VOŠ CESTOVNÍ RUCH PRAHA, Ortenovo náměstí


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 11.05.2008 16:59:32, lucie, zhlédnuto: 13268x, reakcí celkem: 53Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekahoj lidičky, chtěla sem se zeptat jestli někdo z vás nestuduje na voš cestovni ruch praha, protože se tam hlasím a vůbec nevím do čeho jdu a smlouva se mi zdá hodně divoká, tak jestli někdo z vás nemá bližš informace jak to tam vlastně chodi.S11

Email: mrnousek.lucikcentrumcz, ICQ: 342
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (12.05.2008 17:19:56, Lucy) Já teda nevim ale být tebou tak jdu od týhle školy pryc..má dost strasnou reputaci..jen si to přečti..radim ti nechod tam..je spoustu lepší vošek...
    http://www.zkousky-nanecisto.cz/prijimacky/gymnazium-ortenovo-nam.-stredni-odborna-skola- a-vyssi-odborna-skola,-spol.s.r.o reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (24.05.2014 23:28:34, Amoneth) Není tezke odejít. Taky spostu z nas odešlo.Rozmyslete si to ale pred podpisem smlouvy,jestli tohle opravdu stojí za to vyzkoušet. reagovat zde
      Email: Amonehtseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (14.05.2008 18:38:54, Karel) A jakou by si doporučil VOŠku v Praze se zaměřením na cestovní ruch? Mě se na týhle líbí, že tam je výběr z velmi zajímavých jazyků. reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (04.06.2011 15:05:09, L Bast) Inzerováno na
      http://www.voscr.cz/lang/cs/pro-zajemce-o-studium/
      Výuka 3 jazyků - výběr z 39 cizích jazyku a skutečnost
      http://www.voscr.cz/lang/cs/cinnosti-skoly-a-studentu/vyrocni-zpravy/
      pouze VZ 2009/2010
      str. 6:
      AJ - 178;
      FJ - 22;
      NJ - 92;
      RJ - 44;
      ŠJ - 87;
      IJ - 28 studentů.
      Tak to je ta široka nabídka jazyků!!!
      reagovat zde
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (13.09.2012 18:39:49, Na) Copak se stalo, že na výše uvedeném odkazu je již nějakou dobu anoncována avšak nepřístupná Výroční zpráva 2010-11. Zapsáno 13. 09. 2012 reagovat zde
        • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (14.10.2012 20:26:29, L Bast) Tak konečně funkční odkaz. Zajimavé čtení 18 učitelů cizích jazyku, celkový přepočítaný počet učitelu 6,2. Ředitel a zástupce 2 osoby, interní učitelé 3, přepočet na plně zaměstnane 2,4, externí 8 přepočet na plně zaměstnane 6,3. Počet pedagogických pracovníků 38. Zajimavé čtení. reagovat zde
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (08.11.2013 20:21:05, L Bast) Výroční zpráva 2009/2010 sami ukončili vzdělávání: 13
        Výroční zpráva 2010/2011 sami ukončili vzdělávání: 28
        Výroční zpráva 2011/2012 sami ukončili vzdělávání: 109 reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (14.05.2008 20:38:22, lucy) No teď ještě záleží na jaký urovni ty jazyky jsou..ono je sice hezký učit se 3 jazyky ale když pak neumis pořádně ani jeden tak je to docela na nic,ne?
    Já nevim v praze mě napadá voška v Masný,ta je zaměrená na CR i na leteckou dopravu.
