status studenta

Kategorie: Ostatní


Zobrazit reakce: od nejnovější - strom chronologicky

Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 24.02.2008 22:22:50, karii, zhlédnuto: 3736x, reakcí celkem: 10Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekahojky, nevite někdo, když jsem se nezapsala do letního semestru, jestli mám ještě status studenta?? dokdy mě tak nechají na kolejích?? a jestli se musím nahlásit na úřadu práce nebo tak něco - shánim si práci, ale ještě nemám nic jistýho.S15
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (25.02.2008 08:51:35, Elis) Na úřad práce nemusíš, tedy pokud si chceš platit sama zdravotní a sociální pojištění. Status studenta Ti končí dnem ukončení studia. Radila bych nahlásit se na úřad práce. Jinak, to že nestuduješ, by jsi měla nahlásit na různých institucích - zdravotní pojišťovan, správa sociálního zabezpečení (pokud pobíráš přídavky na děti). Pokud budeš nahlášena na úřadu práce, nahlásí to za Tebe.A navíc za Tebe stát platí zdravotní a sociální. Práci si můžeš a přímo by jsi měla hledat sama i v případě evidence na úřadu práce. Jak je to s kolejema netuším, jestli škola hlásí ukončení studentů nebo ne. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (25.02.2008 14:04:02, karii) díky moc Elis reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (27.02.2008 17:24:42, Elis) Ahoj. Není zač. Já jsem měla podobný problém v červnu. Končila jsem jednu školu a na další jsem nastupovala od října. Nechtěla jsem si nic platit. Jestli budeš na úřadu práce a dříve jsi minimálně (nevím, zda uvedu správnou informaci) 3-1 rok (nevím přešně, kolik to musí být roků) nepracovala (tedy oficiálně - odovod daní a dalších náležitostí), tak asi nebudeš mít po dobu evidence nárok na podporu z nezaměstnanosti. Ale to by Ti pracovníci na úřadu měli říci přesněji. Jestli škola nehlásí ukončení studia, můžeš podle mě zůstat na koleji minimálně do konce letního semestru. Pokud by to nahlásili, můžeš zkusit říci, že jsi čekala na vyřízení třeba děkanského povolení o dodatečném studiu a nebo tak podobně. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (02.03.2008 18:14:09, babou) mam take podobny problem. chci zmenit skolu, na soucasne zustavam do zkousek, nedelam si u nich moc nadeji. predpokladam, ze po nich vyletim a planuji od rijna nastoupit jinam. budu muset mezi zkouskama na jedne a zapisem na druhou skolu neco platit? reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (02.03.2008 18:31:58, Elis) Pokud budeš mezi ukonečením studia na jedné škole a zahájením studia na druhé škole v evidenci úřadu práce, platit nic by jsi neměla. Ještě je možnost, že na nynější škole uděláš zkoušky, zůstateš studentem této školy až do dne zápisu na nové škole.
    reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (02.03.2008 18:32:41, ads) to babou: Tezko rict, u nas je to tak, ze by te vyhodili na zaklade toho ,ze nemas dost kreditu ale defakto az v dobe zapisu do dalsiho semestru, coz napr. u nas je az nekdy v zari, coz by melo byt az po zapisu do prvaku na tu jinou skolu. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (02.03.2008 22:36:33, babou) jj, kdybych zkousky udelala, tak pak studium prerusim a pujdu na tu druhou skolu.
    to ads: aha, to me nenapadlo, diky moc za tip;). kdyz tak premysli, tak to u nas bude taky...jinak zapis na skolu, kam chci byl minule uz koncem cervna, coz by se mi tak nejak mijelo se zkouzkovym/opravnyma. takze snad to nejak pozitivne dopadne:) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (06.03.2013 21:33:57, evi) ahoj, chtěla bych se zeptat - jsem v prváku a chci ukončit/přerušit studium. na žádnou jinou školu jít nechci. za předpokladu, že v letním semestru udělám zkoušky (chci první ročník řádně ukončit) a pak ukončím/přeruším, budu mít ještě o prázdninách status studenta? nebo to takhle funguje jen po střední? nebo by snad šlo, že bych udělala prvák a pak v září nepřišla k zápisu do druháku - v tom případě bych byla o prázdninách student?
    moc díky za jakoukoliv radu reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (04.12.2014 22:07:41, Amí) Jsem v zimním semestru, vím že nedokončím ani zimní semestr zkouškami. Kontrola studentů je někdy v únoru, do kdy mi poběží status studenta, do února, nebo konce školního roku? Díky reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (11.07.2019 16:10:27, Jakub Baďura) Zdravím.
    Minulý týden mi poslali email o tom, že jsem nesplnil podmínky pro studiu ve druhém ročníku. Chápu, že mě vyrazí. Ale zajímá mě jestli mi končí status studenda nebo mi pokračuje, když budu v září nastupovat na další školu. Konkrétně na střední. ¨
    Předem děkuji za odpověď. reagovat zde
    Telefon: 774348377, Email: 9kubaxseznamcz

Podobné příspěvky:
  1. Status studenta - Studentské výhody
  2. Status studenta po bak. zkoušce - Informace o studiu
  3. Status studenta - pomaturitní studium (rok po odmaturování) - Ostatní
  4. Navazující Mgr. obor jen pro udržení statusu studenta - Výběr vysoké školy
  5. Status studenta - Studentské výhody
  6. status studenta - Ostatní
  7. Status studenta - Studentské výhody
  8. Status studenta - 26 let - Studentské výhody
  9. Místo jarního semestru jazykovka - zůstane mi status studenta? - Ostatní
  10. status studenta - Univerzita Karlova

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace příspěvku

Heslo:  pokud chceš administrovat reakci klikni u ní nejprve na "reagovat zde"

  

Obnovením se příspěvek posune na první pozici v seznamu příspěvků. Platnost zobrazení se nastaví od nového data obnovení.
Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.