Psychologie v Brně


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 04.05.2008 10:44:12, Miška, zhlédnuto: 2496x, reakcí celkem: 10Reagovat na příspěvek
Ahoj, chtěla jsem se jen zeptat, jestli jsou přijímačky do Brna na Psychologii na FF opravdu tak těžkéS09 Děkujuu za odpověďS10

Email: motlinkaseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (04.05.2008 13:34:54, jumpe) nerekla bych, ze jsou az tak tezky, jen se hlasi moc lidi :D reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (09.02.2010 17:47:43, monika) Ahoj,
    já mám zkušenosti, hnusné zkušenosti... Byla jsem 2 roky na MUNI na oboru Psychologie. Myslela jsem si, že škola bude OK, že mě bude bavit, skákala jsem radostí, když jsem zjistila, že mě přijali. Avšak lituji, že jsem tam dávala vůbec někdy přihlášku. Vyučující a zkoušející jsou tvrdí, nelidští a zlí. I když jsem byla naučená, často se mi i ostatním spolužákům stávalo, že pan zkoušející měl ten den špatnou náladu a třebas nás vyrazil ze zkoušky jenom kvůli našim blond vlasům (asi jej nasrala nějaká blondýna :( ( Jo. Není to jenom moje zkušenost. Byli tam i takoví chlápci, kteří nás vyrazili ze zkoušky, a o nichž jsme se pak dozvěděli, že dostali výpověď, tak si to na nás vylili, protože jsem byli mezi posledními, které musel ten týden ještě odzkoušet. A že moje kámoška kvůli tomuhle vylítla po třetím semestru, protože vyčerpala počet zkoušek u předmětu, a pak se chtěla zabít, to už nikoho nezajímá. A to přitom nebyla žádná sušinka. Já jsem z téhlé hnusné školy taky vylítla, za půl roku po ní. Lituji, že jsem tam byla. Oni na MUNI rádi - přímo na tomhle oboru - vyhazují, aby zmenšili počet studentů. Kvůli penezům se státního rozpočtu. A nechávají si tam protekční spratky.... Měla jsem spolužáka, který se pyšnil, že absolvoval na jedničku zkoušku u své tetičky. Jo, prostě nádhera. Jestli se tam dostaneš, nemusíš tam vydržet, ač se budeš učit jako divá. Zkus to na UK v Praze. Tam si podávám tento rok přihlášku. Pochybuji, že tam zažiju hnusárny jako na MUNI. A že se říká, že je velká šance dostat se do Brna na MUNI na Psychologii, tak tomu by lidé neměli věřit. Je to jenom fáma, aby se lidi nehlásili na UK. Protože UK je v Čechách i ve světě víc vážená a je tam lepší výuka. Taky se traduje, že lidé doporučují Brno jen proto, že sami nezvládli přijímačky, které jsou moc a moc těžké, tak chtějí, aby i jiní byli smutní, že zbytečně jeli do Brna a tamprd... Mě se sice tehdy povedly, ale lituji toho. Kdybych tehdy věděla, co vím teď, že mi Brno ukradne zbytečně 2 roky života, vyhozený peníze z okna, nervy, slzy.... Ne, Brno už nikdy. A to nejsem žádná zamindrákovaná krá...
    A ještě jedna věc - lidé, kteří chtějí studovat Psychologii (netýká se to tebe) jenom proto, že si někde přečetli, jaký může být průměrný plat v tomto oboru - tak ať raději toto studovat nejdou, protože studium je těžší, než si představují. Existují lepší obory s lepším platovým ohodnocením. A je větší šance se tam dostat!!! A třeba jsou tam lepší podmínky pro studenty.
    Pokud přemýšlíš o UPOL, také dobrá volba. Držím palce. reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (09.11.2010 14:22:56, Zuzana) Ahoj, nedá mi nereagovať na tento príspevok. Sama som študentkou psychológie na MU (na FSS), predtým som študovala psychológiu na Slovensku, chvíľu som bola na UK v Prahe a ešte na Erazme v zahraničí, takže trochu viem, ako to s tou psychológiou je. Najskôr by som rada povedala, že z Monikinho príspevku mám pocit neobjektivity, keďže bol napísaný v hneve a ten nás môže veľmi ovplyvniť. Z príspevku to vyzerá potom tak, že všetci na FF sú náladoví a vyhadzujú zo skúšky takmer každého študenta kvôli farbe vlasov, nemá šancu ani ten svedomito pripravený a zostávajú tam len študenti s protekciou (teda každý z nich je známy/rodina aspoň jedného vyučujúceho). Voči tomu by som bola skeptická. Uvažujem, či to všetko nie je taká racionalizácia svojho neúspechu- Monika píše, že ju aj kamarátku zo školy vyhodili. Bohužiaľ, zo zákona sa jednoducho nedá, aby vyučujúci povolil ešte nejaký termín skúšky navyše. Máš možnosť robiť skúšku niekoľkokrát, no keď sa na posledný termín poriadne nenaučíš, nie je iná možnosť... Tak je to ale na každej VŠ, nielen na MU.
