agentura Tekane

Kategorie: Ostatní


Zobrazit reakce: od nejnovější - strom chronologicky

Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 12.04.2008 11:34:53, bořek, zhlédnuto: 405x, reakcí celkem: 23Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekAhoj, nemáte někdo zkušenosti s agenturou Tekane? Nabízí brigády, ale zdá se mi to dost divné? http://www.prace.cz/pd/56686547
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (17.04.2008 18:46:57, Petra) Rozhodně si myslím, že je to podvod. Jednou jsem jim psala a oni chtěli peníze už jen za to, že k nim přijdeš. Nafotí tě- za to chtějí taky peníze, pokud si chceš nechat fotku.Kdo zaručí, že vůbec někoho z přihlášných vyberou ? :-D Musíš zaplatit i za nalíčení, pokud ne, musíš se nalíčit sám.. Navíc ten pofiderní mail, myslím si, že dobrá firma nemá zakončení @seznam.cz ...jde jen o tahání prachů z lidí reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (18.04.2008 16:05:52, bořek) Taky si myslím, že je to dost divné..sice chtěli ,,jen,, 600 kc za fotky předem..což taky není málo a pokud by mě vybrali, tak davájí 10 000,-..což mě udivilo...Zrovna v sobotu maji castingy v Brně. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (18.04.2008 18:07:52, AničkaD) je pravda že vybírají počáteční poplatek, ale ja jsem se rozhodla to risknout a nakonec mě fakt vybrali :) takže toho vážne nelituju... :) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (11.06.2008 19:13:10, Yvonne07) No tak mě sice nevybrali, ale fotograf mi volal že mě chcou na dlouhodou spolupráci, takže uvidím co z toho vyleze... už jsem za ním byla a podepsala předběžnou smlouvu, takže se uvidí :) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (15.06.2008 20:14:32, DENY) S12NO NECHCI vAM KAZIT RADOST, ale jsou to PODVODNICI, me a par lidi obrali o sest tisic, taky jsme s nimi meli uzavrenou smlouvu na foceni kalendare a to neprobehlo a prezentace internetove stranky je deaktivini. Tehda ta firma mela jeste aktivni stranky, nyni to tak neni. Je na ne podane i trestni oznameni, ale myslim, ze policie s tim asi nic neudela. no, tak jsem se poucila navdy:/obiraji chude studenty reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (16.06.2008 11:43:14, Sluníčko) AničkoD, můžete se mi prosím ozvat? Díky. Sluníčko reagovat zde
    Telefon: 420774415782
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (19.06.2008 19:50:35, yvonne07) Deny, mají nové stránky fotaweb.cz. Já jsem jim taky dala šest tisíc, ty jim došly v pondělí a je pravda že stránky taky ještě nemám,ale ve smlouvě je napsané že je budu mít do 10 dní tak uvidím. Jinak mi dnes volal fotograf, že se mnou chtějí nafotit nějakou reklamu tak mám zítra přijet do Karviné... uvidíme reagovat zde
    Email: ivana.pospechovaseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (20.06.2008 15:47:55, deny) to Yvonne07
    jo? no tak jsem zvedava jak neco nafotis, me stranky nejdou, a jako nepocitam s tim ze nekdy pujdou, nechala jsem se od nich napalit. snad budes mit vic stesti, nepriju ti nic spatnyho. ale ja jsem kvuli nim nemela par dnu co jist pomalu, no jsem naivniS04 reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (21.06.2008 11:30:31, yvonne07) jasně, chápu. Mi stránky zatím nejdou ale včera mi řekl že už brzo budou. a navíc jsem dostala zakázku na focení co si mě vybrala nějaká firma z olomouce. celkově mám za to dostat kolem 30 tisíc čistého (po odečtu provizí pro agenturu). tak nevim. ještě se uvidí jestli to focení fakt bude. mám fotit nějak za dva týdny a pak koncem července (je to rozděleno nadvakrát, tak uvidím)S06 reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (23.06.2008 23:29:33, deny) to Yvonne
    Jo? tak napis. No ja jsem mela dostat 15tisic za foceni,ktery porad odkladal.jinak bych za stranky nedavala 6tisic. No je mozny ze pan majitel se zacal cinnit, pac ho asi navstivila policie. No, snad te neobere jako mne, preju stesti,kdyztak pisni.
