Spokojenost na ČZU


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 09.03.2008 21:59:22, Zuzka, zhlédnuto: 5554x, reakcí celkem: 13Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekAhojda lidičky, chtěla bych se zeptat, jak jste spokojení na ČZU v Praze? Já se tam tento rok hlásím a tak by mě zajímaly vaše názory na školu, výuku, zkoušky... Předem děkuju za odpovědi! :)

Email: zemanova.zuzanaemailcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (25.05.2008 21:02:52, Tom) Stručeně řečeno - spokojený jsem (za 14 dnů si s trochou štěstí začnu psát na vizitky "Ing." ;) ).
    Že by to byla škola lehká se zase říct nedá, v prváku nás bylo tak 500 a ke státnicím nás došlo asi 50. Hodně lidí zmizelo po prvním semestru z osobních důvodů, našli si práci a podobně. Pár opakuje ročník (viz zabijácké předměty dále) a hodně prostě nepokračovalo do magisterské etapy.
    Je tu (Pef- INFO) pár zabijáckých předmětů (Mikro/Makro, EAS, Ekonometrie, ICT, Hodnoceni jakosti IS). V prváku většinu nováčků vyděsí i několik zemědělských předmětů, ale ty se dají naučit a přežít.
    Ve srovnání třeba s ČVUT je většinou "lidštější" přístup, i když pár nepříjemných vyučujících se vyskytuje i tady. Oproti většině ostatních VŠ je tu docela volnost při tvorbě rozvrhu a to i díky "neoficiálním" přesunům mimo zápisy. V posledních ročnících není problém mít výuku třeba jenom jeden den v týdnu a VŠ studentský život si opravdu užít.
    Co rozhodně oceňuji je počet hospod na 1ha areálu univerzity ;-) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (26.05.2008 16:22:07, shakira) já mám za sebou rok studia a nemůžu si to vynachválit...zabijácký předměty - biochemie, botanika, fyzika...ale jińak fakt super lidi a tak...o hospodách ani nemluvě:) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (29.05.2008 22:53:18, kamil) Taky tu jsem vcelku spokojený. Jsem v prváku na PEF INFO-teprv na Bc etapě. Jak tu říkal Tom je tu v prváku pár zemědělskejch předmětů a zezačátku to mě i moje spolubojovníky překvapilo, ale zachvíli zjištíš že je to jen proto že jsi čzu a na každym oboru něco takovýho je, ale moc to neřešej a spíš to dávaj. Dost lidí má spíš problémy s matikou. Jinak je tam moc hezký prostředí(žádná velká budova vnořena mezi činžáky v praze), spousta hezkejch holek. Jak říkal kámoš, co byl loni na FELu, tady se k tobě chovaj jako k člověku. Není problém zajít s některýma profesorama na pivko. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (08.07.2008 15:19:20, Katu) Na CZU jsem naprosto happy :) chodim na PEFku na obor VSRR, mam za sebou prvak a muzu rict, ze je to opravdu v pohode :) V prvnim semestru melo jen par lidi problemy s regionalistikou, ale jinak myslim, ze se to da vazne zvladnout. Lidi jsou bezva, cely areal je bezva :) Vsem vrele doporucuju CZU HEZKE PRAZDNINY reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (19.07.2009 20:52:13, meilinka) Ahojky lidičky.
    Tento rok jdu na ČZU a sháním privat, nejlépe poblíž suchdolu a za rozumnou cenu, nevíte náhodou o něčem?? reagovat zde
    Email: m.badurovacentrumcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (12.05.2010 10:11:25, Petra) Přidávám první negativní hodnocení, výběr zemědělky nebyl šťastnou volbou. Neděláme tam vůbec nic. Žádný seminárky, žádný stresy před zkouškama (písemný jsou písemný, u těch se prostě nikdy nenervuju), výsledný známky mám mnohem lepší než na předchozí škole, kde jsme dřeli jak volové. Ale taky ten diplom je důkazem tří let usilovný práce a já si ho vážim. Asi je to flákání tím, co každej od školy chce, ale já to tak nechci. Jsem dálkař, škola je pro mě víc než zašívárna, abych nemusela makat. Chci, aby mi něco dala. Nechci si tam jen odchodit písemky hodný střední školy a pak si dojít pro diplom, kterej mě nebude ani těšit, protože nebude zaslouženej. Umíte si představit, že by vás léčil takovej doktor jako budeme my inženýři? reagovat zde
    Email: gingerxxseznamcz
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (24.01.2011 11:05:50, Bára) Tak to je opravdu excelentní příspěvěk, člověk nevychází z údivu. Co sis vybrala za obor, že je to taková flákárna a máte jen písemný zkoušky bez stresů (o takovém oboru na ČZU nevím!!!!)? Co to bylo za předchozí školu, kde jste "dřeli jako koně"? Studuji na ČZU dálkově od 1.ročníku bak.studia a jsem nyní v 1. ročníku navazujícího studia, proto vím, jak to tam chodí a jak se dělají zkoušky. Kdo sem pod názvem Petra napsal takovou zhovadilost, opravdu nechápu. reagovat zde
