ČVUT - fakulta elektrotechnická


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 07.02.2008 12:20:33, Sharinka, zhlédnuto: 679x, reakcí celkem: 8Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekAhoj, uvažuju o studiu na této fakultě (program: softwarové technologie a management, obor: web a multimedia). Dívala jsem se na úspěšnost uchazečů z minulého roku a zjistila jsem, že je strašně vysoká (90,4%), a nahnalo mi to docela strach.. Je to ten případ, kdy sice naberou hodně lidí, ale postupně jich drtivá většina během studia odpadne? :( Předem díky moc

Email: sharinka89centrumcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (07.02.2008 16:45:43, Terka) být tebou bych byla v klidu S06. Na tomto typu školy se počítá s tím, že vezmou (..plácnu..) 2600 lidí a k zápisu přijde třeba jenom něco přes 1000. Oni potřebujou lidi, proto je snadný se tam dostat... S13 reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (07.02.2008 16:55:46, Sharinka) Bezva, díky moc! :) Teď mě prozměnu tíží otázka, jestli má to studium vůbec smysl (pozdější uplatnění atd.) :D reagovat zde
    Email: sharinka89centrumcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (10.02.2008 14:06:18, jiří) No fel to je takový peklo z čvut. Já tam sice nestuduju (mám informatiku na ekonomce), ale znám tam spoustu lidí co tam studují, no spíš studovali. Na začátku naberou spoustu lidí a pak se to pročistí. Kámoš mi říkal, že prý loni ze cca 1600 zapsaných studentů odešlo po prvním roce cca 1000.
    Sice nevím jak moc je to pravdivé, ale věřil bych tomu. Každopádně je tam hafo matiky a to nejen v prváku. S08. Hlavně náročnost výuky semestr po semestru větší a větší. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (10.02.2008 14:31:45, Sharinka) to jiří: no právě tohodle se bojím... ale hafo matiky je na všech informatikách, stejně bych se s tím musela poprat ne? a určitě chci něco ohledně počítačů, ale grafika v úvahu nepřipadá, protože na všech školách chtějí aby člověk uměl kreslit i "normálně" a to já teda neumím :D a nechci ani "obyčejnou" informatiku protože ta je většinou brána hodně technicky a to mi taky zrovna nesedí.. ty studuješ kde přesně? reagovat zde
    Email: sharinka89centrumcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (10.02.2008 15:26:38, jiří) Jo to je pravda, že na všech informatikách je hodně matiky, ale na felu fakt mnohem víc. Já jsem na ČZU PEF. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (20.06.2008 11:53:44, Staaky) No FEL je peklíčko. Miloval jsem elektrotechniku a tak jsem myslel, že když se budu snažit, tak to dám... O elektrotechnice to moc nebylo...:-) Z matiky a fyziky je asi nejtěžší pochopit co po tobě vlastně chtějí, dál jsem se v řešení nikdy nedostal, tak nevím.:-)) Už se těším od října na ČZU.:-) Jo a jsem z Úžlabiny odchovanec velkého učitele národa Fukátka a jeho pekelných společnic Lacinové a Exnerové - zasvěcení vědí.S12 S10 reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (20.06.2008 15:35:53, tomyštejn) Zasvěcení vědí a soucítí S13
    Je to těžký přežít tohle středoškolský peklo, kde je jen samej testosteron a pájkou tam vládne krutovládce Parýzek. Mimochodem jsem taky na čzu pef informatika jako jiří. Ty jdeš taky sem nebo na technickou fakultu?
    reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (22.06.2008 16:46:28, jalea) Blazne-vyhi se tomu obloukem nebo je vysoka pravdepodobnost ze vyletis reagovat zde

Podobné příspěvky:
  1. Dopravní fakulta ČVUT- prosím poraďte!! - České vysoké učení technické v Praze
  2. ČVUT FJFI - Výběr vysoké školy
  3. ČVUT fakulta dopravní - Informace o studiu
  4. ČVUT fakulta dopravní - České vysoké učení technické v Praze
  5. CVUT FIT nebo TUL informatika - Výběr vysoké školy
  6. Čvut fakulta dopravní obor technická údržba letadel(TUL) - České vysoké učení technické v Praze
  7. ČVUT FEL EEM/EEK/EK vs FS TZSI - IB (Mgr.) - České vysoké učení technické v Praze
  8. VSE FIS x CZU PEF x CVUT FEL - Vysoká škola ekonomická v Praze
  9. ČVUT - FBMI - Radiologický Asistent - České vysoké učení technické v Praze
  10. ČVUT FIT nebo VŠE FIS - Výběr vysoké školy

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace reakce

Heslo:

 

Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.