cevro institut


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 28.02.2008 18:43:16, kubinyj, zhlédnuto: 1372x, reakcí celkem: 7Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázek:D:Dahoj,chci se zeptet jestli náhodou neví někdo něco bližšího o studiu na cevro institutu v Praze,ubytování atd...mám zájem,ale nevím o té škole nic moc,,díky
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (15.08.2012 21:32:48, Verča) Taky bych uvítala bližší informace. Zaujal mě obor právo v obchodních vztazích, protože má široké uplatnění a záběr oborů. Líbí se mi, že to není masová škola a mají tam individuální přístup. Doufám, že se povede obnovit diskuzi:) reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (16.08.2012 16:18:28, Vendula) Ahoj Verčo,
      já mám za sebou na Cevru prvák Politologie a mezinárodních vztahů. Studuju ale dálkově při mateřské, takže se ve škole až tak často nepohybuju, ale hodně mi pomáhá e-learningová podpora, která v podstatě nahrazuje přednášky. reagovat zde
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (17.08.2012 21:27:11, Verča) Ahoj Vendulo, taky uvažuji o dálkovém studiu při práci a doufám, že mě zaměstnavatel finančně podpoří. Chci si doplnit vzdělání, ale určitě nechci studovat jenom pro titul. Jak to tam chodí s možností konzultovat věci, zapojit se do projektů, které souvisí s praxí,..? Co profesoři? Napiš prosím, svojí zkušenost. Díky reagovat zde
        • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (20.08.2012 12:16:28, Vendula) Ahoj Verčo,
          jak jsem psala, mám za sebou teprve prvák, ale zatím jsem spokojená. Dobré jsou tzv. řízené konzultace, (teď v prváku jich bylo docela dost, časem ale asi ubydou), na kterých se poměrně dost podílí i studenti. spoustu věcí ti tedy vysvětlí lidi, kteří jsou na tom stejně jako ty. je to asi podobné, jako dálkové studium v pátek a v sobotu, ale určitě lépe zpracované, interaktivní. Do nějakého praktického projektu se zapojit musíš, buď si vybereš sama, ale jsou k dispozici i partnerské organizace i v soukromém sektoru, ve kterých můžeš praxi absolvovat. To se mě ještě netýkalo:D reagovat zde
          • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (20.08.2012 15:04:46, Zuza) Na tom Cevru teď otevírají hodně zajímavý obor, ale až po Bc, jsou to Obchodněprávní vztahy. Nikde jinde se to prý zatím studovat nedá. Může to být super studium. reagovat zde
            Email: zuzavargaseznamcz
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (17.08.2012 10:21:15, Petra) Ahoj Verčo,

      no podle prvního příspěvku by asi bylo nejlepší nějak zkontaktovat uživatele kubinyj, který na té škole studuje podle data už 4 roky :D reagovat zde
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (16.09.2012 22:09:37, qqq) mám tam 5 let a mohu jedině doporučit. Není to masovka, všichni se min. v ročníku znají. Kdo chce zná i další lidi z jiných skupin (viz smíchané volitelné předměty). Z učitelů je tam to best of best a pokud se kolegyně učí doma, tak přichází o 2/3 legrace. S námi tam studovaly dvě kolegyně a mateřské (jedna z nich dokonce i už jako těhule) a chodily co nejvíce, protože ani perfektní opora prostě výklad nenahradí.
        Samozřejmě i s profesory jde jít na večeři, vínko či pivo (dle degustačních preferencí vyučujícího) :D ale vede tam moravské víno, protože prorektor je vinař ;) reagovat zde

Podobné příspěvky:
  1. CEVRO Institut - Zkušenosti + Info - CEVRO Institut, z. ú.
  2. CEVRO - zkušenosti - CEVRO Institut, z. ú.
  3. CEVRO vs. veřejná vejška??? - CEVRO Institut, z. ú.
  4. BBA - Závěrečná zkouška (Business Institut) - Informace o studiu
  5. Bankovni institut - Ostatní
  6. Vysoká škola realitní - Institut Franka Dysona - Výběr vysoké školy
  7. Volba mezi VŠO, VŠFS, CEVRO - Výběr vysoké školy
  8. Institut tropů a subtropů na ČZU - Ostatní
  9. Cevro nebo Metropolitní univerzita?? - Výběr vysoké školy
  10. Institut tropů a subtropů - Česká zemědělská univerzita v Praze

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace reakce

Heslo:

 

Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.