STAG OPF

Kategorie: Ostatní


Zobrazit reakce: od nejnovější - strom chronologicky

Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 04.02.2008 17:44:58, Petra, zhlédnuto: 254x, reakcí celkem: 12Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekahojky. chtěla bych se zeptat, jak to je se zápisem rozvrhu do systému STAG (konkrétně na OPF v Karviné) - zda tento systém STAG v tom termínu, kdy je povolen zápis předmětů do rozvrhu, je pouze aktivní ve škole, tedy že musím jet do budovy školy a tam si vystát frontu na počítač a nebo zda to také funguje např. když budu doma a přes net tedy.bo jsem slyšela, že právě v tom termínu jak bude ten zápis, tak normálně přes net to nepůjde, jen právě v té škole.... díky za info papa
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (04.02.2008 20:00:22, Katka) No, já jsem se zapisovala na zimní semestr z domu přes internet a bylo to bez problémů, takžepodle mě ti to půjde v klidu z domu a nemusíš se táhnout do školy, myslím, že tohoto využijí všichni, kdo mají možný přístup z domu na net, jezdit do školy kvůli tomu rozhodně nemusíš.. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (05.02.2008 08:48:46, Petra) to Katka: děkuji ti Katko, už jsem si právě myslela že se budu muset táhnout přes celou republiku do Karviné. my jsme měli právě na zimní semestr rozvrh daný, tak jsme si to dělat sami nemohli, ale ted na letní už ano, tak jsem nevěděla právě, jestli ten systém pojede, i když budu doma. tak děkuju ještě jednou papa reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (06.02.2008 11:45:41, pavel) ahoj, jo to by mě taky zajímalo, jak to je. jestli to půjde v pohodě z domova či musím do školy a jen tam to půjde... ???? reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (06.02.2008 19:02:59, Katka) To Pavel: Kdyby jsi si přečetl moji předchozí odpověď, tak nevím,proč s na to samé ptáš ještě jednou (pokud nejseš nějak mentálně retardovaný).... Zapsat se můžeš i z domu, jezdit do školy nemusíš.. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (07.02.2008 10:48:14, pavel) to Katka: nemyslíš si, že si nějaká drzá?! sem se slušně zeptal tak se uklidni reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (07.02.2008 10:55:57, Katka) To pavel: drzá nejsem, ale kddyž se chci na něco zeptat, tak se podívám, zda to tu už náhodou není, zvlášť, když to píšu jako odpověď do příspěvku, kde nad tebou už někdo odpověděl a kde to myslím jasně píše.. Většinou člověk napřed čte a pak píše, ty jsi to asi udělal přesně naopak..S04 reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (07.02.2008 11:48:30, Eva) to Katka: no nevím, ale myslím že přístup ke STAG je v termínu předzápisu omezen, co se týká tedy že se budeš chtít přihlásit někde jinde než ne ve škole. viz sama škola to zdůrazňuje:"Využijte přístup přes nativního klienta na učebnách OPF při předzápisu.

    Proč: Důvod je jednoduchý - v prvních dnech "předzápisové špičky" je nápor uživatelů na databázi IS/STAG takový, že ho musíme sami regulovat, protože jinak by se prodloužily doby odezvy systému tak, že by bylo neúnosně zdlouhavé předzápis vůbec dokončit a pravděpodobně by nápor ve výsledku vedl k "definitivnímu úmrtí databáze". Obnoveni jejího provozu by mohlo trvat až dny. Klasická www aplikace má ve srovnání s UIS klientem (učebnové počítače) podstatně větší nároky na zdroje databáze při každé operaci, proto omezujeme ve špičce počet uživatelů, kteří ji mohou využívat - a to systémem "kdo dřív příjde, ten dřív mele" reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (07.02.2008 11:50:30, Eva) - tedy ne žádnou selektivní metodou. Takže až vás předzápisový portál bude odmítat přihlásit, budete už vědět proč... POZOR! Během předzápisové špičky (řádově dny) je možné, že budeme omezovat funkčnost některých jiných www aplikací." takže nevím Katko,ale myslím že nemáš moc dobré informace a v termínu, kdy si studenti budou chtít zapisovat své sami vytvořené rozvrhy, bude teda pěkný nával a informatici STAG určitě zablokují pro ty tzv. zvenčí... reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (07.02.2008 13:39:25, kája) prosím vás ví někdo jak to teda je? jsem z pardubic a chodím na OPF, ted si poprvé budu do toho systému STAG zapisovat rozvrh a myslela jsem že to půjde v pohodě z domova ale jak tu píše Eva tak asi ne. v zimním semestru jsem měla rozvrh daný takže jsem stag nepoužila.jen v prosinci, kdy byl tzv. předzápis předmětů ale to jsem byla ve škole,takže to šlo. ale ráda bych si ten rozvrh zapsala taky doma, ale jestli to ti informatici bloknou jak to píšou na svých stránkách pro ty co chtějí použít internet např.z domu tak je to trochu nespravedlivý...nechce se mi čekat ta řada na těch pár počítačů co ve škole jsou... ale asi budu muset, bo jsou i takoví aktivci,že už před počítačovou učebnou stojí od 6 od rána aby byli první... no nevím zda to teda riskovat a zkusit to z domova, bo bych chtěla ten rozvrh co mám naplánovaný.. no nevím. máte s tím někdo zkušenosti??? šlo vám to z domu??zatím čau reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (07.02.2008 19:50:44, Katka) To Eva: Samozřejmě, že odezvy budou možná trochu větší a nepojede to tak rychle, jako normálně, ale já se jednou zkoušela zapsat přes klienta ve škole na PC v předzápise a program mi odpovídal daleko pomaleji, než samotný internetový portál a zasekával se taky dost. Mimochodem, ten program je jen na "pevných" diskcích, tudíš jen v učebnách, nahoře v multimediální učebně to je jen pár počítačů..
    Já jsem se na zimní semestr zapisovala předměty do rozvrhu z domu a bylo to vpohodě, i když trochu čekala, ale rozhodně to je podle mě lepší, lepší si trochu počkat, než se táhnout přes celou republiku.. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (07.02.2008 19:53:04, Katka) Já se teda osobně přes STAG zapisovala a nejsem sama, většina mých spolužáků se zapisovala přes internet, málokdo do té školy jen a nikdo mi neříkal, že by mu to vyloženě nešlo, odezvy byly možná delší, ale postupně se tam dostal každej.. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (10.02.2008 10:32:32, janka) ahoj, no ja jsem ted ve druhaku a vzdycky jsem delala predzapis i zapis predmetu do rozvrhu z domu. je pravda, ze je to pomalejsi a je problem se vubec prihlasit, ale tak za hodku po prvotnim naporu se da zapis v pohode udelat... reagovat zde

Podobné příspěvky:
  1. Zápis předmětů STAG olomouc první ročník - Ostatní
  2. STAG práva Olomouc - Ostatní
  3. STAG - Informace o studiu

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace reakce

Heslo:

 

Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.