vylouceni ze studia

Kategorie: Ostatní


Zobrazit reakce: od nejnovější - strom chronologicky

Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 12.02.2008 19:00:25, babou, zhlédnuto: 202x, reakcí celkem: 8Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekjsem prvni rok na vs(architektura). dokoncila jsem prvni semestr a zitra se zapisuji do letniho. vim, ze na skole nebudu zustavat a budu se hlasit na jinou skolu. chci ted ten semestr na skole prezivat bez toho, aniz bych si delala nejake nadeje u zkousek. radeji se chci pripravit vic na primacky na jinou skolu. dohromady bych to nezvladla. kdyz do skoly nebudu chodit, kdy me muzou vyloucit? az ve zkouskovem nebo treba po mesici? kdyz treba budu navstevovat jen dva, tri predmety hrozi mi vyhazov?S12
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (17.02.2008 13:22:02, babou) nevite nekdo prosiim,dik:) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (18.02.2008 07:56:14, Luca) ahoj,ja si myslim, ze se to lisi co fakulta,ale rekla bych,ze ofic,te muzou vyhodit nejdriv az v zapoctaku,bo az po zkouskovym,driv bych rekla ze ne... reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (18.02.2008 09:12:16, Lena) A proč chceš takhle hloupě ukončovat studium?Tak normálně jdi na studijní a řekni, že končíš, a nebo dodělej v rámci možností ten rok, pak můžeš požádat o přerušení z osobních důvodu. Uvědom si, že každý rok na vysoké dokončený nebo nedokončený se ti započítává do celkové délky bezplatného studia, a nikdy nevíš, jestli se na tu školu nebudeš chtít vrátit. Je to zbytečně vyhrocené, a ještě jedna věc jakou máš šanci přijetí na školu kterou se budeš teď hlásit? reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (18.02.2008 09:52:35, babou) diky,za reakce. vim, ze je to hloupost, ale nezvladam to psychicky. na skolu (je na slovensku) jsem sal po tom, co jsem se nedostala na stejny obor v cr, brala jsem to jako "pripravny kurz"...ale ted jsem se na tutez skolu stejne o par bodu nedostala. mam take zjisteno, ze prestup mozny neni:(. navic uroven dosazeneho vzdelani tam a tady v cr, si myslim, ze je znacne rozdilna. pravdepodobne vyzkousim dodelat to nejnutnejsi (staci mi 20kreditu ze 30)a prerusit,ale nevim. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (18.02.2008 20:09:27, Lena) Držím ti pěsti ať ti to vyjde, víš co se říká "pokud nejde o život, tak jde o ho..o",i když člověk je většinou tvor věčně nespokojený:-) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (18.02.2008 20:28:37, babou) jj,diky za podporu;). ono je pravda, ze jsem to chtela vzdat prvni den, tyden,...no a nejak jsem dolezla az sem. asi to nesmim planovat, ale fazovat nadrobno,ale desi me si tak rozfazovat dalsich 5let a byt z toho porad nadne. proto volim raci jinou skolu, kde snad budu o trochu vic v poho:) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (19.02.2008 10:34:47, Myšák) Taky vím, že je to hloupost chodit takhle do školy a vědět, že to na konci roku nedám. Chci to tak také udělat. Ale zase máš pravdu, že se můžu připravit na přijímací zkoušky na tu budoucí VŠ. Takže na škole asi zůstanu, ale další rok snad budu studovat už na jiné škole. Na té, co by mě bavila mnohem víc. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (19.02.2008 11:57:33, babou) ano, je to dost blby, delat neco v co neveris, ale zaroven je to (aspon prozatim) jedina jistota. navic treba ja delam strasne nerada neco zbytecne a uprimne me strasne mrzi ten ztraceny rok...ted uz nic nevratim, tak nezbyva nez verit, ze to bude ok zase od zari/rijna. tak hodne stesti a malo stresu preji:D reagovat zde

Podobné příspěvky:
  1. Dopis o vyloučení ze studia - Informace o studiu
  2. Vyloučení z VŠ - Informace o studiu
  3. Dopis o vyloučení z VŠ - Informace o studiu
  4. Ukončení studia na Vysoké škole regionálního studia - Informace o studiu
  5. Vyloučení z VŠCHT - Informace o studiu
  6. Vyloučení ze studia po semestru - Vysoká škola ekonomická v Praze

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace příspěvku

Heslo:  pokud chceš administrovat reakci klikni u ní nejprve na "reagovat zde"

  

Obnovením se příspěvek posune na první pozici v seznamu příspěvků. Platnost zobrazení se nastaví od nového data obnovení.
Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.