mediální a komunikační studia

Kategorie: Ostatní


Zobrazit reakce: od nejnovější - strom chronologicky

Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 10.05.2006 15:40:53, Kačaba, zhlédnuto: 1595x, reakcí celkem: 6Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekAhoj všem , studujete tu někdo /nebo o tom vážně uvažujete / obor "mediální a komunikační studia" /ať už na UK nebo třeba v Hradci/ ?
Zajímá mě hlavně náročnost přijímacích zkoušek, na co a kde se nejlépe připravit, co nepodcenit apod. Budu ráda za každou informaci. P.S. Dělám v oboru, ale rády bych podpořila praxi odborným studiem...
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (11.05.2006 19:35:58, Sarous) Ahojky, já jsem vážný zájemce o studium:o) a to kombinované.. jen se bojim bojim že se nedostanu. možná si od studia moc slibuju ale líbí se mi předměty.. co děláš za práci a co si myslíš o uplatnění z tohohle oboru a co tě na něm přitahuje? reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (06.06.2006 11:54:45, Kačaba) Pracuju v redakci zpravodajství jedné komerční televize jako pomocná redaktorka - tenhle obor se mi líbí, ale cítím /i do budoucna/ deficit ve vzdělání...má jen střední odbornou školu - s tímhle oborem nemá nic společného a jen praxe nestačí...myslím, že s rozvojem médií /digitální televize, větší množství
    kanálů atd./ uplatnění určitě bude...obecně, myslím, média mají a budou mít velkou důležitost a jejich vliv stále poroste...začínala jsem v rádiu, jsem v televizi, v tomhle odvětví se pohybuju od svých dvaceti a pořád mi případá zajímavé...studium tohoto oboru se tím pádem samo nabízí...jen mám značné pochybnosti o svých studijních předpokladech...co mi paměť sahá, s učením a školou jsem strašně bojovala... reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (07.06.2006 18:56:52, Tlapka) Kačabo, o který obor na UK ti jde? Žurnalistika, mediální studia nebo marketing a PR? Chtěla jsem jít na ten marketing, ale přijímačky se nedaly :( Test sám o sobě byl lehký, ale brali jen 30 lidí z 1 000. Předpokládám, že stejný nával bude i na ty zbylé dva obory :( reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (07.06.2006 19:02:42, Tlapka) Teď jsem si vzpomněla, že VŠFS /Praha/ od září rozjíždí nový studijní obor Marketingová komunikace a PR. Média tam asi budou jen okrajově, ale rozhodně to vypadá zajímavě :) http://www.vsfs.cz/studium/bakalarske/index.php?id=markom reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (07.06.2006 19:51:03, Sarous) to Kačaba: no, mně se ten obor (myslím a hlásím se konkrétně do Hradce) taky líbí, chci si ho dát kombinovaně jako druhou vejšku:) tak uvidíme, tak sem ráda že máš pocit že uplatnění bude..tak nashle v září:) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (13.06.2006 20:34:05, Hana) Prosím, poraďte mi někdo, nemáte zkušenosti s VŠFS? Dost mě láká jejich nově otevřený obor Marketingová komunikace, ale nemohu o téhle vejšce sehnat žádné reference. Stejně jako Kačaba dělám v oboru, ale chybí mi VŠ... reagovat zde

Podobné příspěvky:
  1. Medialni a komunikacni studia ? - Informace o studiu
  2. Jak se dostat na Mediální studia? - Univerzita Karlova
  3. Přijímačky - mediální studia (magisterský navazující) - Metropolitní Univerzita Praha, o.p.s.
  4. Info k Mgr. Mediální studia UK - kombinovaná forma - Informace o studiu
  5. Mediální studia UK navazující - Výběr vysoké školy
  6. UK - Mediální a komunikační studia - Ostatní
  7. Info o Bc. Mediální studia UK - Informace o studiu
  8. mediální studia-kombinované - Univerzita Karlova
  9. UK- Mgr. mediální studia nebo žurnalistika? - Výběr vysoké školy
  10. Scénická a mediální studia - Výběr vysoké školy

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace příspěvku

Heslo:  pokud chceš administrovat reakci klikni u ní nejprve na "reagovat zde"

  

Obnovením se příspěvek posune na první pozici v seznamu příspěvků. Platnost zobrazení se nastaví od nového data obnovení.
Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.