NSZ

Kategorie: Ostatní


Zobrazit reakce: od nejnovější - strom chronologicky

Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 28.03.2008 16:41:00, lucka, zhlédnuto: 80x, reakcí celkem: 5Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekčaute, vrtá mi teď hlavou jeden problém.. hlasím se na FSS na MU.. přijímají na základě výsledků z NSZ.. chtějí ZSV a OSP...v minulým termínu jsem měla 93 z OSP, ale jen 75 ze ZSV.. takže zítra jedu už jen na ZSV.. a teď mě napadlo... není problém to, že každej ten test budu mít v jiným termínu?? nebo MU požaduje složit oba ty testy v jeden termín??
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (28.03.2008 18:17:02, Radek) nějaké povídačky o jednom termínu tam opravdu píšou - viz www.fss.muni.cz/static/1155/INFORMACE%20O%20STUDIU%200809.pdf (str. 7). Není to napsané úplně jednoznačně.. ale kdyby to bylo lhostejné kdy se píše OSP a kdy ZSV, tak by to tam asi vůbec nerozváděli. Přijde mi to jako plýtvání penězi a silami studentů, nutit je jít zbytečně na test který už člověk nepotřebuje. Jeden argument pro tu je: člověk který se soustředí na přípravu na jeden předmět a píše v daný den jen 1 předmět je odpočatější a možná i lépe naučen/připraven k absolvování. Aby to srovnali, možná proto požadují aby se vždy psaly oba testy. Jestli jsi přihlášená teď na 29., tak nevím, to už asi OSP přihlásit nepůjde, zkus napsat mail na studijní oddělení FSS a zeptej se takovým způsobem aby ses to dozvěděla jednoznačně. Když sem napíšeš co ses dozvěděla, budeš hodná, s ohledem na lidi co řeší stejný problém. Měj se a přeju zdar reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (28.03.2008 21:50:57, lucka) abych byla upřímná nejsem z toho o moc víc moudrá:( a představa, že budu dělat celé testy ještě jednou a zítřek by mi byl tím pádem k ničemu, je docela děsivá.. sice tu má opodstatnění ta možnost větší přípravy, ale... zrovna na osp se člověk moc připravit nemůže... navíc je to šílený tahání penez z lidí, pochybuju, že dám víc než 93% z těch osp a nejvíc mě štve, že to zsv mi vlastně uteklo o 3%, protože pak bych měla procento přes loňskou hranici přijetí...
    no, napsala jsem dotaz na studijní, jsem zvědavá, co mi odpoví, ale odpovědi se dočkám stejně asi až v pondělí..
    takže pokud někdo přesně víte, jak to je.. tak šup sem s tím..:) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (29.03.2008 13:27:33, lucka) Dobrý den,
    je možné, abyste zkoušky vykonala v různých termínech. Na fakultu pošleme Váš nejlepší výsledek.
    tak tohle mi napsali přímo ze Scia, ještě čekám na odpověď z MU.. ale zatím mě to docela uklidnilo:)
    jinak dneska test ze zsv... přišel mi obtížnější než ten minulý, tak se bojím, abych nemusela pokoušet ještě jeden termín reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (31.03.2008 15:16:37, lucka) odpověď ze studijního...
    Dobrý den,
    nemusíte se bát, fakulta uznává i jednotlivě dělané testy OSP a ZSV,
    nemusíte mít oba dva pouze v jednom termínu...
    S pozdravem D. Dunajová, studijní oddělení. :) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (31.03.2008 21:57:44, Radek) tak to je super, přeju ti ať se ti ZSV povede (teda už vlastně povedlo) co nejlépe.. sondoval jsem i výpovědi jiných (fórum www.scio-testy.cz ) a zdá se že test byl těžký pro všechny.. podle toho bude i percentil.. takže kdoví, třeba to bude slušné, neztrácej naději. reagovat zde

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace reakce

Heslo:

 

Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.