    Já jsem prostě o tom orteňáku slyšela nic moc věci...toť vše reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (15.05.2008 15:38:01, Martina) Dá se získat z této VoŠ BC. pokud ne je k ničemu. reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (03.12.2010 10:10:04, voš) Žádná voš Ti nemůže nabídnout titul Bc., ale pouze DiS. Bakalář je vysokoškolský titul reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (15.05.2008 20:19:36, Lucie) Tak já si nemyslím,že jde jen o titul..jako když už se do toho vrážej peníze tak by sis mel z tý vyuky neco odnést.. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (12.08.2009 23:03:03, rechciglova marie) Zadrž! Jdi KAMKOLI, jen ne na Ortenovo náměstí. Jsem matka naštěstí už bývalé studentky. Vždyt škole byla odebrána akreditace a nestydatá Bastlová, co za vším stojí a v podstatě řídí školu pokračuje dál a nabírá nové studenty. Ani tomu nemůžu uvěřit. Vše z této školy jsou jen lži a sliby. Ale jestli nevěříš, klidně tam nastup, uvidíš sama. A hlavně příjdeš asi o dost peněz za školné. Můžeš klidně zavolat, protože o těch hrůzách tam bych mohla vydat knihu. M . tel:725 879 577 reagovat zde
    Email: rechciglova.mseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (23.08.2009 00:09:27, Linda) Ahojky, na Orteňák fakt nechoď... Jazyky zní lákavě, ale k čemu to, když se Ti 5 x vymění učitel a spolužáci neumí říct ani Guten Tag, takže se začíná zas od začátku? Opravdu ruce pryč, upíšeš se a už není útěku!!!! S tou akreditací je to pravda, ale na VŠ. napiš, jak ses rozhodla reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (29.08.2012 09:15:21, učitel) Ono se ani nelze té fluktuaci a úrovni učitelů co divit. Za podmínek, které podepisují v té "otrokářské" smlouvě, se k tomu může snížit jen naprostý zoufalec. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (15.12.2010 14:36:09, dana) no ja ti mozem poradit,ze urcite tam nechod,ta skola nema ziadnu uroven!!!sama som tam chodila a navyse zistis ze z tej zluvy sa uz nijak nevykrutis jedine ked im zaplatis 20000 a navyse ked si das do google Libor Bastl alebo Zdenka Bastlova co vlastnia tu skolu,tak vtedy zistis ze ta skola je podvod!!!uz davno mala byt zavrena ale podla mna ich niekto kryje v ministerstve skolstva!!! reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (01.02.2011 02:40:52, Karel) Nejhorsi na tehle skole je VEDENI alias BASTL s maminkou BASTLOVOU. Nejde jim o nic jineho, nez vytahnout ze studentu penize, neustale vymysleji ruzne akce, aby se pak mohli dobre prezentovat v novinach, az je mi z toho spatne. Vyuka neni nejhorsi, nachazi se zde par suprovych ucitelu! Jazyky se take daji, jen se skoro každy rok mění učitelé :/. Ucitele asi zjisti, jak to tam funguje a odejdou...Takze na zaver, studium neni nejhorsi (aspon podle meho nazoru), jen se musite poradne obrnit na pozadavky od vedeni...nejlepsi je, se do niceho neangazovat a jenom si to tam projit do konce. Nez na tuhle skolu nastoupite, uvedomte si, ze kdyz se upisete, muzete ze skoly odejit pouze za zaplaceni poplatku, coz je nehorazne !!! Vsem kdo jiz jsou na tehle skole, preji pevne nervy s povedenou rodinkou :) nastesti uz to mam za sebou :) Karel reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (14.02.2012 22:36:49, Kristýna) ahoj, jsem z VOŠ CR na Ortenovo náměstí a chtěla jsem se zeptat, jakou máš práci...protože by mě zajímalo, jestli je pravda, že tě potom nikde nevezmou reagovat zde
      Email: KWolframovaseznamcz
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (20.02.2012 13:23:37, Denisa) Celkově si myslím, že vošky nejsou zrovna nejvhodnější, ale i já jí studovala a když jsem šla na pohovor, tak mě automaticky přiřadili ke středoškolákům, protože nemáš VŠ a VOŠ počítají jen jako nadstavbové studium na maturitu, takže ti je v podstatě k ničemu. Je lepší jít pracovat a mít praxi. Já si po téhle "úžasné" škole při práci dělám VŠ. Myslela jsem, jaký udělám terno a opravdu jsem se tam nic nenaučila, 3 jazyky byly úžasné, ale když jsme byli spojení s druhákama a pak s prvákama a neustále se měnili učitelé, takže to nestálo za nic a stejně jsem si musela zaplatit jazykovku, abych uměla aspoň pořádně anglicky. Někomu se tam třeba líbí a je to pro něj příniosné, ale já osobně tam ztratila čas a peníze.... reagovat zde
