Šance na přijetí fakutlta - obor


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 07.02.2008 02:44:00, Martin, zhlédnuto: 6314x, reakcí celkem: 21Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekChtěl bych se zeptat kde zjitím šance na přijetí konkrétně na daný obor, všude je úvaděna jen fakulta. Například když se budu hlásit na Masarykovu univerzitu v Brně, Fakulta sociálních studií je uvedeno, že v loňkém roce bylo přijato 18% což se mi zdá hodně málo a rád bych věděl kolik se hlásilo a dostalo se na obor Mediální studia a žurnalistika + Český jazyk a literatura :)

Email: dopsoseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (07.02.2008 08:10:04, Radek) Mrkni na http://www.muni.cz/fss/study/admission - Zpráva o výsledcích přij. řízení (asi devátý odkaz shora)..
    Na tuhle kombinaci:
    Uchazečů 91, zúčastnilo se přij. zk 48, uspělo v přij. zk. 45 (dosáhli určitého stanoveného minima), přijato 6.
    Když si to spočítáš, tak 6/48 = 1/8 = 0,125 (vzali 12,5 % lidí co přišli ke zkouškám) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (07.02.2008 14:57:02, Margotka) No mě se líbí na Masarykově, že v NSZ chtějí precentil 90% :D Vzhledem k tomu, že na stránkách scio píšou, že při prvním pokusu je průměrně okolo 25%. Už vím, proč si vymysleli ty tři pokusy na NSZ :D
    Btw. Na žurnalistiku se taky hlásím a koukala jsem kolik lidí se přihlásilo a kolik vzali, tak jsem se zděsila. Ale ono kolem těch 10% je všude, přestože nám to přijde málo. reagovat zde
    Email: ma.r.gotkacentrumcz, ICQ: 202275745
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (07.02.2008 19:34:15, marta) Taky bych rada na zurnalistiku do Brna:) Ted v sobotu delam scia a docela uprimne se jich desim:) .. nevim jestil to nekomu pomuze, ale udelala sem si pro sebe takovy "prehled sanci na prijeti",FF- kombinace s predmetem na filosoficke fakulte; MS-medialni studia, a to cislo nakonec znamena kolikateho cloveka asi vezmnou, takze napr na tu cestinu, je to kazdy osmy...
    MS - enviroment-- 2,4
    MS - evropska -- 3,3
    MS - gender -- 3,7
    MS - mezinarodni -- 9,3
    MS - politologie -- 4,0
    MS - psychologie -- 9,5
    MS - soc. antropologie -- 6,6
    MS - sociologie -- 4,6
    MS - soc. prace -- 3,1
    +FF MS - teorie a dejiny filmu -- 6,7
    +FF MS - cesky jazyk -- 8,0
    +FF MS - religionistiky -- 7,0
    +FF MS - filosofie -- 5,0
    reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (07.02.2008 19:40:43, marta) jeste bych jen doplnila, ze jsem vychazela z udaju uverejnenych na webu MU Brno, odkaz uz presne nereknu bohuzel:), a pocitala jsem to nikoliv z poctu uchazecu, ale z poctu lidi, kteri se skutecne dostavili k prijimaci zkousce(obcas se totiz ty cisla mirne lisi).. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (07.02.2008 20:09:06, marta) jooo a jeste si zaotravuju jednou:)) - margotko, kde si objevila, jak musi byt vysoky percentil na prijeti? Na strankach skoly sem to nikde nenasla, ani na scio.cz ne, ale vidim, ze nehledam dostatecne:)) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (07.02.2008 20:28:03, Martin) cože to záleží i na tom jakej si vezmu druhý obor? :) to sou věci, takže když chci jít do olmíka a psali tam že na žurnalistiku se hlásilo kolem 130 a brali 62 tak se liší ještě šance podle toho co si dám jako druhej obor? :( reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (07.02.2008 20:34:08, marta) martine, to, co jsem pred chvili sem zkopirovala, se tyka jen MU Brno, nevim jak presne je to v Olomouci, jestli je tam zurnalistika taky jen dvouoborove jak na masarycce nebo ne... v kazdym pripade u MU je to tak, ze uz do prihlasky zadavas presne v jake kombinaci si obory volis; na kazdou kombinaci naberou jen "malinko" lidi, co sem se divala do lonske prijimaci zpravy, tak treba nekde jen 2, jinde 15, zalezi na dane kombinaci; no a pak podle me maj vsichni zurnaliste spolecne zurnalisticke predmety a ten druhy obor si studuji zvlast... V kazdym pripade na kombinaci zalezi:)-- psychologie je hodne zadana s MS, a tak je tedy nejmensi sance se dostat prave na tuto kombinaci....jestli chces, tak pisni na mail, muzem to probrat:) reagovat zde
