Fakulta sociálních studií


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 15.02.2008 19:36:45, Kristy, zhlédnuto: 5019x, reakcí celkem: 40Reagovat na příspěvek
Zdravím všechny nervozní lidičky i ty, kteří se úspěšně složili přijímací zkoušky!! Měla bych na vás všechny kolegy otázečku..hlásím se na FSS MU a fakt by mě zajímalo, jaké jsou šance na přijetí..dávám si 8 přihlášek téměř na všechny obory, a tak bych chtěla vědět, kam bych se mohla dostat, když můj percentil je zatím 140..je to dost málo, ale jestli by to stačilo alespoň na nějaký obor, nebo na kombinaci některých oborů...děkuju mockrát všem, co mi jakkoliv odpoví..mějte se hezky a zvládnětě SCIA !!!!

Email: k.stodulkovaseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (15.02.2008 20:44:08, Martina) Ahoj
    tak to jsi teda fakt třída osm přihlášek a docela solidní percentil ,být tebou tak jsem v klidu určitě tě někde vezmou... reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (15.02.2008 21:47:05, Radek) mrkni sem: www.scio-testy.cz/index.php?action=vtopic&forum=8 - hlavně téma "Percentilové hranice 2007". Nooo, ještě bych ten výkon být tebou trochu vylepšil.. oni na FSS nejsou žádná ořezávátka.. berou na jednotlivé kombinace poměrně málo lidí, na to kolik se jich hlásí, proto jsou tam k vidění ty velmi vysoké percentilové výsledky. kup si nějakou publikaci a mrkni na ZSV, a taky nějaká starší OSPčka.. to půjde zlepšit.. u někoho možná seženeš doúčko;). Ještě bych to tedy nevypouštěl - k uspokojení nemáš zatím důvod, k vzdávání nadějí taky ne.
    Každopádně přeju zdar, reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (17.02.2008 10:12:47, Verča) Kdyby si chtěla, můžu ti prodat knížky k NSZ. Základy společenských věd praktik za 150,-- Kč a Obecné studijní předpoklady progres (k tomu zdarma testy od Scia z netu a něco z NSZ) 150,-- Kč. V případě zájmu mi napiš mail. reagovat zde
    Email: neferediseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (17.02.2008 10:13:42, Verča) Tady je odkaz na internetový obchod od Scia. Jsou tam ty knihy popsané.
    http://www.scio.cz/1_objednavky2004/prochazetKriteria.asp?predmety=120&predmety=136&c=vyp satPolozky&rocniky=54&submit=Vybrat reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (17.02.2008 17:23:41, Lenča) Kristy, nechci tě odrazovat, ale s percentilem 140 tě pravděpodobně nevezmou, chtělo by to ještě o kapánek zvýšit. Tady jsou percentily na některý obory:
    Mediální studia a žurnalistika - Sociální antropologie(prez.) -179
    Environmentální studia - Sociální antropologie-170
    Med. studia a žurnalistika - Evr. studia-171
    Med. st. a žurnalistika - Mezinárodní vztahy-181
    Psychologie-Sociologie-183
    Polotologie-mezinárodní vztahy-180
    Psychologie - soc. antropologie-181
    Mediální studia a žurnalistika + psychologie-180
    Mezinárodní vztahy + Bezpečnostní a strategická studia-180
    Med. studia a žurnalistika - Politologie-172
    Evropská studia + Bezpečnostní a strategická studia-171
    Soc. politika a práce + Psychologie-178