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (14.04.2012 13:07:39, Bývalá z voš) Jo jasně, po vošce jsem dělala poskoka v cestovce za 11 tisíc hrubýho:-( Uplatnění absolutně na nic! Jen sliby a nic víc,odejdi dokud máš čas, za ty peníze to nestojí a v oboru se stejně dobře neuchytíš pokud nemáš známý a nebo obrovský štěstí. Všude dají přednost vysokoškolákům a kort když vidím diplom z téhle jedinečné školy:-D reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (11.02.2011 10:36:11, Andrea) VOS na ortenaku ? :D :D :D nejvetsi omyl za 22 let ktery sem udelala, pul roku tam mi stacilo !!! reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (27.05.2011 18:58:34, student VOŠ) Já na Ortenovo chodím a do smrti si to budu vyčítat,že jsem tam šla!!!! Je to děs a hrůza!!! Pokud máš ještě možnost, uteč odsud!!!!! reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (03.06.2011 11:12:14, PetraV) http://www.docbastlova.cz/ reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (03.06.2011 22:44:33, doc bast) Občas se na jednání stranické skupiny dostaly i dnes už málo uvěřitelné kuriozity. Například jednou Bastlová přišla s tím, že viděla u studentky na krku pověšený křížek a že stranická skupina musí zasáhnout. Tato fakulta bude rudá! str. 361, Praha : Akropolis, 2009 reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (11.10.2011 08:45:49, karel) čau chci se zeptat da se nejak dostat z tý školy ale abych nemusel platit to odstupny díky ta odpovědi reagovat zde
    Email: cole.kseznamcz
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (12.10.2011 11:40:32, radce) Jistě, podat trestní oznámení pro vydírání. Při podpisu smlouvy se zavazujete do budoucna. Žádny zákon nedovoluje zavazat se k něčemu v budoucnu o čem nic nevíte. Navíc jsou slibovány věci, které nejsou splněny. Počínaje počtem nabízených jazyku a konče praxi. Kydáni hnoje na statku je ta idealní praxe pro budoucího odborníka na cestovní ruch a ještě idealnější pro druhý směr mezinárodní obchodní styk. Samozřejmě by bylo dobré požádat také o prověření studia Mgr. Libora Bastala, včetně pedagogické kvlifikace.
      reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (02.04.2012 12:45:49, Dáša) prosím Vám hledám lidi který chodili na VOŠ CR a ukončili studium dříve. Platili jste to odstupné? Co mohu udělat proto abych se tomu vyhnula. Ta škola je strašná pochopila jsem to po prvních týdnech studia a nechci platit za nic. resp. za to že jsem u nich ztratila pár měsíců života, kopu nervů a peněz děkuji :( reagovat zde
    Email: lucik1902gmailcom
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (06.04.2012 13:29:01, anon) Před časem odešla celá třída, neplatil nikdo nic. Uvedla bych důvod nízkou kvalitu výuky, neplnění slibu počtu jazyků a jak uvádí anonym 27. 2. 2012 20.07 http://www.zkousky-nanecisto.cz/prijimacky/gymnazium-ortenovo-nam.-stredni-odborna-skola-a-vyssi-odborna-skola,-spol.s.r .o ..."Vybral si ji sam, ale nastesti jim v prvnim rocniku sloucili vyucovani s druhym, takze ted, ve druhem maji latku z prvniho...tahle praxe pred zadnym soudem neobstoji, takze nejakeho penale za poruseni smlouvy se nikdo obavat nemusi." reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (06.04.2012 13:29:05, anon) Před časem odešla celá třída, neplatil nikdo nic. Uvedla bych důvod nízkou kvalitu výuky, neplnění slibu počtu jazyků a jak uvádí anonym 27. 2. 2012 20.07 http://www.zkousky-nanecisto.cz/prijimacky/gymnazium-ortenovo-nam.-stredni-odborna-skola-a-vyssi-odborna-skola,-spol.s.r .o ..."Vybral si ji sam, ale nastesti jim v prvnim rocniku sloucili vyucovani s druhym, takze ted, ve druhem maji latku z prvniho...tahle praxe pred zadnym soudem neobstoji, takze nejakeho penale za poruseni smlouvy se nikdo obavat nemusi." reagovat zde
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (11.04.2012 14:34:04, Dáša) děkuji za odpověď, prosím tě a řešily jste to přes nějakých právníků nebo stačí napsat něco přímo do školy? já jsem odešla už loni, tak nevím co se tam teď děje reagovat zde
        • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (12.04.2012 12:05:11, anone) Nevím, byla to celá třída prvního ročníku gymnazia 2006/2007. Myslím že napsali vypověď smlouvy. Smlouva se mění i dvakrát za rok, Zřejme výpovědní důvod byl podle tehdejších podmínek. Nyní je to třeba výuka jazyka, stejná látka v prvním a druhém ročníku, to je jistě porušení smlouvy. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (18.06.2012 09:33:23, anonym) Kdybych mohla, jakýmkoliv způsobem bych zabránila, aby se vůbec kdo další na tuto školu hlásil. Ani nevím co dodat k tomu, co tu už bylo řečeno... Profesoři se opravdu střídají jak housky na krámě, musí si sami kupovat fixky, sami platit kopírování, připlácet na zapůjčení notebooků... Pokud se jim něco nelíbí, dostanou vyhazov, o kterém je kolikrát ani neinformují (v srpnu si zavolá pro rozvrh a oni jen oznámí, že už si našli náhradu), dokonce vím, že vyhodili profesorku, protože oznámila počátek těhotenství. Z důvodu efektivnosti (aby nemuseli vynakládat "zbytečné" finanční prostředky) sloučili většinu jazykových tříd (např. první a druhý ročník japonštiny). Šetří se snad na všem, místo rolet jsou na oknech tapety (!), aby se neplýtvalo vodou, odmontovali ve všech třídách kohoutky, takže voda teče (v celé budově!) jen na záchodech. Platí se za vše, za pozdní odevzdání potvrzení o praxi, samozřejmě za opravné zkoušky... Škola pořádá propagační aktivity, kterých jsou studenti povinni se účastnit (a vynaložit na ně kolikrát vlastní finanční prostředky) pod pohrůžkou neudělení zápočtu. Pan ředitel nám hned v prvním ročníku vytkl všem angličtinu, přitom sám mluví jak žák prvního stupně základní školy. Když hovořila Bastlová k Němcům německy, ptali se našich studentů, co že to říkala... Jediný klad této školy jsou profesoři, přičemž na valnou většinu nemůžu říct ani jedno negativní slovo. To, že je smlouva výhoda jen pro školu, tu asi ani není třeba připomínat. Výběr jazyků je další fraška, v momentě kdy na školu nastoupíte a zjistíte třeba, že jazyk, který jste požadovali se neotevřel (i v případě, že bylo třeba šest, sedm zájemců), si musíte vybrat z jazyků, které zůstaly volné (japonština, čínština, arabština),... Nyní je již volba, že si nemusíte dávat třeba jazyk (tuším), za nás to bylo tak, že jsme si museli vybrat, a zrušení třetích jazyků, které nakonec proběhlo pod náporem žáků, trvalo dva roky... (Měli tuny výmluv, že to nejde zrušit kvůli ministerstvu apod., nakonec se v alkoholickém opojení na školním zájezdu ředitel prokecl, že je jen línej vyplnovat nějaké papíry). reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (30.06.2012 00:04:45, anonym) Svata pravda!
      boze lidi hlavne nelezte na tuhle skolu, zbytecne vyhozeny penize a nervy v kyblu. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (26.06.2012 19:27:14, standa) Pokud chce někdo studovat v Praze cestovní ruch, pak doporučuji VŠO (vysokou školu obchodní), kde je relativně nízké školné a kvalita výuky dle mého názoru vysoká. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (16.07.2012 00:58:17, uran) ahoj lidičky,jaký je heslo na wifinu v té škole?? Ukazuje se pod názvem ucebna _vt. Díky.. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (08.08.2012 11:30:21, Karol) Jestli nechcete promarnit svůj studijní život, tak nelezte hůavně sem! Vydržela jsem tam rok a byl to nejhorší rok v mém životě. Doteď lituju, že jsme si o škole nezjistila víc, než jsme tam nastoupila. Teď přestupuju jinam od září. Všechno co se tady píše negativního je naprostá pravda - zažila jsem to a nejen já... reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (30.08.2012 07:53:27, PetraV) stojí za přečtení : http://www.proverenafakulta.cz/modules.php?name=News&file=article&sid=41

      od " O TURBOSTUDENTCE ZVESELA "

      P reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (25.09.2012 19:24:37, Renata) Tuto školu pod vedením Bastlové a jejího syna jsem vystudovala v r. 2004, tehdy ještě sídlila na Žižkově. A jak tu čtu reakce, tak vidím, že se vůbec nic nezměnilo! Už tehdy ředitelka Bastlová byla nesmírně komisní, velmi nepříjemná a neurotická osoba.
