Bakalářské studium


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 25.02.2008 13:25:04, Lada, zhlédnuto: 3539x, reakcí celkem: 9Reagovat na příspěvek
Ahojky lidičky Studuji voš v ČB, nevíte někdo o nějaké škole kde je možnost dodělat si bakaláře-ekonomického oboru? Hlavně nějakou školu, ktera uzná zkoušky a je možné si dodelat Bc. za 1-1,5 roku, dalkove? Diky moc.( o VŠTE v ČB vím, že toto umožňuje, ale tento rok se nejspíš IRSKÝ BAKALÁŘ v ČB neotevře)


Telefon: 420774136201, Email: vdanovaseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (16.03.2008 18:55:28, Radka) Ahoj Lado, take shanim informace o irskem bakalari. Mluvila jsem s pi. Mulacovou z VSTE, s nejvetsi pravdepodobnosti jiz tato moznost na jejich VS nebude...:(obavam se, ze nam ujel vlak. Kdyby jsi cokoliv vypatrala, prosim, dej mi vedet (radfloseznamcz),moc dekuju, Radka reagovat zde
    Email: radfloseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (16.03.2008 19:45:41, XXX) třeba pražský bankovní institut otvírá v písku obory veřejná správa a evropská unie, právní administrativa v podnikatelské sféře a finance. je to soukromá škola, takže školné vyjde tak na 15000 kč/semestr, ale bakaláře máš už za rok. Jestli to jde i dálkově, to nevím. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (01.04.2008 16:40:13, Hrdka) Nazdar ovečko, to čumíš S08, kdo ti tak říká, cooo? koukám, že taky něco sháníš po internetu. Nemůžu nic najít, až na tu VOŠ v Praze, co nám říkali ve škole. Zkusím zjistit nějaký info. Tak taky sháněj, pak mi to povíš. Hrdka reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (08.04.2008 15:51:38, Ivísek) Ahoj holky já slyšela o škole na moravě - tuším v třebíči a v kladně se dá taky dodělat za kratší dobu. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (09.04.2008 22:47:37, Katka) Ta z Kladna má pro lidi z VOŠ pobočku v Praze někde tam, kam teď dostavěli metro. Je to takový studium časově asi blbý, myslím že tam psali že je to jednou nebo dvakrát týdně ve všední den. O jaké další škole v Praze mluvili v ČB? My jsme měli akorát besedu s ředitelem a jeho právníkem a ten se dušoval, že probíhá jednání s třema školama, Jč univerzitou, nějakou pražskou VŠES co má v ČB pobočku na Pražské a snad se Slezskou univerzitou. Ale pak to utichlo tak nevím. Jsem v prváku, ale dálkařka, takže mě ten vlak už ujel dávno:-( reagovat zde
    Email: katerina.newseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (25.04.2008 18:10:58, Katka) VŠTE by prý měla irského bakaláře otevřít? Je to pravda? reagovat zde
    Email: katerina.newseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (27.05.2008 23:14:21, Kateřina) Tak irského bakaláře v Budějovicích letos otevírají. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (04.05.2011 00:59:26, Lenka K.) Také hledám nějakou VŠ, kde by mi zkrátili Bc. studium. Ale nemůžu pořád najít :( reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (14.06.2011 16:13:24, Robin) Ahoj, CZU nějaké zkoušky určitě uznává( kamarád přešel z VSE), záleží na tom, jaká je shoda. Mrkni se do učebních plánů. reagovat zde
    Web: http://www.jazykovka.info/pomaturitni-studium

Podobné příspěvky:
  1. Zkrácené bakalářské studium po Voš - ekonomický obor - Výběr vysoké školy
  2. Zkrácené bakalářské studium pro absolventy VOŠ - Výběr vysoké školy
  3. Zkrácené bakalářské studium - Ostatní
  4. Jaká VŠ zkracuje absolventům VOŠ bakalářské studium? - Výběr vysoké školy
  5. Uznání VOŠ na bakalářské studium - Zkoušky, zápočty, státnice
  6. Ukončené bakalářské studium bez Bc. - Výběr vysoké školy
  7. SZZK UJAK VD, Bakalářské studium - Zkoušky, zápočty, státnice
  8. Z magistra na bakalarske - roky studia - Informace o studiu
  9. 2 BAKALÁŘSKÉ OBORY??? poraďte, prosííím - Informace o studiu
  10. Aplikovaná nanotechnologie, bakalářské studium, máte někdo zkušenost? - Informace o studiu

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace reakce

Heslo:

 

Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.