    Email: martineckaxcentrumcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (07.02.2008 20:40:04, Martin) :) jj dobře, píšu ti, asi máš icq tak mi hi napiš na mail, je to rychlejší :) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (07.02.2008 20:41:20, marta) jestli chces, nasla sem u sebe ulozenou tu zpravu z lonska, kde mas presny pocty uchazecu, vykonavajich prijimacky, uspesnych i nakonec prijatych:) tak ti to muzu trebas poslat na mail...
    bohuzel u toho neni zapsany, kolik lidi predpokladaji brat letos(ono to urcite nekde bude, ale zas nekde uplne jinde, weby vejsek, jedna velka portugalska vesnice pro me:))..
    ps: olomouc je podle me urcite sance na prijeti vyssi v jakekoliv kombinaci, jen si myslim, ze prece jenom, Masarycka ma tak nejak "lepsi zvuk"- to by nam ale asi potvrdil nekdo, kdo primo zurnalistiku studuje.. (?) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (07.02.2008 23:00:23, Betty) Ahoj, jsem v prváku na žurnalistice na Masaryčce. Mám kombinaci s psychologií, brali 30 lidí a minimální percentil byl 180 (OSP+ZSV). Ještě jsem se hlásila na kombinaci se sociologií, právě kvůli tomu, že ta percentilová hranice je pro každou kombinaci jiná, takže když už jednou musím dělat ty NSZ, proč to nezkusit na víc kombinací a mít větší šanci. Žurnalistika na FSS se oficiálně jmenuje Mediání studia a žurnalisitka, protože v prváku máte předměty společnýho základu a až ve druháku si vybetere, jestli budete dělat žurnalistiku, digitální média nebo meduální studia. Na žurnalistice je 2měsíční povinná praxe (v rámci studia. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (07.02.2008 23:42:37, lucka) zdravím, taky se hlásím do Brna na žurnalistiku, počty přijatých vzhledem k počtu přihlášených mě docela děsí, percentily jsou likvidační, ale zkusit se má všechno, ne? :D V sobotu nastane první den D, tak jsem zvědavá,v porovnávacích testech jsem měla v osp vždycky nad 95%, ale ničí mě zsv, to do hlavy prostě nenatlučuS14
    JInak držím palce, nejsme žádný béčka, to dáme, ne?:) reagovat zde
    ICQ: 338447218
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (09.02.2008 18:38:27, marta) for Betty: Betty, mohla bys sem pisnout i neco konkretnejsiho ke studiu na MU ? Urcite by nejen me zajimala narocnost studia, pocty hodin, kdy skutecne musis byt ve skole, pristup ucitelu, (ne)prijemnost skolniho ovzdusi atd:).. byla bych rada, kdybys mi trebas i napsala neco na mail, ikdyz dnes em delala NSZ a myslim, ze si jdu hledat misto v nejakym podradnym teplym kanclu:))) reagovat zde
    Email: martineckaxcentrumcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (09.02.2008 18:39:52, marta) zapomnela sem pripsat-ne na cele MU, hlavne na oboru medialni studia a zurnalistika:) reagovat zde
    Email: martineckaxcentrumcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (09.02.2008 22:00:17, Betty) for marta: máš to na mailu, jen jsem ještě chtěla dodat, že v prvním semestru jsem chodila do školy jen pondělí, úterý, středa ráno... a to jen proto, že jsem poctivá a chodila jsme na všechny přednášky (počítám i druhý obor) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (10.02.2008 16:07:35, Margotka) marta: Je to v novinách Jak na VŠ... Nám to dávali ve škole:) reagovat zde
    Email: ma.r.gotkacentrumcz, ICQ: 202275745
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (10.02.2008 19:19:43, marta) for margota: Aha, nj, vzpomínám, že nám něco takovýho taky předhodili:) Budu muset zalovit v útrobách skříňky:) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (11.02.2008 11:37:33, Betty) Tady najdete, jaký percentily byly loni potřeba na FSS a kolik lidí se hlásilo a kolik brali