    ostatní obory nevím, ale obecně se ta hranice pohybuje tak percentil 160 a víc reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (17.02.2008 17:48:39, Kristy) Děkuju Vám všem za odpovědi:), i když mě moc nepotěšily no, Leni, budu se snažit to nějak ještě zdokonalit, ale ono je to těžké, když jsem nikdy předtím ZSV neměla, ani na škole a teď najednou se to nadrtit, to je hrůza..vůbec mě to do té hlavy neleze...a ta matika, to je děs...asi polovinu příkladů vůbec nevím, jak počítat a přijde mi, že je na to moc málo času, někdy se nedostanu ani do půlky...:( ale tak nebudu to vzdávat...!! :D reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (18.02.2008 09:18:55, Lenča) Kisty, určitě to zvládnš, budu ti držet palečky :) jinak z tý matiky si nic nedělej, jsem na tom podobně - teď v únoru jsem dělala NSZ a z posledního oddílu jsem stihla 17 příkladů (z 35 nebo kolika) a z toho jsem ještě dva měla blbě :D takže taky žádná sláva, snad to příště bude lepší :) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (18.02.2008 10:20:07, Kristy) A kampak se hlásíš Leni:)?? já jsem taky chtěla jít už i na ten únorový termín, ale nějak jsem to zaspala..teď si to vyčítám, ale musím zkusit ještě ty zbývající 2....a kolik jsi měla percentil, jestli se můžu zeptat???:) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (18.02.2008 16:12:09, Lenča) percentily ještě zveřejněný nejsou, jenom správný odpovědi a počet bodů, který jsem získala. Jinak kdybych dosáhla stejnýho počtu bodů v listopadu, tak bych měla z verbální části percentil 98, z analytický asi 95 a kvantitativní 65 - to jen tak pro orienatci, teďka budou ty percentily horší, protože v listopadu to dělalo míň lidí. Jinak chtěla bych zkusit mezinárodní vztahy a tak, ale nevím jestli mám šanci :( kam se budeš hlásit ty? reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (18.02.2008 17:19:11, marta) to lenca: leni, ja sem myslela, ze to "skore" je i vysledny percentil(delala sem OSP a ZSV ted v unoru) a az z tve reakce mi doslo, ze to je vlastne pocet bodu, ze ? Takze vysledne percentily budou pravdepodobne az nekdy za tyden a vic, ze .. ? reagovat zde
    Email: martineckaxcentrumcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (18.02.2008 17:30:11, Kristy) Jeejda Leni, to je super výsledek!!!!!!!!! Tak být tebou, tak si nelámu hlavu vůbec tím, jestli tě vemou, nebo ne...s takovým počtem bodu je to jasnačka!!! Tyjo, tak vysoké číslo v tom analytickém oddílu -- to čučím..S08 Jinak já bych chtěla na Bezp. a stratrg. studia nejradši, jinak potom na psychologii, ale tam nemám šanci vůbec a tak nějak se mě tam líbí skoro všechny ty obory...ale vidím to bledě...:( Ti jsi teda fakt šikula, talik bodů...a jak ses na to připravovala?? reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (18.02.2008 20:13:23, Lenča) marťa: jj zatím to jsou jen body, percentil bude nejdřív teď ve středu. Takže neboj, když máš třeba 30 bodů z jednoho oddílu, tak klíďo můžeš mít percentil přes 80 nebo 90 :)

