SOCIÁLNÍ PEDAGOGIKA

Kategorie: Ostatní


Zobrazit reakce: od nejnovější - strom chronologicky

Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 09.04.2008 09:08:58, Boubel, zhlédnuto: 3476x, reakcí celkem: 16Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekTak teď už to snad napíši správně. Má, prosím, někdo zkušenosti se studiem sociální pedagogiky? Jak náročné je studium, případně dálkové studium? Děkuji za odpověď.

Email: boubel123seznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (09.04.2008 15:53:15, Elis) Ahojky. A na jaké škole? Já jsem to studovala jako obor na VOŠ a bylo to v pohodě. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (09.04.2008 19:32:01, Anča) Ahoj, Elis, na jaké VOŠ jsi studovala?
    Zajímalo by mě uplatnění tohoto oboru. Chystáš se studovat dál? reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (09.04.2008 20:05:15, Elis) VOŠ Evropská 33, Praha 6. Bylo to fajn. Studium mi nepřipadalo náročné, ale hodně jsem čerpala ze střední školy - měla jsem pedagogickou školu. Z důvodu náročnosti studia od nás odešla jen jedna spolužačka - ale jinak jsme školu dokončili všichni. Buď jsou dále na VOŠ a nebo pracují, většinou v oboru. reagovat zde
    Email: eliskasommerovaatlascz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (10.04.2008 18:44:20, Anča) Zajímalo by mě právě to praktické uplatnění - není mi asi moc jasný rozdíl v uplatnění speciálních a sociálních pedagogů...
    Nevíte někdo, jestli má absolvent sociální pedagogiky automaticky tzv. pedagogické minimum (tj.mohl by třeba učit se státnicí z jazyka na ZŠ nebo SŠ)? reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (10.04.2008 19:26:40, Elis) Jelikož VOŠ nepatří pod VŠ. Lidi co nastupovali do škol si musí dodělat VŠ vzdělání (tedy učitelství). reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (11.04.2008 10:08:33, Boubel) No já měla na mysli sociální pedagogiku na JU v ČB... reagovat zde
    Email: boubel123seznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (11.04.2008 10:16:30, CC) 4Boubel: pokud jsi měla na mysli konkrétní školu, tak proč to nenapíšeš rovnou v nadpisu nebo prvním příspěvku?? reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (11.04.2008 13:09:28, Boubel) CC, protože jsem se nepídila, zda se SP dá studovat i na jiné VŠ, případně zda se obor na JU neotvírá 1.rokem(v tom případě bych ovítala zkušenosti z jiné VŠ). Když přibývaly příspěvky, týkající se VOŠ, příspěvek jsem upřesnila. Jinak i na VOŠ je to titul Bc, takže předpokládám, že náročnost studia bude podobná. Až když se ukázal příspěvek, který se týkal uplatnění, jsem upřesnila, že mi jde o studium na VŠ. Stačí to takhle nebo máš ještě jiné dotazy? reagovat zde
    Email: boubel123seznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (11.04.2008 17:32:29, CC) 4Boubel: Jojo, ještě jeden dotaz... Na které VOŠ se dá získat titul Bc? reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (11.04.2008 19:10:42, Martina) Boubel: No to by mě také zajímalo kde na VoŚ získáš titul Bc. na socpeda, jsme totiž ve třeťáku na VOŠ a o ničem takovým nevím.... reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (11.04.2008 20:24:11, Elis) O SP na JU v ČB žádné informace nemám.
    Pro Martinu - kdo hledá ten najde. Stačí se občas někde zeptat, nebo číst podrobné informace o školách. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (12.04.2008 06:10:56, Boubel) CC, třeba na Jaboku...tedy našla jsem jen toto http://www.jabok.cuni.cz/index.php?ids=2420, ale kamarádka nedávno končila a titul snad má. Je tam dohoda mezi Jabokem a Evangelickou teologickou fakultou UK. Dále jsem nepátrala, zda je to možné ještě i jinde. reagovat zde
    Email: boubel123seznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (13.04.2008 12:31:20, CC) 4Boubel: Hm, ale stejně je to podmíněný tím, že si musíš udělat 1 rok navíc... To některé VOŠ nabízejí, ale zajímalo by mě, zda je čistě VOŠ, kde udělují titul Bc. po 3 letech?? reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (13.04.2008 13:34:50, Boubel) CC, já jsem nemluvila o VOŠ, kde dostaneš Bc.za 3 roky. Ani se o VOŠ nezajímám. Mě zajímá VŠ - obor soc.pedagogika. Nejlépe na JU, ale uvítám i zkušenosti z jiných škol. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (13.04.2008 14:46:15, zuz) Ahoj boubel, já studovala na UHK sociální pedagogiku....musím říct, že buď jsem měla zrovna štěstí na učitele a na lidi a nebo je to opravdu super obor. moc mě to bavilo a hlavně zkoušky byly lehký. Dálkově nevím. Ale jestli si myslíš že se tě to bude bavit (a jestli ti nejde pak v práci o peníze) tak směle do toho!!! reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (13.04.2008 16:50:24, Anča) Zajímalo by mě uplatnění absolventů: je vůbec rozdíl mezi uplatněním po VOŠ a VŠ konkrétně u sociální pedagogiky? reagovat zde

Podobné příspěvky:
  1. Sociální psychologie - Informace o studiu
  2. Verejna a socialni politika FSV UK - Informace o studiu
  3. Sociální pedagogika v ČB, rady, skripta - Ostatní
  4. Bc. sociální pedagogika a nMgr. speciální pedagogika - Informace o studiu
  5. obor Sociální pedagogika, prevence a resocializace - Ostatní
  6. Sociální a kulturní antropologie (ZČU) - Informace o studiu
  7. UJEP - speciální pedagogika - Univerzita Jana Evangelisty Purkyně v Ústí nad Labem
  8. HTF Sociální pedagogika - Informace o studiu
  9. Bc. sociální pedagogika na nMgr. speciální pedagogika - Informace o studiu
  10. Přijímačky na obor Sociální práce, Ostravská univerzita - Přijímačky, přípravné kurzy

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace příspěvku

Heslo:  pokud chceš administrovat reakci klikni u ní nejprve na "reagovat zde"

  

Obnovením se příspěvek posune na první pozici v seznamu příspěvků. Platnost zobrazení se nastaví od nového data obnovení.
Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 12.03.2024 23:05:05.