BIVŠ

Kategorie: Ostatní


Zobrazit reakce: od nejnovější - strom chronologicky

Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 23.04.2008 01:38:32, Jamaičanka, zhlédnuto: 2858x, reakcí celkem: 19Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekahoj, máte prosím někdo zkušenosti v bankovním institutem (BIVŠ)? Zajímá mě především obtížnost a úroveň studia. Děkuji S06

  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (23.04.2008 07:24:47, Lenka) Tak studium na BIVŠ by mi také zajímalo, nedávno jsem vkládala příspěvek a odpovědi se mi bohužel nedostalo. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (23.04.2008 16:56:16, Jamaičanka) fakt nikdo do tohoto ústavu nechodí? S13 . reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (23.04.2008 18:29:04, Lucie) Zkuste najít spolužáky týhle školy a zeptat se přímo studentů...jde tam přes spolužáky napsat mejla...třeba vám to pomůže... reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (25.04.2008 22:04:21, Eva) ahoj, učí především učitelé z VŠE, dávají i stejné testy .... ale je to jen k titulu, moc nového se nenaučíš .... reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (16.05.2008 13:30:35, jamaičanka) tak teď tomu nerozumim, když tam učí učitelé z VŠE dávají stejné testy atd... tak jaktože to je jenom k titulu a nic se tam nenaučim? takže je to škola lehká?:D reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (16.05.2008 14:09:41, Libor) Tak na VŠE se též nic nenaučíš. Ano, škola má dobré jméno, ale to je tak vše.

    Jinak říká se, že VŠE je nejlepší pražský gympl, takže asi tak co se týče kvality reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (17.05.2008 02:14:28, Zuzka) Ahoj všem, co uvažují o studiu na BIVŠ. Pokud se chcete za cca 40 - 50 tisíc ročně nechat urážet a ponižovat, dřít jako kůň, po nocích moc nespat a žasnout nad arogancí tamních profesorů - směle do toho! (Zvláštní, že přednášející z VŠE jsou v pohodě, zatímco pánové z BIVŠ - to je něco!S08) Investujte svoje peníze jinam! reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (18.05.2008 00:20:32, Lenka) Ahoj Zuzko a vše co tady uvádíš je tvoje zkušenost? Také jsem o této škole něco zaslechla a už mam radši přihlášku podanou někde jinde,tak jsem docela ráda,že to nebyl jen nějaký plk. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (18.05.2008 11:12:54, zuzka) Ano - osobní zkušenost. A nejsem rozhodně sama, v našem kruhu jsme byli vždycky všichni "vzteky bez sebe", jenže to je ta bezmoc - zaplatíš a nechceš o ty peníze jen tak přijít, takže si říkáš, ještě to chvíli vydržím, ale to jak se chovají, no hrozný. Myslím, že tam studenti slouží jako podklad k léčbě mindráků... reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (18.05.2008 14:14:55, dana) Prosím o reference na magisterské studium andragogiky - vzdělávání dospělých na UJAK nebo na BIVŠ - obor Finance. Zvažuji, kam podat přihlášku. Děkuji. Dana reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (18.05.2008 20:12:10, holka z VŠE) no to jsi mě teda zuzko moc nepotěšila, a dá se ta škola dodělat? Mohal by jsi být prosím trochu konkrétnější? to jakej je tam přístup mě už asi nerozhodí-ze školy kde jsem teď (VŠE) jsem už zvyklá, spíš mi jde o dodělání si Bc. Na VŠE se mi to asi nepodaří S05 . je tam hodně látky k učení? dá se to zvládnout? na VŠE jsem na oboru v kterým bych chtěla pokračovat, a tento obor učí pouze BIVŠ. takže mi nic jiného nezbývá... chci aby mi byl alespoň jeden ročník uznám, což kdybych šla na úplně jinej obor by asi nebyl . navíc mě ten obor docela baví. díky, za odpověd ti budu hrozně vděčná. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (18.05.2008 22:54:15, zuzka) Ale jo, dá.Já měla hotovou VOŠ a využila nabízené možnosti u nich během roku dodělat Bc. Co nás ale dostávalo, byl fakt, že přednášející vůbec netušili, komu vlastně přednáší, kroutili očima, co že jsme to za "pokus" a rovnou nám říkali, že asi nemáme šanci.(Ovšem to až po té, co od nás vesele vybrali školné...).Tak proč nám to studium písemně nabízeli,že?!Záleží hodně na lidech, věřím, že tam budou i nějací lepší profesoři, my teda měli smůlu.Učení je hodně,ale zvládnout se to dá. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (19.05.2008 16:49:37, dana)
    Zuzko, sleduju tuto diskuzi - nestuduješ BIVŠ v Jablonci? My, co tam studujeme už jenom doufáme, že to tam nějak zkoulíme včetně státnic v srpnu. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (22.05.2008 14:07:06, zuzka) Jo, jo - no, uznej, situace tam je taková, že jsem si prostě musela ulevit :) Magisterský bych tam nedělala, ani kdyby nás platili :) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (22.05.2008 17:31:15, dana) Zuzko, tak to se uvidíme na strategiích - což bude opět síla !! Nicméně mě fakt nezbývá nic jiného, než s Tebou souhlasit, protože atmoška tam takováhle vládne !!! reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (22.05.2008 22:24:52, T) Libor (16.5.2008) : Z zadny VS si nic neodneses pokud nechces. Chce to ale i trochu vlastniho zajmu. Kdyz chces, tak se naucis dost. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (29.05.2010 20:12:14, Lucinka_sf) já chodím na BIVS v Teplicích a jsem spokojená. jak s výukou tak s profesory. naučila jsem se dost k svému oboru. taky jsem dost předmětů shledala k nepoužití - ale to je asi všude :) každopádně, teď jdu ke státnicím a chci pokračovat na Ing. a opět na BIVS - jsem fakt spokojená.
    reagovat zde
    Email: l.kmentovacentrumcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (14.09.2010 12:32:11, Martin) Ahoj, reaguji sice trochu pozdě, ale třeba to někomu pomůže. Mám za sebou Bc. na klasické státní škole obor Informatika a výpočetní technika a na BIVS jsem si dodelaval Ing.
    Já osobně to vidím takto:
    Na státní škole byl totální nezájem učitelů a personálu (studijní oddělení) s čímkoli pomoci, udělat hodiny zajímavé a aspoň trochu prakticky zaměřené, či využitelné.