    Kristy: na NSZ jsem se připravovala, tak že jsem si prošla starší verze testů - dají se najít na netu. Celkem dobrej je i ten jejich kurz, alespoň co se OSP týče, se ZSV zkušenost nemám. A hlavně si to dělej na čas, aby ses naučila jak toho co nejvíc stihnout atd. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (19.02.2008 11:23:08, marta) to lenča: Diky za uklidneni, protoze ja sem nad svym nizkym "percentilem" (rozumej skore)docela silela a az vcera sem si uvedomila, ze vlastne pocet bodu se nemusi rovnat i poctu procent v percentilu:) Uvidime za par dni.. drzim ti pesti,at se dostanes tam, kam bys rada:) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (19.02.2008 12:10:02, Ivka) Lenco,kde jsi,prosim Te, nasla ty starsi verze NSZ?taky bych topotrebovala procvicit :( dekuju.. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (19.02.2008 12:51:03, Lenča) Ivi, napiš sem mail a já ti napíšu. Samozřejmě ty testy tam nejsou umístěny zrovna legálně, takže nechci, aby se to nějak extra rozšířilo a aby je smazali...snad chápeš ;) jinak kam se hlásíš? a z jakýho předmětu budeš ty testy chtít? reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (19.02.2008 12:52:48, Lenča) marta: jakou si psala variantu? a můžu vědět, kolik jsi měla bodů z jednotlivých částí? docela by mě zajímalo porovnání s ostatníma :) díky reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (19.02.2008 13:10:10, Kristy) Leni, prosím prosíím, poslala by jsi mi to také na mail???? K.Stodulkovaseznamcz
    Děkuji mockrááááááááááát !!!!!!!!:) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (19.02.2008 14:19:35, Ivka) no chtela bych na prava na UK a tam delaji 2/3 prijimacek logika a test studijnich predpokladu, dela to taky Scio,takze ty otazky jsou typove hodne podobne.. muj mail je Ivana.Vavrovaseznamcz moc moc dekuju!!!S11 reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (19.02.2008 15:24:51, Lenča) Kristy, Ivka: posláno :) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (19.02.2008 16:01:20, Ivka) Lenči patří mé vřelé díky..šikulka!;) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (19.02.2008 16:35:13, marta) to lenca: Leni delala sem "ruzovou variantu", ted nevim, jestli to bylo A nebo B.).. celkem sem mela 62,47 bodu, takze to neni zrovna slavne, ale chtela bych to zlepsit.) Nejhur mi dopadla kvantitativni cast, nejlip verbalni...
    ps: Myslis, ze bys mi mohla prosim taky poslat starsi verze NSZ, moc prosim, smutne koukam.. ?.) reagovat zde
    Email: martineckaxcentrumcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (19.02.2008 16:54:22, Lenča) marta: ruzova je asi A. Ja psala B, ta byla myslim modra. Jinak ja dopadla o kapanek lepe, ale ne zas o tolik. Taky jsem napsala nejlip verbalni a nejhur kvantitativni cast :) Ty starsi verze samozrejme poslu, ale zas tolik toho taky nemam :) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (19.02.2008 18:00:09, flop) K tomu percentilu a jeho výpočtu, na stránkách mají uvedeno, že percentil se nepočítá podle toho, kolik lidí se zúčastní zkoušky v tom termínu, ale percentily se přepočítávají vždycky k těm předchozím termínům, takže na tom, kolik lidí v danej termín přijde, nezáleží. Tady je to vysvětleno: http://scio.cz/in/2vs/nsz/percentil.asp reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (20.02.2008 17:45:00, marta) Cetla sem si to vysvetleni scia a nejsem si uplne jista, ze to chapu dobre, protoze, pokud by to bylo tak, ze se vypocitavaji k predchozim terminum, jak by se pocitaly ZSV, kdyz nebyly v zari... ? Jinak divala sem se na sve vysledky a percentil stale neznamy;)..
