Nastoupit až za rok?


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 24.04.2008 17:59:18, Helča, zhlédnuto: 145x, reakcí celkem: 7Reagovat na příspěvek
Ahoj chtěla bych se hlásit na FF UK a chtěla bych se zeptat,když udělám přijímačky a tím pádem nastoupím do 1.ročníku,dá se studium odložit na rok?Jako že bych nastoupila až za rok,studuju voš a nechci ji přerušovat ale přijímačky chci zkusit a co kdyby se to povedlo.Děkuji za odpovědi:)
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (25.04.2008 10:07:39, šušu) Ne to nejde, na UK můžeš přerušit studium až po prváku. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (25.04.2008 14:41:09, Elis) Ahoj. Jestli to máš v jednom městě a nebo rozumné profesory, tak se dá domluvit a studovat obě školy najednou. Já jsem měla na VOŠ i VŠ poměrně podobné obory (každou školu v jiném městě), ale zvládla jsem to. Propojovalo se mi i učení.
    reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (25.04.2008 17:11:37, zbyněk) měl jsem stejnej problém a z osobní zkušenosti vím, že na policejní akademii to jde, ale musíš to vyřešit až budeš po příjmačkách přijatá, ale nesmíš vůbec nastoupit do studia(před zápisem do studia). pak to jde už jen když úspěšně zakončíš 1. semestr. Jak je to ale na ostatních školách nemám šajn a jestě něco několikrát jsem si dopisoval se studijním oddělením a nikdo nebyl schopnej objasnit za jakej podmínek to můžeš přerušit(jestli jsou to jen zdravotní nebo závažný rodinný důvody nebo co) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (26.04.2008 14:54:25, Helča) Děkuji za odpovědi,to já právě vošku(zdravotní sestra) mam v jiném oboru než tu FF(psychologie).A blbý je že na vošce je hodně praxe,tak si budu muset hold vybrat.ale dík:) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (27.04.2008 08:25:12, Elis) Myslím, že psychologie a zdravotní sestra k sobě mají blízko.:) Asi bych to řešila až po příjímačkách. Praxe na VOŠ je docela důležitá. Ale určitě bych se zkusila dohodnout. Co třeba zkusit domluvit se na VOŠ a praxi dělat již během letních prázdnin (souvislou, pokud jí máte)? Kdyby to šlo, určitě je lepší obětovat prázdniny, než opustit vysněné studium, ne? ;)Držím palečky, ať to vyjde.S13 reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (27.04.2008 12:43:36, Helča) Taky mě to napadlo kdyby to šlo o prázdninách,snad to nebude problém,zdravím...:) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (28.04.2008 19:27:10, Elis) Držím palce i pěstičky, ať vyjdou přijímačky a na obou školách budou fajn profesoři, se kterými se dá domluvit a dohodnout. reagovat zde

Podobné příspěvky:
  1. Nemůžu nastoupit ke studiu. - Informace o studiu

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace příspěvku

Heslo:  pokud chceš administrovat reakci klikni u ní nejprve na "reagovat zde"

  

Obnovením se příspěvek posune na první pozici v seznamu příspěvků. Platnost zobrazení se nastaví od nového data obnovení.
Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.