    Na BIVS bylo studium lehčí v tom, že člověk studuje 90% předmětů spjatých s praxí, případně nové přístupy a než biflování je to spíště o rozšíření obzorů. Za mne určitě vyhrála BIVS. Informatika je zde pojata spíše z byznys a procesního pohledu (což ale já osobně považuji za plus)
    Pokud někdo chce jít studovat Informatiku jako takovou a jít např programovat nebude to ale rozhodně pro něj .... reagovat zde
    Email: jurecinmailcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (09.03.2011 19:29:00, Honza) Ahoj, měl sem v plánu jít studovat bivš v Teplicích, obor informační technologie a bohužel sem se dozvěděl, že ho ješte ani jednou neotevřeli. Prý mají vždycky tak 3 přihlásky a minimální počet studentů je 25. Ted uvažuji o dálkovém v Praze, ale bojím se toho, že to bude dost težké. Může mi k tomu někdo napsat nějakou zkušenost? reagovat zde
    Email: honzasterbaseznamcz

Podobné příspěvky:
  1. Přestup na BIVŠ - Ostatní
  2. BIVŠ-skúsenosti - Bankovní institut vysoká škola, a.s. - už ne
  3. Máte zkušenosti s VŠEM či BIVŠ?Prosím písněte sem. - Ostatní
  4. Info o magisterském studiu na BIVŠ - Bankovní institut vysoká škola, a.s. - už ne
  5. Bivs - ocenování staveb - Bankovní institut vysoká škola, a.s. - už ne
  6. BIVŠ - obor Právo - Bankovní institut vysoká škola, a.s. - už ne
  7. UJAK + BIVS (Univerzita J.A.Komenského+Bank.inst.) - Informace o studiu
  8. Koupím poznámky BIVS - Bankovní institut vysoká škola, a.s. - už ne

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace reakce

Heslo:

 

Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.