    nekam sem sem.)hazela odpoved studijniho oddeleni na OPP na MU, program medialni studia.. bylo mi receno, ze maji pouze stanoven maximalni pocet prijimanych na program, coz je 500, ale na jednotlive stujini kombinace zatim nikoliv.. v jake kombinaci si myslite, ze je nejvetsi sance se na MS+zurnalistika dostat? Zatim mam na MS,zurnalistika s genderovymi studiemi.. zajimala by me i kombinace s cestinou a psychologii, ale to asi bude docela nacvak, co.) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (20.02.2008 17:49:29, marta) jo a taky sem zapomnela rict, ze uz z te nejistoty docela silim.)..
    to flop: Znamena to tedy, ze kdyz si vypocitam percentil ze sveho skore vzhledem k vysledkum listopadovym, vyjde mi muj skutecny percentil ?:) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (20.02.2008 18:00:19, Lenča) taky si nejsem jista jestli jsem to pochopila uplne spravne :) kazdopadne za stejny pocet bodu urcite nebude stejny percentil jako v listopadu. Placnu priklad, ze treba v listopadu byl za 60 bodu percentil 90, takze ted by za 60 bodu taky musel byt percentil 90. Breznovy termin by se teoreticky odvijel od unoroveho vysledku a ten zase od listopadu, takze opet i v breznu by bylo za 60 bodu percentil 90 atd. a takhle to urcite nefunguje reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (22.02.2008 14:09:00, marta) SCIO UZ MA DEFINITIVNI VYSLEDKY!!!
    A ackoliv ted uz tomu teprv nerozumim, percentil OSP mi vysel na chlup stejne, jako ten, ktery sem si orientacne pocitala k listopadovemu terminu;) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (23.02.2008 16:00:43, Lenča) marta: tak to máš štěstí, protože já dopadla o dost hůř než kdybych to napsala v listopadu na stejný počet bodů :( kdybych to psala už v listopadu, dopadla bych podstatně líp a mohla si být téměř jistá přijetím, teďka mám percentil o celkem dost horší :( njn co se dá dělat reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (24.02.2008 11:02:35, marta) leni, ale ten muj percentil neni zrovna "slavny".. je teda fakt, ze sem pocitala i s horsim vysledkem (v orientacnim dotazniku, ktery jsme vyplnovali pred samotnym OSP testem sem napsala, ze pocitam s umistenim ve spodni ctvrtine, nebo jak to tam bylo napsany;) ), ale i tak mi rozhodne nestaci na zadny z oboru, na ktery bych se chtela dostat.. zkusim breznovy termin a budu doufam ve stesti.. ale u me je to docela problem, predmet ZSV sem mela jen jeden rok na gymplu ctyri roky zpatky... a tak je to u me jedna velka tipovacka, ktera samozrejme ve vetsine pripadu nevysla... reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (24.02.2008 15:15:42, Lenča) marta: ZSV není zas takový problém, já jsem se připravovala z knížky Odmaturuj ze ZSV a přijde mi, že ty otázky jsou braný přímo z toho :) já mám sice ZSV na gymplu už 8 let, ale zase bereme ho takovym trošku jinym stylem, takže jsem se to doučila podle týhle knížky a mám percentil 98 :) chce to jen se donutit tu knížku otevřít a našprtat, pak už tě čeká jen super výsledek a můžeš zase všechno úspěšně zapomenout :) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (28.02.2008 17:14:47, Martina) Ahoj
    prosím Vás, nevíte jak je to s těmi termíny na scia, když chci dělat tři předměty ve více termínech tak zaplatím jako kdyby za termín NEBO ZA KAZDY TERMIN VZLAST!!!:-( děkuji všem z a odpověď reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (28.02.2008 17:38:21, Lenča) za každý termín se platí 395Kč + poplatek za vystavení certifikátu (asi 80 Kč) + poplatek za to, že předají tvoje výsledky školám. Pokud se chceš zúčastnit NSZ třeba v březnu a v květnu, zaplatíš všechny tyto poplatky dvakrát. Pokud chceš dělat více předmětů v jeden den (třeba OSP+ZSV), platíš za každou zkoušku opět všechny poplatky, ale je tam nějaká menší množstevní sleva reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (28.02.2008 17:42:10, Lenča) martina: snad to je srozumitelný :) jinak ještě jsem zapomněla, že pokud patříš mezi sociálně slabší rodiny, tak budeš mít slevu. Jak je ta sleva velká a jak ji uplatnit, popř. jak se prokazuje, že patříš do zmiňované skupiny opravdu nevim. Podrobnosti určitě najdeš na webu scia reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (28.02.2008 17:51:56, Martina) Ahoj