      Email: barastefseznamcz
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (24.01.2011 16:16:02, Slečna) Ahoj Baru, mužu se zeptat jak objektivně hodnotíš ČZU ty?Chtěla bych tam příští rok studovat tak at vim co me ceka.díky moc:) reagovat zde
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (31.01.2011 19:49:19, Lili) Ahoj Báro, zmínila si se, že studuješ dálkově, chtěla bych to také zkusit na oboru Provoz a ekonomika.Jsem ale tři roky ze školy a pracuji na plný úvazek. Proto jsem se chtěla zeptat jak probíhají zápočty a zkoušky? myslíš, že se dá matika zvládnout samostudiem, když jsem měla na střední trojku? Šrptat jsem se uměla a logické uvažovaní..no jak na co. Jak probíhá ten týden v lednu a v červnu?děkuji za každou odpověď. Chtěla bych vědět jestli to má cenu se tam hlásit,když u toho budu pracovat a nikde na stránkách školy jsem nenašla moc podrobností na kombinované studium:-/ ahoj reagovat zde
        Email: Lillinkaaseznamcz
        • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (02.02.2011 13:07:43, Bára) Ahoj holky, školu hodnotím podle toho, jakou s ní mám zkušenost. Na dálkové studium PAE bak.stupeň nás přijímali 300 a státnice nás dělalo kolem 60 (z toho část tvořila lidí z loňského roku, takže střízlivým odhadem nás od začátku do konce došlo maximálně tak 40). Pokud by to byla zašívárna, museli bychom být s takovou "úmrtností" národ ***ů. Já dělala přjímačky po 14 letech od maturity. Všechno učivo jsem musela projít znovu a měla jsem na to doučování. Zkoušky z matiky v prváku byly poměrně náročný, ale profesor, který nás měl, před několika dny zemřel, tak nevím, jaká úroveň tam bude nyní (jestli to trochu nepoleví, on byl opravdu ďas). Zkoušek je v průměru 6 v ZS a 6 v LS a většina z nich probíhá tak, že musíte napsat písemnou část a pokud u té uspějete, jdete na ústní zkoušku (ze které Vás klidně vyhodí, pokud nebudou s Vaším výkonem spokojeni - navíc někteří profesoři to berou tak, že pokud se Vám podaří písemná velmi dobře, musíte stejnou úroveň výkonu předvést i u ústní, pokud by písemná část byla na 1 a ústní byla horší, od celé zkoušky Vás vyhodí, protože jste neobhájili písemnou zkoušku - zkušenost konkrétně z předmětu "Teorie účetnictví" u profesora Valdera - abyste neměli obavu, že si něco vymýšlím;o). Od října do prosince se jednou za měsíc chodí pá až ne na přednášky. V lednu a v červnu je týden, kam profesoři ještě někdy umístí nějaký předmět (cvičení), ale většinou v tomto týdnu už probíhají zkoušky. reagovat zde
          • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (02.02.2011 19:38:28, Lili) ahoj a díky za odpověď.Ještě mám dotaz, nevíš jestli se na ta cvičení jednou za měsíc musí chodit i v pátek? já třeba končím ve tři a kdybych si měla brát pořád dovolenou kazdý měsíc a pak těch pět a pět dnů na bloková cvičení..nevim nevim jestli bych měla tolik dovolené.Nebo jestli se tam dá přijít třeba déle? A na ta týdenní cvičení zařídí škola ubytování nebo ne? nejsem z Prahy takze by to pro mě byl docela problém..Po 14letech po matuře to tě fakt obdivuji:-) reagovat zde
            Email: Lillinkaaseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (03.02.2011 12:43:49, váca) Byl jsem 3 semestry na TF. Pro lidi kteří se rádi hrabou v matematice, to bude asi pohoda. Nejsem vůbec žádný počtář, takže jsem ukončil studium. Prvák by se dal říct, že relativně pohoda (tada zase až na tu matiku). Statistika a fyzika neni taky zívací předmět, ale zbytek věcí se dá udělat docela s úsměvem na rtech :). LAN a WAN systémy s panem Votrubou, to je snad moje nejlepší vzpomínka na TF, kde se člověk dost nasmál a hlavně se i dost naučil novým věcem-dobrých do života, tenhle učitel má u mě velký obdiv výuky ! :) Druhák, či spíče pro mě 3tí semestr je už jiné kafe, tam už to teda jede z kopce, matematika je ve všech předmětech. Takže ten kdo nezvládá integráli, derivace a nevysype to hnedka z rukávu, tak to ukončí tak, jak já... Všem přeji hodně štěstí při studiu, nejen na TF !!! reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (24.03.2011 13:17:30, Petr) Já si nemužu vynachválit, dobrý přístup, neni to nijak extra těžký a navíc nejhezčí areál VŠ v republice :) reagovat zde
    Web: http://www.jazykovka.info

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace reakce

Heslo:

 

Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.