    Nicméně, protože nikdy od problémů neutíkám, tak jsem školu zdárně dokončila. Dá se to tam přežít tak, že se člověk obrní pevnými nervy, jen se učí, chodí na zkoušky v termínech, platí v termínech a nic po vedení školy nechce.
    Výuku jsme tehdy měly na poměrně dobré úrovni, řada lektorů byla z VŠE, i z Karlovy univerzity. Jazyky byly tři, ale je pravda, že to na mě bylo moc, takže jsem se naučila jen AJ, ty ostatní dva nic moc. Ale spíš byla chyba ve mně.
    Ale co mě hodně štvalo, že Bastlová 5 min. po zvonění zamykala školu a pak chudák ten, kdo přišel o chvilku později, tak musel čekat celou hodinu venku, až do přestávky S04.
    Takže opravdu školu nedoporučuji!!!! reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (01.10.2012 18:09:33, iro) Jistě by bylo zajimavé uvést aktuální seznam vyučujících a pruběžné změny. Vážený pan Mgr. Libor Bastl, stále vyučuje a natáčí si děvčata při přeskoku koně? reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (08.10.2018 15:39:25, Escobar) Nove zvoleny radni Prahy 7... reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (07.03.2013 01:35:51, Fantom) Jít na VOŠ na Ortenově náměstí byla jedna z největších chyb mého života. Teď jsem na VŠO v Praze a to je jak nebe a dudy. Snad si tuto diskuzi všichni zájemci o VOŠ přečtou dříve, než se k něčemu zavážou =( reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (24.07.2014 00:44:25, Libor) Pan ředitel poslal svoji vysokou školu s odebranou akredidací do konkurzu a sám se přihlasil s docela slušnou pohledávkou. A pohotově založil zajimavou o.p.s. Institut vzdělávání a výzkumu v cestovním ruchu, o.p.s., Praha 7 IČO 02863090 reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (17.08.2014 21:05:04, janča) Opravdu se tomu už musím jenom smát... XD reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (10.12.2014 19:50:08, Hana) Libore, nevím,:D kde jsi zjistil, že Vyšší odborná škola cestovního ruchu a mezinárodního obchodního styku, spol. s r.o. nemá akreditaci. V rejstříku škol Ministerstva školství jsem jí dnes našla jako školu s platnou akreditací. Můžeš si to zkontrolovat - http://rejskol.msmt.cz
      Stejné to bude i s dalšími informacemi, které dáváš. :D;) reagovat zde
      Email: hanaannaatlascz
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (11.12.2014 20:33:24, Opička) Při zhodnocení plusů a mínusů této kvalitní školy musím konstatovat, že se na ni může asi obecně přihlásit jen opravdu momentálně nepříčetný či celkově vyšinutý, potažmo retardova*ý člověk s IQ šimpanze. S05 reagovat zde
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (31.12.2014 20:19:08, Libor) Milá S11 Hano,
        prosím přečti si ještě jednou pozorně, čeho se týká tvoje psaní, můžeš si zkontrolovat na rejsříku odkaz je uveden.