    http://www.scio-testy.cz/index.php?action=vthread&forum=8&topic=307 reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (11.02.2008 18:13:13, Margotka) Potřebujete na Karlovce na fakultě sociální věd známky? Ona se tam totiž uzavírá přihláška bez toho, abych je tam napsala. Tak teď právě nevím, protože na medině je na Karlovce chtějí :D Už jsem z toho tak zblbá, at nakonec to nepošlu se známky a oni nemají být a nebo s nimi a oni mají být :D reagovat zde
    Email: ma.r.gotkacentrumcz, ICQ: 202275745
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (17.02.2008 16:18:31, marta) Ahoj, sice se nehlasim na UK, ale logicky bych to brala tak, ze pokud te vyplneni prihlasky pusti az k jejimu zdarnymu dokonceni, bez toho, aniz by tam bylo upozorneni na zaslani znamek nebo kontrolniho potvrzeni nebo cehokoliv jinyho, tak by se tam asi posilat nemely:)
    Jistota je zeptat se mailem na studijnim nebo se podivat do smernic k prijimacimu rizeni, tam by to urcite melo byt:) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (20.01.2009 19:26:26, klarushka) nechcu vás strašit....ale taky se chci hlásit na FSS - na mediální komunikace...ale..moc si teda nevěřím že se dostanu, protože vím jaký je tam nával....

    byla bych ale ráda za jakékoliv informace.... kdbyste náhodou někdo chtěli pokecat o příjmačkách, prohodit si informace a tak, budu jen ráda když mi napíšete... budto meil nebo icq...:) reagovat zde
    Email: klarushka.mseznamcz, ICQ: 200388863
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (27.01.2009 16:40:24, Loki) Čaute, ja by som potreboval vediet percentily potrebne na jednotlive obory FSS z minuleho roka. Ak viete o nejakej strank kde by som to mohol najst budem moc vdacny. Popripade napiste svoj minulorocny percentil. reagovat zde

Podobné příspěvky:
  1. Šance na přijetí na obor Chemie na VŠCHT - Vysoká škola chemicko-technologická v Praze
  2. Šance na přijetí - kombinované studium VŠPJ - Vysoká škola polytechnická Jihlava
  3. šance přijetí na navazující obor - VŠCHT - Vysoká škola chemicko-technologická v Praze
  4. Přijetí - Metropolitní Univerzita Praha, o.p.s.
  5. počty bodů k přijetí na navazující obory PEF - Česká zemědělská univerzita v Praze
  6. Body pro přijetí na Policejní akademii?? - Policejní akademie České republiky
  7. Šance na přijetí - Vysoká škola chemicko-technologická v Praze
  8. Šance na přijetí na VŠCHT + další tipy - Výběr vysoké školy
  9. VŠCHT - šance na přijetí - Přijímačky, přípravné kurzy
  10. Šance na přijetí Ostravská univerzita - Pdf - Přijímačky, přípravné kurzy

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace příspěvku

Heslo:  pokud chceš administrovat reakci klikni u ní nejprve na "reagovat zde"

  

Obnovením se příspěvek posune na první pozici v seznamu příspěvků. Platnost zobrazení se nastaví od nového data obnovení.
Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.