????VSEM nebo Skoda Auto VS????

Kategorie: Ostatní


Zobrazit reakce: od nejnovější - strom chronologicky

Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 04.06.2008 18:03:04, Poupatko, zhlédnuto: 311x, reakcí celkem: 4Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekAhojky, prosim o nazor nekoho nezavisleho. V soucasne dobe studuji VSEM (napoprve jsem si nevybrala tu spravnou vejsku, tak jsem v lednu nastoupila sem) a ted jsem se dozvedela, ze jsem byla prijata do motivacniho programu Skodovky. Co myslite, ktera z techto dvou skol je pro prakticky zivot vyhodnejsi? Nebo nebylo by nejlepsi se vykaslat na obe a jit na nejakou normalni verejnou:-)?Diky za vsechny smysluplne nazory.
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (04.06.2008 20:00:36, Tom) Nezávislý jsem bohužel do té míry že kvalitu ani jedné školy posoudit nedokážu.
    Ale selským rozumem, soukromé školy mají u nezanedbatelné části populace pověst nevalnou, zatímco Škoda Auto jako firma je považována za špičkovou. Svou VŠ nemá jako charitu ani podnikatelskou aktivitu, ale pro výchovu odborníků pro své potřeby.
    Proto, teoreticky, by měla mít lepší zvuk než VŠEM. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (05.06.2008 07:48:33, Poupatko) Diky Tome, fakt nevim. Je to pro mne velke dilema:-( reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (05.06.2008 08:51:02, Ingrid) Já bych asi taky šla na tu Skodu...četla jsem o ní jen pozitivní věci :) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (05.06.2008 13:44:38, kokos) Ahoj VSEMu bych se vyhnul, ted tam studuji na prezencni, ta skola je dost neblaha, SAVS je imho urcite lepsi, nejlepsi ucitel ktereho mame je ze SAVS :-)
    ale pokud chces dalkove a mas rada samostudium, tak se da jit na vsem, ale jsou tam vsechny zkousky testem pisemne reagovat zde

Podobné příspěvky:
  1. Přijímací řízení na VŠEM - Ostatní
  2. Škoda Auto Vysoká Škola - Informace o studiu
  3. VŠEM nebo VŠFS? - Výběr vysoké školy
  4. Prezenční nebo kombinované studium na VŠEM a MBA pro absolventy? - Informace o studiu
  5. IES UK, VŠE, ESF MU nebo VŠEM - Výběr vysoké školy
  6. Škoda Auto Vysoká škola - Výběr vysoké školy
  7. VŠEM - Matematika?! - Ostatní
  8. MUP nebo VŠEM? - Metropolitní Univerzita Praha, o.p.s.
  9. Za mě VŠEM ano! - Ostatní
  10. VŠFS vs VŠEM - Ostatní

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace reakce

Heslo:

 

Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.