NEODPOVÍDAT NA NABÍDKY PSANÍ DIPLOMKY ZA VÁS!!!

Kategorie: Ostatní


Zobrazit reakce: od nejnovější - strom chronologicky

Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 02.06.2008 09:59:46, Falco, zhlédnuto: 662x, reakcí celkem: 6Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekTen, kdo se zájmem odpoví na nabídku napsání diplomky nebo bakalářky, si nezaslouží žádný respekt a velký šméčko! Odpovězte mu a schválně chvili počkejte, jestli nebudete zanedlouho na seznamu, který se objeví nějaké investigativním televizním pořadu. Copak je to tak těžký projevit vlastní invenci, která je na VŠ nezbytná?

Kdybych já jako zaměstnavatel to zjistil, má ten dotyčný okamžitě padáka!
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (03.06.2008 22:46:42, Lenka) Připadá mi ubohé nechat za sebe napsat diplomku nebo bakalářku někým jiným. Snad každý, kdo jde na VŠ ví, že něco takového bude psát a taky témata a vše potřebné se přeci zadává s dostatečným předstihem. Mimo to, každý má přeci vedoucího práce, který mu má být nápomocný a pokud člověk není tele, tak to lze zvládnout. Neměla bych žaludek na to nechat si dát třeba za 1 a pak všem dávat najevo, jak jsem úžasná. Sakra lidi jděte trochu do sebe!!!! reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (04.06.2008 15:51:44, Elis) Souhlasím s Lenkou. Ještě pochopím, když si někdo nechá pomoci se seminárkou. Také se teď mořím s jednou, kde mi pomáhala kamarádka. Měla sice spíše funkci jako vedoucí, upřesňovala mi nějaké informace, důležité části, které by tam měli být. Ale diplomku či jinou odbornou práci bych si nenechala napsat. Když někdo nevím, co psát do BP tak by měl studium VŠ ukončit. Témata si studenti tvoří sami a nebo mají dají nějaký seznam (okruh), ze kterých mohou psát. Váže se vždy k oboru. Já jsem chtěla psát závěrečnou práci trochu mimo obor a bylo mi to zakázáno. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (08.07.2008 09:53:17, Tereza) Myslím si, že je to každého věc, jak si to kdo udělá. Osobně bych to taky nechtěla udělat, ale rozhodně nebudu odsuzovat někoho kdo to tak provedl. Mimo jiné kvalita studia té osoby se potom projeví v jeho praktickém životě při vykonávání dané práce.
    Takže buďte tak hodní a furt někoho neposuzujte. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (08.07.2008 13:34:12, Thomas) Je to znak schopnýho manažera.
    Prostě si na hrubou práci najde někoho lepšího nebo levnějšího, než je on sám, a shrábne pouze výsledky.

    Teď ale nevím jestli jsem to myslel vážně.
    :D reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (09.07.2008 17:56:16, blept) Takovej investigativní pořad by mě zajímal ;-) Jestli na něm pracuješ, držím palce! Pokud ne, je to opravdu dobré téma, které by si zasloužilo zpracovat - možná by se na to kromě reportáže dala napsat i nějaká práce (BP, DP). Mám na mysli nějakou studii např. o rozložení IQ, sociálního postavení, věku, školách apod. těch podvodníků.
    Nesouhlasím s tím, že je to každého věc, do níž ostatním nic není. Když někdo např. něco ukradne, taky to není jen jeho věc. - Namítnete, že podvodně získaným titulem nic jiným nebere, že tam není poškozený (okradený). Ale poškození jsou všichni ostatní! Jsou podvedení, protože si myslí, že ten člověk získal titul právem. Jasně, že titul většinou nic neznamená (pokud se např. nerozlišuje plat podle SŠ x VŠ) a nesvědčí o tom, že ten člověk je chytrý. Ale je to prostě podvod!

    Zdá se mi, že se ze společnosti nějak vytrácí morálka a svědomí. Tím neříkám, že jsem svatá, ani náhodou. Ale jsou přece určité hranice, za které nelze jít.

    Každý podvodník ať se s tím srovná sám, třeba ho jednou začne hlodat svědomí. Nebo na něj někdo přijde. Na všechno se dá přijít! Teď po vás možná nikdo nejde, ale co až budete velcí šéfové/šéfky a nějaký ubohý podřízený vám bude závidět postavení a tak začně šťárat a šťárat... reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (16.07.2008 10:37:25, Sabina) Doufejme, ze tohle uz brzy skonci. Nesnasim lidi, co si snazi si praci ulehcit. VS je preci o tom, ze dokazes svoji pili, pracovitost, intelekt a schopnost nejake tvurci vedecke prace... reagovat zde

Podobné příspěvky:
  1. Jak na data do diplomky - Bazar
  2. Psaní bakalářské práce - Zkoušky, zápočty, státnice

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace příspěvku

Heslo:  pokud chceš administrovat reakci klikni u ní nejprve na "reagovat zde"

  

Obnovením se příspěvek posune na první pozici v seznamu příspěvků. Platnost zobrazení se nastaví od nového data obnovení.
Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.