možnost výdělku

Kategorie: Ostatní


Zobrazit reakce: od nejnovější - strom chronologicky

Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 02.04.2008 12:43:47, Jan Míka, zhlédnuto: 170x, reakcí celkem: 5Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekNabízím jedinečnou příležitost, jak být finančně nezávislý a možnost získat pravidelný příjem. Celý projekt má 3 velké výhody 1) možnost vybudování stálého pasivního příjmu(jeho výše záleží na vás, několik lidí z naší skupiny už má pasivní příjem kolem 40 tisíc za měsíc, při průměrném věku 21 let)2)Načerpání velice cenných zkušeností od lidí, co opravdu rozumí podnikání a vlastní řadu firem, což se může vždy hodit i pokud nebudete chtít se podílet na našem projektu a podnikat třeba sami 3) Možnost nakoupit velmi kvalitní výrobky s velkými slevami(v Americe už mají v nabídce přes milion výrobků a je jen otázka času, kdy bude tato možnost i u nás, už dnes je ale nabídka velice pestrá). Asi si říkáte, že to je zas nějaký podvod nebo habaďůra, taky jsem si to říkal, ale pak jsem si nechal vysvětlit fakta a změnil jsem názor. Můžete objektivně zhodnotit, jestli náš projekt za něco stojí. Ztratit nemůžete nic(nikdo vás nebude do ničeho nutit), naopak získat můžete hodně. Kontaktujte mě na mail, garantuji vám, že se vám projekt bude líbit. Není to žádná levárna, ani letadlo nebo nedej bože pyramida s velkými vstupními poplatky, ale seriózní forma podnikání. Vše je pod záštitou děkana VŠE. Jsme skupina mladých studentů. pasivni.prijemcentrumcz

Email: pasivni.prijemcentrumcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (02.04.2008 15:31:17, Serge) "Vše je pod záštitou děkana VŠE." Jméno? reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (04.04.2008 22:54:08, PETR) Není to náhodou ZFP???? reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (11.04.2008 19:17:50, Martina) To asi bude ZFP co by to bylo jiného reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (11.04.2008 19:22:28, lala) co je ZFP? reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (11.04.2008 23:31:16, Peťa) Firma, která Tě školí v oblasti pojišťovnictví... Potom Tobě chce, aby jsi uzavírala pojistné smlouvy, ale za předpokladu, že budeš schánět potencionální klienty a další lidi na školení... Je to dobré pro toho, kdo má na to náturu a má hodně kontaktů...
    Já jsem to zkusil a není to nic pro mě... reagovat zde

Podobné příspěvky:
  1. VŠE nebo soukromá VŠ, která škola má hlubší zaměření v oboru, možnost studia v zahraničí? - Výběr vysoké školy
  2. VŠ, kde je možnost naučit se více jazyků? - Výběr vysoké školy
  3. Funguje možnost přestupování na VŠ tak jako na SŠ? - Ostatní
  4. Kam ještě berou na vejšku?Srpen,záři?Je ještě možnost se někde přihlásit....??? - Výběr vysoké školy

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace reakce

Heslo:

 

Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.