    všeob.předpokladů.S14
    jEŠTĚ reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (07.02.2008 18:32:20, innes) učím se víc, jenže to se stejně nedá moc srovnávat. Fakt závisí hodně na člověku, někdo je schopnej se to naučit rychle, někomu to trvá dýl, každopádně být zvyklá se učit je potřeba. Jako tím bych se vážně zatím moc nezabývala, spíš nad tím přemýšlej jestli by tě to bavilo, mrkni třeba na předměty atd.. vše je na stránkách :) reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (12.12.2011 15:45:02, claire) ahoj, prosimte,muzu se zeptat jakym stylem se tam clovek musi ucit? jestli je to vetsinou spis o memorovani nebo je to vic o chapaní...jsem ted na zubařině v olomouci,pretim sem se rozhodovala prave mezi farmacii a tou zubarinou, ale jak to tu ted vidim tak si stale vic vyčítám že sem nešla na VFU, porad se jen drtim vsecko zpameti a ted ještě vidina zkouškoveho kdy budu muset ještě vic zabrat(coz si muj mozek mysli ze vic uz to snad ani nejde:-D)....a tak sem si říkala že bych si dala přihlašku zas na farmu a přešla...jenom se bojim že to tam pak bude podobne a bude zase zklamana a trapit se.... reagovat zde
      Email: klarinka.hunarovaseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (07.02.2008 18:35:21, innes) To Vanda: nevím jestli ti někdo poradí, protože ty testy studijních předpokladů jsou letos první rok. Zkus třeba sehnat někoho kdo do HK chodil (chodí) na kurzy, určitě se na to musí děcka ptat. Jinak hodně štěstí.. navíc když si koupíš ty materiály co vydává k přijímačkách fakulta tak ti to dost pomůže. :) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (11.02.2008 06:58:50, Vanda) To Innes,kašlu na všobecné předpoklady,snad
    to nebude nějaká hrůza,jinak si projdu jen
    ty jejich testy,a tobě děkuji za odpověd.
    ;) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (15.02.2008 12:49:54, coci) Ahoj, jsem v prváku v HK, o těch studijních předpokladech jsem doteď vůbec netušila. Kdybych se částečně nemusela rozhodovat podle vzdálenosti, tak bych teď asi šla do Brna (jestli bych teda vůbec šla na farmu, pořád přemýšlím, kam ještě podám přihlášku... kdybyste mi chtěli doporučit nějakou školu v Praze...:D). V HK odpadne 30-35%. Největší vylejvárna je druhák. Do Brna je těžší se dostat, ale ze všech stran slyším, že studium je lehčí. reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (20.02.2011 22:11:23, klappetra) A jak je to s kvalitou vzdělání? Myslíš, že je mezi nimi velký rozdíl?? Mě se totiž zdá dost divný, že v Hradci vylejou každýho třetího a v Brně je úspěšnost 90%... Ale zase jsem slyšela, že v H. jsou někteří zkoušející pěkný hov*ada, tak jestli to náhodou není kvůli tomu. reagovat zde
      Email: klappetraseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (15.02.2008 12:51:59, coci) A ten soubor otázek z HK doporučuju, i v Brně byly některý dost podobný. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (23.03.2008 18:27:08, Barii) to innes - Ahojte prosím vás víte někdo z jakých knih je nejlepší se učit na přijímačky na farmačku do Brna? a byly na přijímačkách i otázky ze vzorových testů na vfu? reagovat zde

Podobné příspěvky:
  1. Farmacie nebo Zdravotnická bioanalitika na UK v Hradci - Výběr vysoké školy
  2. Angličtina v Brně, nebo Olomouci? - Výběr vysoké školy
  3. Farmacie, VŠE - Multimédia v ekonomické praxi nebo Cestovní ruch ??? - Výběr vysoké školy
  4. Farmacie v Praze ???? - Univerzita Karlova
  5. Podnájem v Hradci Králové - Ubytování a stravování
  6. Farmacie Brno x Hradec, Genetika - Výběr vysoké školy
  7. Africká studia v Hradci - Výběr vysoké školy
  8. Správna vysoká? (farmacie x všcht) - Výběr vysoké školy
  9. Farmacie nebo klinická biologie a chemie v Pardubicích? Poraďte :) - Výběr vysoké školy
  10. Testové otázky nk přímačkám na medinu v brně, farmacii v hradci a hlavně na fyzioterapii - Přijímačky, přípravné kurzy

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace příspěvku

Heslo:  pokud chceš administrovat reakci klikni u ní nejprve na "reagovat zde"

  

Obnovením se příspěvek posune na první pozici v seznamu příspěvků. Platnost zobrazení se nastaví od nového data obnovení.
Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.