prosim nazory na LF v Praze, presneji fyzioterapie


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 23.02.2008 11:28:57, Simonacek, zhlédnuto: 2789x, reakcí celkem: 11Reagovat na příspěvek
Ahoj, cetla jsem si ruzne diskuse, ale nikde jsem poradne nenasla nejake nazory na lekarske fakulty v Praze. Moc bych chtela studovat fyzioterapii a snazila jsem se to dat, kam to slo... Ale musela jsem se rozhodnout mezi 1. a 2. lékařskou. Vybrala jsem 2. Jeste mam prijimacky na 3. a do Brna na Masarykovu. Moc by mi pomohlo, jestli mate nekdo nejake zkusenosti z lekarskych, z fyzioterapie. Hlavne se bojim pohovoru na 2. lekarske, teda jestli se k nemu vubec dohrabu : )) Jinak predem moc dekuju

Email: simonacekseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (18.01.2011 18:46:50, Eliška) Ahoj,

    dnes jsem si přečetla tvůj příspěvek z roku 2008.
    Mám zcela stejný dotaz jako ty. Můžu se tě zeptat, jak to vydíš ty po po dvou letech ?? :) děkuji za odpověď reagovat zde
    Email: Melisa31seznamcz
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (18.01.2011 20:36:10, Simonacek) Ahoj,
      nakonec jsem skoncila uplne nekde jinde - PrF Klinicka a toxikologicka analyza ;-) Jinak prijimacky jsem delala na 2.LF, kde test byl docela dobry, ustni zajimava, neni to moc o vedomostech, ale jak se dokazes vyjadrovat a jaky mas obecny prehled, nektere otazky byly velmi zaludne. Na 3.LF jsem se taky byla podivat, ale 1/3 je fyzika, ktera mi nikdy moc nesla a nezajimala me, takze jsem moc bodu z testu nemela. Brno jsem ani nezkousela. Nakonec je pro me asi dobre, ze jsem se na tento obor nedostala, protoze nejsem zrovna studijni typ a fyzioterapie neni lehky obor. Drzim palce, at ti vse vyjde : ) reagovat zde
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (18.01.2011 21:38:49, Eliška) Děkuji Ti moc:)
        Tobě přeji také úspěšné studování. reagovat zde
        Email: Melisa31seznamcz
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (07.05.2011 14:16:48, jakub) Ahoj taky se hlasim na Klinickou a toxikologickou analyzu, nemuzes mi treba poradit co bylo u prijimacek nebo tak? na co s emam zamerit?? diky za odpoved... fahjetseznamcz reagovat zde
        Email: fahjetseznamcz
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (28.01.2011 09:22:12, Monika) Ahoj, co se týče studia fyzioterapie, tak bych v Praze v současné době zvolila 2.lékařskou v Motole, pak FTVS nebo z mimopražských Olomouc, mají rovnou i navazující magisterské studium a je tam širší záběr problematiky nejen klinické obory, není pak problém pracovat kdekoli, jak na lůžkách, tak ambulanci, ale je nutné si uvědomit, že VŠ studiem teprve vzdělávání začíná a po škole je důležité dál chodit na kurzy, každopádně je to hezká práce:-) a i samotné studium je obohacující a zajímavé. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (14.01.2017 18:21:43, monika2) Ahoj, je to sice už starší příspěvek, ale píšu i pro ostatní co by měli stejný dotaz. Na 2.LF nechoďte, utíkejte co nejdál to jde! Fyzio obor jako takový je super, ale ne tady. Učí tady sice kapacity,ale přístup ke studentům je otřesný. Nikdo z mých spolužáků není s touto fakultou spokojený, hlavně starší vyučující, kteří vyučují odborné a praktické předměty jsou neuvěřitelně arogantní. Výuka je chaotická, zkoušky moc nekorelují s probíranou látkou, a výsledek zkoušek záleží spíš na tom, jestli jste blondýna nebo bruneta a jak chutnalo ráno kafíčko. S05Samozřejmě to nelze říct o každém, ne-fyzio předměty jdou v pohodě, a mladší fyzio vyučující taky, ale rozhodně nepřeváží nevýhody zbytku. Rozhodně lituji, že jsem nešla na 3LF, když jsem měla možnost, ani že jsem neodešla po roce, to jsem ještě doufala,že jen straší prváky.S05 reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (12.04.2017 17:29:55, lila4) Ahoj, nevíš něco o studiu fyzioterapie na FBMI v Kladně nebo neznáš někoho, kdo tam studuje a mohl by mi dát nějaký názor ohledně přímo studia fyzioterapie tam? Dostala jsem se tam bez přijímaček a zatím jsem tu v diskuzích našla samé negativní ohlasy studentů sice jiných oborů, ale na FBMI. Moc by mi to pomohlo, díky! reagovat zde
      Email: smile30seznamcz
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (28.06.2017 10:45:48, Vojta) To, co tu píšeš rozhodně není pravda... Samozřejmě jsou učitelé lepší i horší, ale celková atmosféra na fakultě a její rodinné prostředí je úžasné. Studuji na 2.LF všeobecné lékařství a neznám spolužáka, který by měnil za jinou LF. Rozhodně doporučuji! reagovat zde
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (14.07.2017 10:21:51, zuza) Můžete mi někdo říct názor na studium fyzioterapie na FZS v Budějovicích? Vzali mě tam i na FTVS UK a musím se rozhodnout, kam jít. Díky za info :) reagovat zde
        • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (13.10.2020 16:07:22, Hound) Ahoj, vím že se mi asi nedostane odpovědi, ale chtěla bych se zeptat kam jste nakonec šla? Lákají mne České Budějovice a zatím nemůžu najít žádné názory na školu dohledat.. reagovat zde
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (24.04.2019 12:30:07, UžNeStudent) Tvuj prispevek je irelevantni, mam spoustu kamosu a ti si nemuzou 2. lf na vseobecnyˇ vynachvalit, ale to neznamena, ze je to tak i na fyziu. Tady jsou jini ucitele a ti vedouci tu jsou tu zkratka hrozni. Uprimne tu je celkem teror a taky bych sel na 3. lf, kdybych mel moznost a jeste bych studoval. A jako sorry, ale vybijet si na studentech zlost, protoze je jich 30 a to je prece desne hodne a nedaj vam zkousku kvuli tomu, ze se ***e vychrapali, no kde to jsme.. reagovat zde

Podobné příspěvky:
  1. Bc. na VŠTE a Mgr. na JČU/jiné VŠ třeba v Praze? - Výběr vysoké školy
  2. Prosím o radu - Přijímačky, přípravné kurzy
  3. Fyzioterapie X Optometrie - Výběr vysoké školy
  4. Fyzioterapie- FTK nebo 3.LF? - Výběr vysoké školy
  5. Fyzioterapie FZV nebo FTK UPOL? - Univerzita Palackého v Olomouci
  6. přijímačky FTVS-fyzioterapie - Přijímačky, přípravné kurzy
  7. Rady, názory... Prosím! - Výběr vysoké školy
  8. Neúspěšné zkoušky na VŠ, uvažuji o jiné škole. Vaše názory? - Ostatní
  9. medicina, zdravotni sestra nebo fyzioterapie? - Výběr vysoké školy
  10. MOC PROSÍM O RADU - Ostatní

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace příspěvku

Heslo:  pokud chceš administrovat reakci klikni u ní nejprve na "reagovat zde"

  

Obnovením se příspěvek posune na první pozici v seznamu příspěvků. Platnost zobrazení se nastaví od nového data obnovení.
Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.