Fakulta statistiky a informatiky na VŠE


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 23.03.2008 14:47:49, Zuzka, zhlédnuto: 1395x, reakcí celkem: 12Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekAhojda, zajímal by mě Váš názor na tuhle fakultu na VŠE - jak je to tam těžké, uplatnění, přijímačky.. Celkový názor na tuhle fakultu. Díky S13

Email: zemanova.zuzanaemailcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (23.03.2008 15:28:02, pavel) No pokdu se nepletu, tak je tam pomerne hodne snadne se dostat, mam pocit snad nejvci prijatych ( v %) z cele VSE, ale s tim uplatneni atd. moc nevim, asi zalezi co od toho cekas, ja zrovna na tuhle fakultu slysel spsi stiznosti... reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (23.03.2008 15:46:37, Zuzka) Děkuju za příspěvek! No, já jsem si sem dala přihlášku a potom na ČZU do Prahy, někdo mi radí jít se a někdo zase na ČZU, takže mě jen zajímá, která škola je "lepší"... reagovat zde
    Email: zemanova.zuzanaemailcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (27.03.2008 10:50:36, Acid) Ahoj Zuzo, CZU je lepší asi tak o milion procent. Je to v pohodě škola pokud sem tam příjdeš na přednášku a pravidelně chodíš na cvička tak to máš v kapse. Základem všeho je aby si tě ten učitel pamatoval, a věděl že na jeho předmět nesereš a pak to jde samo (a to sem se ani moc neučila teda spíš vůbec u piva se špatně učí:D ) a upozorňuju nejsem šprt ba naopak střední jsem prolezla s odřenejma :) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (27.03.2008 17:24:19, Zuzka) Ahoj Acid, děkuju moc..., já si to také myslím a jsem ráda, že jsi mi to potvrdila. Můžu se ještě zeptat, jaký máš obor?! Děkuju reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (27.03.2008 19:22:27, Serge) Podle mého názoru není VŠE kvalitní škola. Ale zrovna tahle fakulta patří k těm lepším. No a samozřejmě pokud VŠE nepovažuju za prestižní školu, tak ČZU bych zakázal. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (27.03.2008 19:31:19, Zuzka) A která škola je pro Tebe prestižní? reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (27.03.2008 21:47:01, Tomáš) Ahoj, vystudoval jsem VŠE FIS a potvrzuju, že za mě byla u přijímaček právě největší šance dostat se sem, asi 1/3 - nicméně záleží na oboru, největší šance byla na statistiku. Názor, že ČZU je lepší, protože je to flákárna neuznávám, ale každého věc co od školy chce. Stejně tak, co chce v životě dělat, zemědělství podle mě zrovna moc nefrčí, oproti ekonomii. Naopak během studia byl na FIS největší "úpadek" studentů ze všech fakult. Co se týče uplatnění, opravdu si nestěžuju, VŠE obecně je velmi uznávaná a fakulta FIS patří v tomto mezi nejuznávanější a nejlépe placené ve svém oboru, vedle uznávaného FELu ČVUT, ale vždy záleží na každém co se naučí, jaké má schopnosti, jak se chová atd. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (28.03.2008 17:39:59, Zuzka) Ahoj, myslím, že tady není napsán názor, že ČZU je lepší, protože to je flákárna. Já to ale chápu, každý si hájí to své, na tom se shodneme. Jmenuje se škola sice Česká zemědělská univerzita, ale je tam Ekonomická fakulta, na které se učí trochu ze zemědělství v prváku, takže je to "ekonomka" jako každá jiná, jenom ten název.., to je na okraj.
    Mylíš, že se to vyjasní za mě, podle toho kam se dostanu, tak tam půjdu. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (28.03.2008 18:46:48, honza) Tak kdyz se clovek podiva na srovnani fakult kde se uci informatika (mam pocit ze to bylo v lidovkach nebo HN) tak tam zrovna fakulta stat. a info. VSE byla tusim preposledni nebo treti od konce, takze bych to s tou kvalitou moc slavne nevidel reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (29.03.2008 10:57:43, Tomáš) ad Zuzka: obecne vyucovani ekonomie je temer dnes na kazde skole, ale primarni je zamereni skoly - zemedelstvi x ekonomie x technika.. - a pak tvuj studijni program/obor (vyucovany fakultou) - ve tvem pripade bys tedy delala ceskou zemed. univerzitu a na ni technickou fakultu - tady vidis programy - http://vejska/vysoka-skola/detail-fakulty/CZU/TF/, kde je jasna patrna orientace na zemedelstvi, vs. programy vyucovane VSE FIS - http://vejska/vysoka-skola/detail-fakulty/VSE/FIS/

    ad Honza: ja jsem zase v novinach cetl jiny clanek, kde bylo srovnani absolventu jednotlivych skol/fakult z cele CR vs. jejich plat. A na prvnim miste byla VSE fak. mezinarodnich vztahu, na druhem VSE FIS. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (29.03.2008 13:40:48, honza) to tomas:A nejaky odkaz by nebyl, protoze dost pochybuju ze by se dal takovi zebricek setstavit, vzhledem k poctu fakult v CR. Jinak ja nestuduje ani na CZU ani VSE (studuju MFF), ale na obou mam pratele a s tim ze primarni je zamereni skoly silne nesouhlasim, kdyz uz tak mozna zemereni fakulty, skoly urcite ne. A pak teda netusim kde vidis tu patrnou orientaci na zemedelstvi...spis mo to prijde ze si tipicky absolvent VSE ktery si mysli ze si z toho vsichni sednou na zadek a ono porad nic tak trips :) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (30.03.2008 00:01:50, Tomas) ad Honza: budes se divit, ale nekdo ho sestavil, odkaz nemam, bylo to v tisteny podobe. Ja zase nesouhlasim s tebou, kdyz se podivas na studijni programy vyucovane CZU, tak vetsina z nich je orientovana na zemedelstvi, coz dava i naprosty smysl a nevim kdo v tom hleda neco jineho. K tomu poslednimu, nic takoveho si nemyslim, ani nechci, ale realita mi dava zapravdu. Tj. abysme se vratili k jadru veci a dotazu Zuzky, doporucuji ji VSE, nezli CZU, pokud je to pouze o jejim rozhodovani. reagovat zde

Podobné příspěvky:
  1. potrebny percentil na VŠE, fakulta informatiky a statistiky (fis) - Přijímačky, přípravné kurzy
  2. Fakulta informatiky a statistiky - Vysoká škola ekonomická v Praze
  3. VŠE - fakulta informatiky a statistiky nebo podnikohospodářská? - Výběr vysoké školy
  4. Fakulta architektury X Fakulta stavební- Architektura pozemních staveb - Výběr vysoké školy
  5. Výběr oboru Informatiky - Datový analytik - Výběr vysoké školy

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace reakce

Heslo:

 

Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.