    děkuji za radu. TAk mám pocit, že společnost scio chce pěkně vydělat, a takže na vysoké školy se dostanou nakonec ti co mají na to zaplatit si třeba pět termínu, což se jim zvýši šance. Naopak ti co nejsou v balíku budou rádi, že si zaplatí jeden termín. Jasně, vím, že někomu inteligentnímu stačí i jeden termín k přijetí..... Ale i tak je to vše jen o pěnězích kam to povede v příštích letech...Co vy na to? reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (28.02.2008 19:41:03, Lenča) Martina: naprosto souhlasim, třeba já se hlásím na FSS do Brna, tam to v nejlepšim případě vyjde na 2x395 Kč (OSP,ZSV), poplatky za certifikáty (160Kč),poplatek spojený s přijímacím řízením 250 Kč -> takže celkem to dělá minimálně 1200 Kč za jednu přihlášku, pokud se někomu nepovede první termín a chce dělat NSZ znova, tak se to ještě o dost zvedá. Naopak třeba do Brna na práva mě přijímačky vyjdou jen na 400 Kč, což je třikrát míň a to mi přijde jako sakra velkej rozdíl. Jinak obecně mi přijde že SCIO na tom pěkně vydělává - mají kurzy, které se nemění a pořád je prodávají, když vymyslí jednu variantu testu, tak ji nejdřív dají naostro a pak to ještě minimálně pět let prodávají za pěkný pálky...holt nemají konkurenci, tak si to můžou dovolit :( reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (19.04.2008 11:35:12, veronika) Ahoj lidičky, zůčastbnila jsem se NSZ 1. května ale než sem si výsledky stihla projít, z internetu už zmizely )docela podraz).nevíte, jestli by se dali najít jinde na internetu? nebo alespoń nějaký starší vereze OSP? Zaplatila jsem zkoušky, ale nemám ožnost si ten test ani projít- at´žije scio:-)
    Předem děkuju za jakékoli odpovědí;) reagovat zde
    Telefon: +420 728 008, Email: verca.tomanovagmailcom
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (19.04.2008 11:55:11, Lenča) no pochybuju že ses zúčastnila NSZ 1. května, když teď je teprve duben :) ale jestli myslíš 29.3, tak zadání OSP mám. Jakou jsi psala variantu? reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (19.04.2008 18:20:34, veronika) Ahoj Leni, máš pravdu:D (jem přihlášená na tyhle dva termíny a splatla jsem datum). Při nsz sem psala béčko, ale jestli máš áčko, tak budu ráda i za to ( i když výsledky mám vlastně jan k variantě b) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (19.04.2008 20:01:09, Lenča) poslala jsem ti zadání všech letošních variant (6 testů + výsledky), sadu Progres (jeden vyřešený test + jeden normalní), na přípravu by to mělo stačit, kdyžtak dopošlu ještě něco ;) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (20.04.2010 01:34:00, alena) ahoj! percentily jsem nasla tady http://www.jaknavs.cz/116-percentilove-hranice-fakulta-socialnich-studii-mu.html reagovat zde
    Email: alena9912gmailcom

Podobné příspěvky:
  1. FAKULTA SOCIÁLNÍCH STUDIÍ- BRNO - Výběr vysoké školy
  2. Fakulta humanitních studií - bakaláři - Všechny oinformace! - Univerzita Karlova
  3. Fakulta sociálních věd - Žurnalistika - Univerzita Karlova
  4. Fakulta humanitních studií UK - Ostatní
  5. Fakulta humanitních studií UK - Univerzita Karlova
  6. FAKULTA ZDRAVOTNICKÝCH STUDIÍ PLZEŇ - Informace o studiu
  7. Fakulta sociálních věd - Univerzita Karlova
  8. Fakulta architektury X Fakulta stavební- Architektura pozemních staveb - Výběr vysoké školy
  9. Studium sociologie na Fakultě sociálních věd UK - Informace o studiu
  10. VŠE - souběh studií s právy - FPH vs FM - Vysoká škola ekonomická v Praze

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace příspěvku

Heslo:  pokud chceš administrovat reakci klikni u ní nejprve na "reagovat zde"

  

Obnovením se příspěvek posune na první pozici v seznamu příspěvků. Platnost zobrazení se nastaví od nového data obnovení.
Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.