finanční výpomoc na vysoké

Kategorie: Ostatní


Zobrazit reakce: od nejnovější - strom chronologicky

Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 09.02.2008 17:54:52, Lucka, zhlédnuto: 512x, reakcí celkem: 9Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekAhoj, je mi 21 a rozhodla jsem se, že nakonec bych ráda na vysokou, jenže od maturity již pracuji a doma mi dost rázně řekli, že mě nehodlají na studiech živit a bohuže obor, který chci studovat dálkově nelze. Vim, že ubytovací stípko činí něco kolem 670 na měsíc, ale neni mi jasné, zda je automaticky dáno každému, kdo nebydlí v okresním městě a taky by mě zajímalo, co dalšího lze čerpat, když to tak řeknu, jaké mají studenti výhody, zda jsou pro studenty nějaké sociální podpory, i když už člověk neni na střední a je po 18 roku, já se v tomto totiž vůbec nevyznám a jelikož budu bez prostředků, aspon než se na škole rozkoukám a v cizím měste - než si najdu nějakou brigádu, tak abych věděla, zda mohu počítat s nějakou finanční pomocí, co vše lze čerpat..díky moc Lucka

  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (17.02.2008 10:40:56, Lucka) Ahoj Lucko, určitě studovat začni! Jsem v úplně stejné situaci jako ty, začala jsem studovat před necelým rokem po 2 letech práce a rodiče bohužel na to, aby mě finančně podporovali nemají. Jelikož ale bydlím v Praze a v Pze mám i škole, na ubyt. stipendium nárok nemám, na soc. stip. také ne. Vyřešila jsem to tak, že jsem si našla stálou brigádu a přizpůsobila si rozvrh tak, abych mohla chodit jak do školy, tak na brigádu. Dá se to, do školy nemusíš chodit úplně na vše, dle oboru co si zvolíš si můžeš i přizpůsobit většinou rozvrh ( já studuju VŠE ). Zezačátku to bylo těžké, pravda, protože jsem nemohla sehnat ani práci a rozvrh jsme 1. semestr měli daný, ale teď mám i jak práci co mě hodně baví, tak školu co mě baví, k tomu studuju dálkově ještě jednu.. ...takže se to dá:) Držím palce. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (10.02.2008 18:51:14, marta) s tim ze to ma kazda skola jinak, to je mozny, ja sem se zajimala o olomouc UP, a tam to bylo podmineny urcitou vzdalenosti, tak doufam ze sem lucku nejak nemystifikovala :) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (10.02.2008 13:52:19, tomy) čau lucko, já studuju informatiku na pef czu a bydlim hned vedle prahy -> ubytovací stýpko mám, je stejný pro všechny, co na něj maj nárok. Ale kámoš co studuje v brně říkal, že jim to dávaj dle vzdálenosti, takže to má každá škola jinak reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (10.02.2008 09:22:03, lucka) hmm..to je pech, otec vydělává 15 000 měsíčně, takže na soc. asi nárok mít nebudu..jenže k čemu mi je jeho plat, když jsem mu uplně ukradená..:(
    reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (10.02.2008 02:55:12, zuza) aspoň na UK to funguje tak,že obyč ubytovací stípko dostane každý,kdo si o něj na podzim požádá,klidně i když je Pražák,jeho výše se pak řídí počtem žádostí...pak je ještě nějaká sociální kategorie ubytovacího stipendia,tak už se příjem ?rodičů? dokládat musí..ale o tom moc nevim... reagovat zde


Podobné příspěvky:
  1. Výběr vysoké soukromé školy bez matematiky - Výběr vysoké školy
  2. Výběr vysoké - Výběr vysoké školy
  3. Matfyz: Finanční matematika vs Obecná matematika - Univerzita Karlova
  4. Studium na Vysoké škole zdravotnické v Praze - Vysoká škola zdravotnická, o.p.s.
  5. Pomoc při výběru vysoké školy - Výběr vysoké školy
  6. právnické vysoké školy - Informace o studiu
  7. Výbět IT vysoké - MU, VŠE, VUT, ČVUT? - Výběr vysoké školy
  8. Špatná volba vysoké školy - Výběr vysoké školy
  9. Vysoké školy a uplatnění - Výběr vysoké školy
  10. Podniková informatika, finanční a pojistná matematika - Masarykova univerzita

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace příspěvku

Heslo:  pokud chceš administrovat reakci klikni u ní nejprve na "reagovat zde"

  

Obnovením se příspěvek posune na první pozici v seznamu příspěvků. Platnost zobrazení se nastaví od nového data obnovení.
Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.