VŠMIE

Kategorie: Ostatní


Zobrazit reakce: od nejnovější - strom chronologicky

Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 22.05.2008 11:03:38, Míša, zhlédnuto: 428x, reakcí celkem: 5Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázek
Nevíte náhodou něco o téhle škole? Nehcodíte tam někdo?
Zajímalo by mne hlavně kombinované studium.

http://www.vsmie.cz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (23.05.2008 10:50:32, Míša) Fakt o týhle škole nikdo nic neví, to je divný, ne? reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (23.05.2008 16:02:01, Míša) Fakt nikdo???:( reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (24.05.2008 07:59:22, johny) Videl jsem akorat jejich reklamy v metru vedle reklamy na boty, coz nesvedci o zadne velke kvalite. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (24.05.2008 15:34:49, Lucie) Ježiš co je to za blbost??!!!! tohle co jsi napsal zase nesvědčí o tvé inteligenci...jak můžeš posuzovat školou podle toho kde má reklamu...?jsi asi trochu jednoduchého smýšlení....
    To Míša:zkus se pozeptat i na jiných diskuzích nebo se obrat přímo na studenty školy..třeba přes jejich spolužáky..na spoluzaci.cz...můžeš jim tam nechat vzkaz nebo pokud vím o plno lidech kteří si školu proťukli tím způsobem, že šli přímo ke škole a vetřeli se na přednášky aby sami zjistili uroveň a zeptali se studentů.... reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (08.06.2008 08:56:10, Jenda) Tak já tady studuji, vlastně bych měl letos končit. Ale jsem "prezenčák".
    - škola je vedena v přátelské atmosféře; velký vliv na to má jistě počet lidí v ročníku, který se sice každým rokem zvyšuje, ale oproti veřejným školám je stále zanedbatelný
    - z mého pohledu je asi snazší, než veřejné školy a to nejen díky nižším nárokům, ale především díky technickému zázemí (k dispozici dotovaný Tabet PC, většinou předpřipravené přednášky na serveru, projektory téměř ve všech učebnách, Wi-Fi síť, atd.)
    - "hostují" u nás profesoří z VŠE, ČZU, ZČU
    Kdybys měla nějaké konkrétní otázky, napiš na mail nebo ICQ reagovat zde
    Email: janbrpostcz, ICQ: 328392560

Podobné příspěvky:
  1. VSMIE - Vysoká škola podnikání a práva, a.s.

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace reakce

Heslo:

 

Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.