    Jinak na www.doktorka.cz je tema taky o agenture tekane a nejaka holka tam psala,ze foceni sice bylo, ale ze to bylo otresny. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (24.06.2008 18:21:05, yvonne07) no četla jsem to. byly to jen fototesty takže to tomu odpovídalo. sice ty fotky byly fakt strašné a vyvolané jsme je nedostali jak bylo slíbeno, ale mluvila jsem s fotografem a ten říkal že od té firmy co jí ty fototesty pořádali nedostali zaplaceno takže nemohli dodržet co slíbili. bylo by sice slušné se alespoň každému omluvit že nedostal to co bylo slíbeno ale na druhou stranu taky je chápu. a většinou nadávaly jen takové ty fiflenky co si myslely že můžou všechnoa že je všichni budou obletovat, ale na to tam bylo málo času, na každou měl fotograf tak pět až sedm minut a z toho musel nafotit takových 50 fotek, takže docela rychlovka. co jsem byla v ostravě tak účastníků bylo takových 60 a měli na to jen pár hodin takže si každý asi dokáže představit jaké tam měli podmínky... no tak zítra jedu fotit fotky na web a pak (asi za týden) pojedu fotit ty fotky té firmě do Olomouce reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (30.06.2008 12:18:22, Sluníčko) Ahoj Yvonne07. Kde jsi byla fotit fotky na web? V Kroměříži? Kolik tě stály? Písni mi sms na tel.774415782. Nechci toho moc psát tady na diskuzi, ale ráda bych s tebou o tom pokecala. Díky.
    reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (07.07.2008 10:23:56, yvonne07) Holky tak se na to vykašlete, dala jsem jim necelých 20tis (já kráva) a teď jsem zjistila že agentura pro kterou mám jet fotit o nich vůbec neví a katalog si nafotila sama bez nějaké agentury... reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (07.07.2008 19:50:43, deny) ja jsem to rikala ze jsou to podvodnici, bez normalne na policii a podej trestni oznameni, nebudes prvni. jsou to parchantiS12 reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (07.07.2008 20:16:14, jan) no, já nevim, ale mail vydavatelstvicastingseznamcz je podezřelej na obou stranách zavináče..S13 reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (07.07.2008 21:58:51, lucka) každej trpí, jak je blbej, no S13 reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (15.07.2008 16:23:52, deny) kdysi nemeli jeste seznam.cz , meli normalne tekane nebo tak neco, tedka uz jsou fakt napadni se vsim vsudy, kdysi meli jeste jine stranky, tedka je to podes reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (17.07.2008 15:50:01, yvonne07) Deny: mi stránky jdou, akorát sem ho k tomu musela dokopat... momentálně nám řekl, že měl nějakou jednostrannou dohodu s tou firmou z olomouce pro kterou jsme měly fotit, že to bylo o tom že budeme fotit jen pro ně a ne pro nikoho jiného. a řekl že se rozhodl že pro nás začne hledat něco jiného a tu dohodu bude porušovat protože prý s ním přestali komunikovat... no takže...S09 reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (17.07.2008 16:00:10, lucka) no, upřímně, já bych jim nevěřila ani nos mezi očima... protože mi bohatě stačí to, co tu čtu na foru na to, abych si udělala svůj obrázek o téhle firmě.. ale na druhou stran, pokud do toho někdo narval tisíce, tak už mu nic jiného než věřit nezbývá... reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (19.07.2008 11:50:13, Alík) Taky js tam psala, ale zdálo se mi to od začátku podezřelý. Tak 10 litrů je lákavých. Psala js jim o více info, tak mi poslali mail plný chyb, tak js se na to vykašlala a ještě jezdit až kamsi do karviné, pchééé reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (15.08.2008 13:01:58, deny) S08necekat,,podat trestni oznameni, cim vic lidi tim se to mozna pohne, zasranec bude okradat i dalsi lidi. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (28.01.2009 17:53:16, Tomáš) lidim plsporeadte my co ma uzdelat prisel jsem tam a podepsal nejakou smlouvu ael nedal jim zadne penize ejslte muzu s toho nejak vycouvat?jinka prl pokud by byl nekdo tak hdoiny a chtel my proadit muj mobil je 776007636 dekuji predem. reagovat zde
    Email: tomasmatusekseznamcz, ICQ: 222147313
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (05.10.2015 14:07:15, Tomas) Já těm ***ům dal 17000kč tomu plešatemu a nenecham to tak když to nejde po dobrém pudeto po zlem policajti nepomužou tak to chce po staru S05S05S05 reagovat zde
    Email: walostekseznamcz

Podobné příspěvky:
  1. agentura british contact - Ostatní
  2. agentura - Ostatní

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace příspěvku

Heslo:  pokud chceš administrovat reakci klikni u ní nejprve na "reagovat zde"

  

Obnovením se příspěvek posune na první pozici v seznamu příspěvků. Platnost zobrazení se nastaví od nového data obnovení.
Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.