Práva UK

Kategorie: Ostatní


Zobrazit reakce: od nejnovější - strom chronologicky

Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 12.05.2008 21:22:44, Ivana, zhlédnuto: 356x, reakcí celkem: 7Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekAhoj,hlásíte se někdo na práva na Karlovku?jak si věříte?jak se připravujete?jen by me zajimalo,jestli jsou vsichni uchazeci z toho obrovskeho poctu prihlasenych ambiciozni lide nabuseni vedomostma,nebo to proste jdou zkusit a uvidi,jako ja:)
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (12.05.2008 21:29:43, beruška) Ahoj, no já se hlásim, ale připravovala jsem se spíš na přijímačky na práva do Brna, tak uvidíme :) jinak zaplatila jsem si jeden termín OSP jen tak na zkoušku a měla jsem percentil 88, takže pokud nezkonim ten všeobecnej přehled, tak myslim, že mám šanci :) ale radši bych do toho Brna no, tam budu vědět výsledky nejpozdějc tohle pondělí a zatim určitě šanci mám, tak uvidíme... :) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (12.05.2008 21:53:33, Martina) Ahoj tak to ti upřímně gratuluji k tak vysokému percentilu, myslím, že přijetí máš v kapse. Právničina musí být mnoho zajímavá, ale také pěkně těžká, umět všechny zákony paragrafy, stačí mí přečíst UZ daného zákona už se v tom někdy strácím ( a to mám právo mám ve school jen okrajově). Ale jak se říká NEZNALOST PRAVA NEOMLOUVA:) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (13.05.2008 14:14:32, Hanka) Ahoj Ivano, já se také hlásím do Prahy na práva - od nás tam jde asi deset lidí :) Já osobně jsem též dělala OSP a měla jsem percentil nad 95 (ale většina lidí z osmiletých gymplů má nad 90), taky nám ve škole umožnili skládat jazykové certifikáty, takže mám B2 z němčiny a z angličtiny (což je deset bodů k dobru) a doufám že ještě dobře odmaturuju (což by bylo dalších 5 bodů)...no doufám že ty testy nějak zvládnu a vezmou mě...mám sice už teď 10 bodů navíc, ale to mají všichni od nás, tak nevím no...jak jsi na tom ty? reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (13.05.2008 19:24:32, Lenka) Ahoj holky, já jsem maturovala už loni a za 4 bohužel jsem šla na ekonomku, která mě opravdu nebaví a nedokážu se představit, že bych tam byla ještě pár let okrajově tam máme i právo a to mě opravdu zaujalo, takže jsem se rozhodla, že to taky letos zkusím do Prahy. Udělala jsem si během roku taky dva jazykové certifikáty (angličtina a španělština). Na přijímačky se připravuju pravidelně už asi půl roku - sehnala jsem si starší varianty testů a každý týden si alespoň dva testy udělám a taky šprtám ZSV - psychologii, politologii, sociologii, právo (aspoň že tu ekonomii nemusím) a také dějepis - už od pravěku, ale větší důraz kladu na novější dějiny a hlavně 20. století. Učím se různé souvislosti, ale hlavně zajímavosti, výpečky, chytáky a tak podobně, však určitě víte co tam bylo loni :) no a ještě šprtám integraci - takovéty různé organizace jako EU, ES, NATO, RVHP, APEC, EURATOM, ESUO, WTO, ESVO...kdy vznikly, jak, proč, členské státy, jaká smlouva byla podepsána a tak podobně, no však to určitě znáte :) Jinak teď jsem taky zkoušela OSP a mám 80 bodů, tak uvidíme jaký za to bude percentil, snad to nebude tak hrozné :) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (13.05.2008 19:26:59, Lenka) teď mě ještě napadlo...máte ICQ nebo apsoň mail? Aby jsme to mohli řešit jinde, konzultovat naše pokroky v přípravě, později dojmy z přijímček a tak :) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (15.05.2008 13:54:03, Tom) já se taky hlásím, ale jak tak koukám, tak proti vám asi nemám šanci jazykový certifikát nemám, ale teď ho budu dělat a jak dopadne maturita uvidíme :) jinak na všeobecný přehled se moc neučim, prostě buď mi ty otázky sednou nebo ne :) a jinak OSP jsem si taky jednou zkoušel dělat (v únoru) a měl jsem percentil asi 80...tak nevím nevím, koukám že se asi nedostanu :) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (10.06.2008 00:35:39, storm) percentil 94 ale ted jsem po prijimacich testech a uvidime jak tu padlo hlasi se tam dost lidi z gymplu reagovat zde

Podobné příspěvky:
  1. Kurz celoživotního vzdělávání -práva - Přijímačky, přípravné kurzy
  2. práva v Plzni - Ostatní
  3. Prijimacky na prava - Informace o studiu
  4. práva olomouc - Informace o studiu
  5. Práva - Ostatní
  6. práva - Ostatní
  7. Prijimacky na prava -Praha - Přijímačky, přípravné kurzy
  8. přihlášky - práva + záchranná (ČZU X MUNI x ČZU x MENDELU) - Česká zemědělská univerzita v Praze
  9. ČZU ekonomka a práva na UK současně - Česká zemědělská univerzita v Praze
  10. Jde studovat VŠE + Práva na UK? - Vysoká škola ekonomická v Praze

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace reakce

Heslo:

 

Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.