UJAK


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 25.03.2008 13:04:25, brunda, zhlédnuto: 2593x, reakcí celkem: 6Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekAhoj lidi. Je tady někdo kdo si podává přihlášku na UJAK obor speciální pedagogika Bc.. Ozvi se prosím. Děkuji
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (06.06.2008 13:29:06, Lucie) Ahoj, budu si podávat přihlášku na speciální pedagogiku, dálkově. Víš nějaké bližší informace? Od někoho, kdo tam třeba studuje? reagovat zde
    Email: l.finchseznamcz
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (31.03.2011 23:17:13, Anežka) Ahoj, já tam sice nestuduji, ale slyšela jsem od dvou lidí, že je to o hodně jednodušší než jinde. Přemýšlím o rozdílovém kurzu, že bych tam šla na mgr. Nevíte, jak ten kurz vypadá? Prý je snad jen na čtyři dny a potom zkouška. reagovat zde
      Email: anezkasoubovaseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (15.07.2008 22:58:37, ellaka) Ahoj:), já si také budu dávat přihlášku na stejný obor dálkově. Byla bych vděčna za jakékoliv bližší informace. Zda se tam studuje cizí jazyk (moc jsem to nevyčetla)a je tato škola náročná nebo se dá vklidu vystudovat při zaměstnání? Je mi už přes 30 a váhám zda to zvládnu. reagovat zde
    Email: ellakaseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (15.12.2013 03:50:07, Astronautka) Tahle škola je opravdu zvláštní. Většina zkoušek je lehká a ty trochu těžší můžete dělat třeba 10 x, než se nad vámi neslitují, ale těch není mnoho. Na veřejné škole máte klasicky 1-3 pokusy, tedy někde jeden, někde dva, ale maximálně tři.
    Názor si udělejte sami.
    ;) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (16.12.2013 01:04:30, Lucie) Svou averzí k soukromým školám se netajím a od studentů a absolventům samozřejmě schytávám spoustu jedovatých slin, ale stojím si za tím, že nemá smysl, aby v tady měl dneska titul úplně každý. Získá ho každý, koho jsou rodiče ochotni nejen živit, ale taky mu to platit. Pak ale vzrůstá velký rozdíl mezi absolventem daného oboru na soukromé škole, v tomto případě UJAKu a třeba na UK. Dostala se nám do ruky skripta tohoto oboru a informace, které jsme se zde dočetli, nás položili na krovky. Skripta psána a předmět vyučován "znalce", takže je pak jasné, že divadlo vzniklo před pěti tisíci lety v Mezopotámii. Tak určitě.
    Stojím si za tím, že vysokoškolské vzdělání by nemělo být něco co má každý, protože pak okamžitě ztrácí svou hodnotu. Má ho každý, z nich malá část dejme tomu měla na to udělat přijímačky a být mezi nějakým malým procentem přijatých a pak pro to pár let něco dělala. Druhá, převládající část měli sponzorské rodiče. Co kolem sebe vidím, úroveň vzdělání a obtížnost rozhodně není srovnatelná. Nelze srovnávat úroveň Karlovy Univerzity s jakoukoli soukromou školou, natož snad s tou nejhorší, co tu je. A podle mého názoru by pak vzdělání z těchto institucí nemělo mít stejnou váhu. Když vidím studenty literatury na soukromých školách a porovnám jejich nároky s těmi, co mám na UK, tak je to směšné.
    A očekávám, že mi pár lidí bude chtít srovnat ciferník. Jsem elitář, a jsem na UK hrdá, ale taky pro to musím něco dělat. reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (16.01.2014 22:01:08, Montezuma) Naprosto souhlasím. Soukromé školství je v převážné většině business a nároky na studenty jsou během studijních let minimální, snad až s výjimkou státnic, kde se přeci jen dá již hovořit o jakémsi sítu. Snad nejtristnější obrázek o úrovni některých studentů soukromých vysokých škol nabízí tato debata: http://www.vejska.cz/diskuze/36426. reagovat zde

Podobné příspěvky:
  1. UJAK - Ostatní
  2. UJAK - Ostatní
  3. koupím vypracované otázky k rigoróznímu řízení Ujak - speciální ped. - Ostatní
  4. UJAK - manažerská studia - řízení lidských zdrojů - Univerzita Jana Amose Komenského, s.r.o.
  5. ujak - Ostatní
  6. UJAK - Andragogika - doktorské studium - Univerzita Jana Amose Komenského, s.r.o.
  7. Přihláška UJAK - Ostatní
  8. UJAK - důležité info - Univerzita Jana Amose Komenského, s.r.o.
  9. UJAK Praha - Ostatní
  10. UJAK - Sociální a masová komunikace - Ostatní

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace reakce

Heslo:

 

Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.