TSP MU


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 08.05.2006 15:54:47, Michal, zhlédnuto: 1032x, reakcí celkem: 22Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekAhoj lidi,tak jakej máte pocit z přijímaček? Mě to přišlo o dost těžší než testy z minulých let...Takže good bye MU:(!Btw.měl jsem variantu 91!
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (08.05.2006 16:03:39, Andy) Já variantu 22, humus prvotřídní, jdu se věšet. Někteří už prý ví počet správných odpovědí,ale já to tam nemám. Asi tak 2 mám správně,tipuju.:( reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (08.05.2006 19:05:05, Michal) Já tam ten počet správných odpovědí taky nemám a myslim,že to ještě nemůže vědět nikdo.Ale je taky otázka,jestli tam u mě nějaký správný otázky byly:(!Nejhorší je to šílený čekání...Kdo to má do toho 13.vydržet?:) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (08.05.2006 19:25:10, Andy) To nemusíš, výsledky jsou už 12. v pátek říkali nám to tam. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (09.05.2006 12:03:00, Dáša) Tak Michale a ostatní co jste letost dělali zkoušky-tak at vám to dobře dopadne a dostanete se.:)
    ale podle toho co píšete,tak z toho začínám mít strach:(
    -já je budu dělat až příští rok.a některým věcem teda moc nerozumím-tak se to snad do příštího roku naučím-pokud máte nějaké tipi jak se na ně naučit-budu moc ráda za vaše rady a i postřehy ze zkoušek-díky dáša.:) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (09.05.2006 17:03:25, Michal) Andy beru tě za slovo,ale běda jesli to tam v pátek nebude;)!Doufám,že v ten pátek napíšeš,že tě přijali...! reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (09.05.2006 17:10:23, Michal) Dášo,hlavně nesmíš zmatkovat a neztrácet čas...,protože 80 minut je na 80 otázek šíleně málo!Btw.pokud se připravuješ už rok předem,tak to máš v kapse;),na netu máš spoustu variant testů TSP a někde je máš i vyřešený(vysvětlený postup,jak se došlo k výsledkům)!Možná pokud bydlíš někde ve větším městě,tak zkusit přípravné kurzy,který tě určitě dobře připraví...Hlavně mi drž pěsti ať se tam dostanu:D,příští rok je budu zase držet já;)! reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (09.05.2006 19:30:39, Jen) Michal: Taky sem měl var. 91, docela těžký...
    Dáša: Zkus mrknout na www.prijimacky-tsp.cz, je to tady taky někde už inzerovaný - fórum, kde si lidi vzájemně raděj s tim co nechápou a tak. Docela mi to pomohlo, když sem to tam tak projížděl, ale teď si teda tak jistej nejsem. No nic

    Jináč všem držim palce, jakožto i sobě..zduřte S13
    reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (10.05.2006 08:44:37, Andy) Jo Michale určitě to tam bude už v pátek, ale akorát nevím kdy, asi spíš až odpoledne.Tak se nenervuj už od 6ráno. To bude zajímavý víkend, buď budu v šoku že to vyšlo a bude to úžasné nebo budu v šoku co teda jako mám dělat dál, když mě nechtějí a budu brečet celý víkend. Do té doby dík za podporu a taky držím palečky tobě i jiným ale ne zas všem, to bych se tam nedostala.Pa reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (10.05.2006 09:28:03, Danuska) Vsimli jste si kolik tam bylo Slovaku?! Celkem dost hodne... reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (10.05.2006 16:47:21, Jen) Bejt Slovák, tak asi nedám verbální myšlení. Myslim že to byl i pro nás docela mazec, natožpak pro ně reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (10.05.2006 20:30:39, Michal) Jen:Jen si nemysli:)!Jinak souhlasim,že to byl mazec....Btw.kolik myslíš,že jsi měl cca dobrých odpovědí? reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (11.05.2006 09:05:39, andy) Michale můžeš se podívat jestli už ses nedíval, už tam jsou body a percentily, že jsem až takový *** jsem si nemyslela. Takže sbohem MU.S12 reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (11.05.2006 11:03:56, Michal) Andy a kolik maš percipil?Já mám jenom 41,66,takže taky MU good bye!Sakra,čekal jsem fakt víc:( reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (11.05.2006 17:07:18, Jen) Michal: a na co ses hlásil? Na některý obory na fildě nebo peďáku by to podle mě stačit mohlo. S takovejma právama nebo esf už to máš asi horší no..
    Já mám perc. 86, takže to snad vyjde na filozofickou S11 reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (12.05.2006 15:19:34, Michal) Jen:Jenže já se bohužel hlásil na ESF(veřejná ekonomika), takže mám hold smůlu:(! Včera jsem se mrknul na ten můj test a nechápu, jak jsem tam mohl mít tolik chyb-38 a navíc úplně zbytečných,protože jsem třeba věděl odpověď,ale zapsal jsem něco jinýho...! Ještě mě čekají přijímačky jinde,tak to snad bude lepší než na MU! 86 to je slušný...To na 99,999% musí stačit-držim pěsti! reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (13.05.2006 12:00:57, Klarka) Delali jste nekdo prijimacky na prava na MU? Mam percentil 90 a udajne berou jen do 94, je to mozne? 94 ma pry S13 clovek na 610. miste, tak ze by tam letos prislo tolik lidi, to snad prece ani neni mozne, ne? reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (13.05.2006 12:01:43, Klarka) Delali jste nekdo prijimacky na prava na MU? Mam percentil 90 a udajne berou jen do 94, je to mozne? 94 ma pry clovek na 610. miste, tak ze by tam letos prislo tolik lidi, to snad prece ani neni mozne, ne?S13 reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (13.05.2006 12:27:44, Ten,jehozjmenosenesmivyslovit) Já jsem s percentilem 94,71 na asi 550 místě na PrF, takže podmínku splnuji, ale zaroven si nejsem jisty tim poctem!!! Proc nekde pisou, ze berou 510 a jinde, ze 610???S04 reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (13.05.2006 17:27:26, abc) Loni byl hranicni percentil na prf mu - 94,49 (ten mel 510. clovek) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (14.05.2006 13:48:24, Klarka) Protoze to je zatim jenom predbezne a stejne musis pockat do stredy. Ja mam teda ale asi bohuzel smulu.... reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (14.05.2006 15:17:38, Ten,jehoz..................) Tak proč by tam psali ten percentil??? Proč už nepočkají do té středy? :-/ reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (16.05.2006 13:18:47, jaja) Ahoj všichni, taky jsem dělala přijímačky na práva do Brna a měla jsem variantu 91 - bylo to pěkně hnusný, myslím, že mnohem horší než loňský roky (obzvlášť ta prostorová představivost), ale každopádně jsem měla kliku, protože mě vzali...Takže vám přeju, ať se i na vás usměje štěstí... (tyhle blby testy jsou podle mě totiž až moc o štěstí, o člověku moc neřeknou), tak se mějte, aoj reagovat zde

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace reakce

Heslo:

 

Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.