        Vyšší odborná škola cestovního ruchu a mezinárodního obchodního styku, spol. s r.o. Identifikační číslo: 62956191 je něco jiného než Vysoká škola cestovního ruchu a teritoriálních studií v Praze, spol. s r.o. V konkursu Identifikační číslo: 28213386 , podrobně https://or.justice.cz/ias/ui/rejstrik-$osoba?p%3A%3Asubmit=x&.%2Frejstrik-%24osoba=&prijmeni=bastl&jmeno=Libor&narozeni=&obec=&angazma=&soud=&poloze k=50&jenPlatne=VSECHNY nezapomeňte zkontrolovat vybrat platné i neplatné
        reagovat zde
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (09.03.2015 11:33:21, Zdeňka) hanaanna@atlascz se nejmenuje Hana, není studentka, ale je 65 letá vážená pani absolventka Vokovické Sorbony Rozhodnutím Strany Doktor Anna Smékalová . Jinak také pracovnice Vyšší odborné školy cestovního ruchu a mezinárodního obchodního styku, spol. s r.o. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (31.12.2014 20:17:00, Libor) Milá S11 Hano.
    Pletete si pojmy s dojmy. Snad umíte číst, když umíte psát. Vysoká je jiný typ školy než vyšší, také slovo konkurz, je jiné slovo než akreditace. Rejstřík škol vedený ministerstvem školství je něco jiného než OŘ vedený příslušnými soudy. Nemyslíte si, že vyšší škola poskytuje vyšší vzdělání než škola vysoká, že ne.
    reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (27.07.2015 18:41:21, Hana) Škola je již dávno pouze VOŠ: Vyšší odborná škola cestovního ruchu a mezinárodního obchodního styku, spol. s r.o. Má i novou adresu: Letohradská 370/1, Holešovice, 170 00 Praha 7, zapsáno 1. října 2014 reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (17.05.2018 18:15:20, Hana) Prosím o informace,tato škola je opravdu tak hrozná jak tu čtu?Jakou mi tedy v Praze doporučíte?děkuji Hana reagovat zde
    Email: ReischigovaHseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (17.05.2018 18:15:24, Hana) Prosím o informace,tato škola je opravdu tak hrozná jak tu čtu?Jakou mi tedy v Praze doporučíte?děkuji Hana reagovat zde
    Email: ReischigovaHseznamcz
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (18.06.2018 16:42:53, Libor) je ještě horší reagovat zde
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (01.03.2019 12:59:46, Libor) Porovnej počet absolventů a počet přijatých http://voscr.cz/vyrocni-zpravy/
        např.:http://voscr.cz/wp-content/uploads/2015/04/V%C3%BDro%C4%8Dn%C3%AD-zpr%C3%A1va-2010-11.pdf
        a http://voscr.cz/wp-content/uploads/2015/04/V%C3%BDro%C4%8Dn%C3%AD-zpr%C3%A1va-12_13.pdf
        reagovat zde
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (01.03.2019 12:59:50, Libor) Porovnej počet absolventů a počet přijatých http://voscr.cz/vyrocni-zpravy/
        např.:http://voscr.cz/wp-content/uploads/2015/04/V%C3%BDro%C4%8Dn%C3%AD-zpr%C3%A1va-2010-11.pdf
        a http://voscr.cz/wp-content/uploads/2015/04/V%C3%BDro%C4%8Dn%C3%AD-zpr%C3%A1va-12_13.pdf
        reagovat zde

Podobné příspěvky:
  1. Rady pro budouciho prvaka na Pdf (Cizi jazyky pro cestovni ruch) - Univerzita Hradec Králové
  2. VŠE - Cestovní ruch - navazující - Vysoká škola ekonomická v Praze
  3. Nmgr studium oboru Cestovní ruch na VŠE - Ostatní
  4. VŠO - cestovní ruch - dálkově - Vysoká škola obchodní v Praze, o.p.s.
  5. VŠE-cestovní ruch... UČEBNICE/SKRIPTA - Ostatní
  6. Obor Cestovní ruch - Vysoká škola obchodní v Praze, o.p.s.
  7. Přijímačky na FMV VŠE - cestovní ruch - Přijímačky, přípravné kurzy
  8. přijímací zkoušky na magisterský studijní program FMV VŠE(obor Cestovní ruch) - Vysoká škola ekonomická v Praze
  9. Vaše zkušenosti se studiem -obor cestovní ruch - Vysoká škola obchodní v Praze, o.p.s.
  10. ČZU - Provoz a ekonomika x TUL - Cestovní ruch - Výběr vysoké školy

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace reakce

Heslo:

 

Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.