      Je zaujímavé, že podľa Moniky sa traduje, že "že lidé doporučují Brno jen proto, že sami nezvládli přijímačky, které jsou moc a moc těžké, tak chtějí, aby i jiní byli smutní, že zbytečně jeli do Brna a tamprd...". Podľa môjho názoru sa Brno skôr doporučuje preto, že už niekoľko rokov je tam najlepšia psychológia (stačí si pozrieť hocijaké celoštátne štatistiky o porovnaní katedier psychológie- každý rok ich zverejňujú Hospodárske noviny a FSS tradične získava 1. miesto). reagovat zde
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (08.03.2013 21:04:17, Petr K.) Mě se také stalo něco jako Monice nebo její kámošce. Tak do ní tak hnusně nerejpejte. Pokud jste nebyli v takové situaci,nemůžete hodnotit! reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (10.02.2010 20:39:51, petra ponková) Zkus raději jiný obor, třeba sociologii nebo "obyčejný" pedák. Pokud preferuješ psycho, tak zvol 3letej obor - je to na pedagogický fakultě v Praze. Za pár let bude běžný pracovník na základce a střední škole - "pedagogický psycholog" - a to se právě studuje ty 3 roky. Takže najdeš lepší uplatnění, budeš pracovat ve školství jako státní pracovník, takže peníze a práce jistá. Ale obyčejnej pedagog je také slušné a pěkné zaměstnání. Sestřenice učí rok na základce a je spokojená.
    Univerzita Karlova má prestiž a dobrou výuku. Sestřenice má diplom právě z UK a vyhrála výběrové řízení právě kvůli věhlasu školy. Přihlédli k tomu. Ostatní uchazeči studovali jinde.
    Na Budějovice se můžeš s psychem také zaměřit. Jiné školy bych nedoporučovala.
    Do Brna se nemáš šanci dostat, i když se budeš učit. Prostě je to tam vo hubu. Prostě jednodušší je Praha. Tam se spíš dostaneš. Není totiž podvodná a protečkní jako škola v Brně. reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (09.11.2010 14:29:25, Zuzana) No, ja som sa napríklad do Brna dostala, lebo som sa dobre pripravovala, takže sa to dá a rozhodne som nevyužívala žiadne protekcie a ani nikoho takého nepoznám. Ale áno, záujemcov je veľa a prijímačky sú náročnejšie ako v Prahe. No nesúhlasím s tým, že by MU bola protekčná a podvodná škola. reagovat zde
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (17.05.2013 19:30:54, Karel) Ále jdi do ***e...a moc dobře víš proč...
        Pro ostatní: jste velmi velmi velmi naivní !!!! reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (10.02.2010 21:25:05, bobina) studuju v Brně psychologii, ale na FSS a dvouoborově a na nic si nemůžu stěžovat, na FSS se učí i jednooborově, a traduje se, že dobří učitelé psychologie odešli učit z FF na FSS, takže bys to mohla zkusit k nám :-) Doporučuju se mrknout na tyhle stránky http://www.psychologienafss.wz.cz/ reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (06.03.2013 00:25:31, fijka) FSS - dobrý studium, ale žádný pořádný uplatnění. Diplom nemá velkou váhu, UK je lepší a nejen v cizině. reagovat zde
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (17.05.2013 19:53:37, Havel) FSS Muni je na hoooovnooooo
        nemá to cenu zabalil jsem to po půl roce,protože jsem pochopil,že praxe je jiná a toto mi bylo na hovnno
        dělal jsem dobrovolníka v kc a tam to bylo nejvíc vidět reagovat zde

Podobné příspěvky:
  1. Studium psychologie v Olomouci - Informace o studiu
  2. Psychologie-písemné zkoužky - Přijímačky, přípravné kurzy
  3. psychologie - Přijímačky, přípravné kurzy
  4. Studium psychologie - Informace o studiu
  5. přípravka psychologie - Přijímačky, přípravné kurzy
  6. Materiály k přípravě na VŠ - PRÁVA/PSYCHOLOGIE/NSZ - Přijímačky, přípravné kurzy
  7. Psychologie UPOL ! - Informace o studiu
  8. MU Brno - Psychologie (KS) - zkušenosti, poznatky atd? - Masarykova univerzita
  9. Modelové otázky na farmacii v Brně - Přijímačky, přípravné kurzy
  10. Studium psychologie v zahraničí - Studium v zahraničí

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace příspěvku

Heslo:  pokud chceš administrovat reakci klikni u ní nejprve na "reagovat zde"

  

Obnovením se příspěvek posune na první pozici v seznamu příspěvků. Platnost zobrazení se nastaví od nového data obnovení.
Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 12.03.2024 23:05:05.