VOŠ Klatovy - dálkové studium

Kategorie: Ostatní


Zobrazit reakce: od nejnovější - strom chronologicky

Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 13.05.2008 11:11:56, Raduš, zhlédnuto: 5974x, reakcí celkem: 7Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekAhoj, nestudujete tu někdo dálkově VOŠ v Klatovech? Uvažuju o ní, chtěla bych studovat při práci. Jak to tam vlastně chodí? Koukala jsem na net, ale myslím si, že zkušensoti studentů jsou přece jen lepší...
Díky moc za veškerý informace.S11
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (15.05.2008 10:17:36, zase já) Opravdu nikdo nic nevíte a neznáte to tam???
    Nebojte se, nekousnu vás:), jen chci vědět, jelsit má cenu tam jít a nebo ne... reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (15.05.2008 12:37:24, marketa) A proč chceš na VOŠ... když už se na to chytáš dálkově, tak v Klatovech máš i VŠ jdi rovnou na ni. O té VŠ ti info dám můžu o té něco vím:) reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (13.05.2012 14:56:41, Káťa) Ahoj,můžu poprosit o adresu té vysoké školy v klatovech nikde na internetu to nemůžu najít. reagovat zde
      Email: katty121emailcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (15.05.2008 15:34:13, Martina) Ahoj pokud ti můžu poradit s vlastní zkušenosti tak na VOŠ prosím tě nechoď!! Tři roky zabité a nanic, teď jsem četla článek, že během deseti let se mají zavírat, přežijí jen ty na kterých je možno získat Bc!!! reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (18.05.2008 18:24:07, Raduš) No já nevim, jestli bych tu VŠ zvládla... :( Mám docela velký problém v matematice a s počítáním celkově :(
    Markét tak mi o tý VŠ prosimtě něco napiš. Buď sem a nebo na email sisinka03seznamcz
    Děkuji moc;) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (19.05.2008 12:01:15, marketa) Studuji to druhým rokem. Samozřejmě nějak náročné to je. Ale je to spíš o tom, jak si uspořádat čas. To budeš, ale mít na každém dálkovém. Lidi to různě vzdávají...právě čas je problém.

    Nějaké počítání tam je.. vždyť je to ekonomka. Jsou to opravdu jen početní operace. Pokud jsi krátce ze školy a na střední jsi ji měla, tak nebudeš mít problém. Já měla X let od matury a to byl problém si vzpomenou i jak se počítá rovnice o jedné neznámé :) Ale člověk se do toho dostane...jen to chvíli trvá.
    Ale máš tam i jiné nematenatické předměty. A teď je víc. na stránkách www.uhlava.cz najdeš i studijní plán . Nebo na www.czu.cz to bude taky, ale asi to tam budeš dlouho hledat. Jestli máš nějaký dotaz klidně se ptej.
    reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (21.05.2008 09:41:46, Raduš) No já právě slyšela, že na tý VOŠ v Klatovech to udělá (s prominutím) každý magor.
    Teď studuju druhým rokem prvák VOŠ a bojím se, že opět neudělám statistiku...
    Tak si tak hledám info, kam dál... reagovat zde

Podobné příspěvky:
  1. VŠFS dálkově - Vysoká škola finanční a správní, a.s.
  2. Studium grafiky a podobných oborů dálkově - Výběr vysoké školy
  3. Dálkové/kombinované studium na Právnické škole v ČR? - Výběr vysoké školy
  4. Je možné dálkové studium práv a na jaké VŠ?? - Informace o studiu
  5. MUP - dalkove studium ze zahranici - Informace o studiu
  6. Dálkové studium - obor pedagogiky... - Výběr vysoké školy
  7. Co studovat, když dálkově fyzioterapie nejde? - Ostatní
  8. Dálkové studium na mateřské - Západočeská univerzita v Plzni
  9. dálkové studium - Ostatní
  10. Dálkové studium VOŠ - Přijímačky, přípravné kurzy

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace reakce

Heslo:

 

Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.