...

Kategorie: Ostatní


Zobrazit reakce: od nejnovější - strom chronologicky

Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 01.03.2005 15:44:45, Martina, zhlédnuto: 467x, reakcí celkem: 14Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekZdravim Vás,
nikde mi neporadili, a tak Vás s nadějí oslovuji. Mám Vyšší školu ekonomickou (titul DiS.), a ráda bych
dostudovala vysokou školu. Je možné, aby někde toto studium uznali částečně a vysokou školu studovat méně let. Slyšela jsem, že existuje roční studium po vyšší škole a získám titul Bc., ale nevím zda ano a kde. Děkuji za info

Email: martinakulhankovaseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (02.03.2005 01:55:15, Radek) Zdravíme, my to tady taky již nějakou dobu řešíme, jak by se to dalo udělat - viz některé minulé příspěvky - ale vypadá to, že to moc uznávat nechtějí. Obecně bude asi větší šance u soukromých škol, ale určitě to bude o uznávání jednotlivých předmětů a ne studia DiS. jako celku - bohužel to tak zatím je. PS: taky mi to přijde dost blbý. Měj se, přeju hodně štěstí v hledání... reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (04.03.2005 15:48:30, Renata) Zdravím, pokud vím, tuto možnost nabízí ekonomicky zaměřená soukromá vysoká škola v Brně Akademie Sting, Stromovka 1, Brno Jundrov. Zaměření hospodářská politika a správa má tři obory - finanční kontrola, zdaňování, organizace a řízení malých firem. Určitě uznávají DiS z vlastní školy(mají také Vyšší odbornou školu) a vím, že bakalářské studium těchto absolventů je zkrácené. Je to ovšem škola soukromá a tak se platí. Ale má to jiné výhody: denní i kombinované studium, u kombinovaného studia jsou zkoušky rozloženy do celého semestru, takže to není jednorázová pakárna. Třeba by nechali dokončit bakalářské studium i absolventa jiné ekonomicky zaměřené vyšší odborné školy. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (04.03.2005 17:29:36, Radek) Našel jsem stránku, na které jsou zmíněny některé možnosti - jde ovšem v podstatě o bilaterální dohody - tj. jedna VOŠ s jednou VŠ. Je to na stránkách www.nuov.cz - kam na školu - VOŠ s možností bakalářského studia. Mají i nějaké konzultační centrum, tam by třeba věděli kde se co uznává ..(?).. Zdar reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (12.03.2005 13:41:49, Pet) Tak uznávání Dis funguje hlavně na soukromých školách.Jistá si jsem Středočeským vysokoškolským institutem v Kladně. Titul Bc dostaneš za 1,5 roku studia. Uznávajií více VOŠek.A s uznáváním předmětů, je to díky novému zákonu zjednodušeno.Akorát musíš mít historii studia ze své VOš.ale víc by Ti řekli ta studijním.Jinak web je www.svikladno.cz reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (22.03.2005 17:01:16, Johnny) Ahoj Martino a ostatní, mám stejný problém a dospěl jsem k jedinému východisku a tím je opravdu SVI Kladno. Nemají vyloženě dálkové studium, ale umožňují individuální plán. Uznávají pouze předměty se stejnou náročností (nutno doložit rozsah studia), zakončený stejnou úrovní (ZK-ZK, Záp-Záp...) a pouze známky 1 nebo dva. Je to ale vždy na vedoucím katedry, zda ti to uzná nebo ne. Výhoda taky je, že si můžeš rozpracovatstrávající absolventskou práci a udělat z ní bakalářskou práci. Platí se 17 tis za semestr. Pokud máš ještě nějaký dotaz, sem s ním :o) Jinak se tam v říjnu třeba potkáme ;o) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (22.03.2005 17:02:46, Johnny) Ještě jedna drobnost. Předměty k BC zkouškám se neuznávají... je to mikro, makro + oborová... ty musíš vykonat přímo na SVI. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (23.03.2005 14:09:49, Martina) Děkuji všem za příspěvky.Došla jsem k závěru,že jiná možnost než soukromá škola nejspíš nebude. Nejpřijatelněji vychází SVI Kladno nebo Brno.Hezký den reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (31.03.2005 16:16:51, presli) ahoj Martino navstevuju vysokou skolu polytechnickou v Jihlave je to nove otevreny ted to jede prvni semestr a je to na tri a pul roku se zakoncenim BC. predtim to byla VOSka a hodne veci se tam uznavalo podivej se na www.vspji.cz a tam najdes tel cisla kde ti urcite poradi
    a reknou ti jestli by to bylo mozny atd. jsou tam i e-maily z vlastni zkusenosti ti nedoporucuju kontaktovat studijni oddeleni ale nekoho z vyssich postu protoze na studijnim sedej dve nafoukany nany ktery akorat pijou kafe a sou neprijemny jinak dalsi otazky ti muzu odpovedet kdyz napises na presliseznamcz reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (03.04.2005 16:36:59, Pet) Martina + Johnny SVi kladno neni špatný na studium, já tam letos končím :). Tak vám držim palce ;) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (06.02.2006 12:53:21, E.K.) Také na University of New York in Prague můžete pokračovat v jednoletém bakalářském programu pro absolventy ekonomických VOŠ.
    Tel: 224 221 281,www.unyp.cz. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (24.08.2007 11:35:59, Martina21) ahojte, cetla jsem, ze se tady bavite o ekonomicky zamerenem studiu. Ja ted resim stejny problem, ale studuji socialne pravni. Je tady nejaka moznost?uznaji mi nekde zkousky? Dekuju moc. sipecka.mseznamcz reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (18.09.2007 21:16:28, Nika) Také VŠTE poskytuje jednoletý bakalářský program se spoluprácí s irskou školou. Jukněte na www.vstecb.cz reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (01.10.2007 23:45:36, Lucie) Ahojky, studuji VOŠ a po absolvování si chci dostudovat Bc, slyšela jsem, že to taky umožní na bankovním institutu v Praze, nevíte o tom někdo něco? Díky reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (29.10.2007 11:38:13, Honza) Ahoj Lucie, o Bankovním Institutut jsem uvažoval, také si chci dodělat Bc. po VOŠ, ALE NAKONEC JSEM SE rozhodl pro SVI kladno, můžeš ho studovat tady v Praze, od tohoto roku otevřeli novou pobočku. Tak se zkus podívat i na to, ať máš z čeho vybírat, škola je 2x týdně, školné 19 000Kč za semestr. reagovat zde

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace reakce

Heslo:

 

Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.