Potřebuji poradit


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 12.02.2008 08:28:20, David, zhlédnuto: 171x, reakcí celkem: 5Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekChci se zeptat, na přihlášku se lepí originální útržek ze složenky o zaplacení nebo kopie tohoto útržku ???
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (12.02.2008 09:13:35, rishba) Podle me original,kopie je jen pro tebe reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (12.02.2008 11:06:01, Andy) zalezi na skole, vetsinou staci tam nalepit kopii reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (12.02.2008 16:40:06, Radek) krásný dotaz... je to takový začarovaný kruh trošku.. protože škola většinou chce aby člověk poslal originál (třeba právnická fakulta UK to vyloženě zdůrazňuje), ale z druhé strany originál je TVŮJ doklad že jsi to zaplatil: vůči škole, vůči poště kdyby to nedošlo apod. Před léty když jsem se hlásil na VŠ já, tak na poště když si člověk dal ústřižek okopírovat, byli svolní dát na tu kopii razítko.. jako že je to ok (jakoby taková náhrada "ověření").. jenomže to už teď pošty odmítají dělat. Jestli tedy můžu poradit, mrkni se na stránky dané fakulty o přij. řízení, zda tam píšou že chtějí originál, a pokud ano, pošli jim ho a modli se aby to došlo škole ok. Kopii si udělej- pro sebe.. budeš tam mít aspoň detaily o platbě a tak.. ovšem kdyby se něco řešilo oficiálně třeba nějaký spor, tak doklad to není. přeju zdar reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (13.02.2008 11:54:05, Ela) Podobná věc se mi stala,že škola nedostala moji přihlášku i s originálem zaplaceného poplatku,naštěstí jsem měla podací lístek,ale
    samotný by mi byl při dohledání k ničemu,naštěstí jsem si nechala ještě zpět vrátit tzv.doručenku(doklad s potvrzením
    o převzetí dopisu dresátem)sice mě to stálo love navíc,ale vyplatilo se.Škole jsem odeslala přes e-mail potvzenou doručenku a ejhle,přihláška byla na světě.Takže radím přihlášky posílat pouze doporučeně a s DORUČENKOU!!!!S10
    reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (13.02.2008 12:01:43, Ela) Ještě dodatek,největší problém hrozí,když podáváte přihlášku pouze papírovou formou a to proto,že vůbec není jistota,že uvedená fakulta dostala přihlášku v pořádku.Já na to přišla jen díky tomu,že jsem potřebovala informaci k tomu,jestli mohu žádat o částečné prominutí přijímací zkoušky,a po dotazu na studijním jsem zjistila,že přihláška tam nedorazila.Teď už je to OK reagovat zde

Podobné příspěvky:
  1. Inzenyrska informatika,potrebuji poradit - Ostatní
  2. Potřebuji poradit :) - Česká zemědělská univerzita v Praze
  3. Může mi někdo poradit? - Přijímačky, přípravné kurzy

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace příspěvku

Heslo:  pokud chceš administrovat reakci klikni u ní nejprve na "reagovat zde"

  

Obnovením se příspěvek posune na první pozici v seznamu příspěvků. Platnost zobrazení se nastaví od nového data obnovení.
Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.