Právo a právní věda - dálkově - souhrn možností

Kategorie: Ostatní


Zobrazit reakce: od nejnovější - strom chronologicky

Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 05.06.2008 22:10:58, Tom, zhlédnuto: 2837x, reakcí celkem: 9Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekBVŠP Bratislavská vysoká škola práva je soukromá slovenská VŠ, dá se studovat kombinovaně v Brně. Diplomy není třeba nostrifikovat, jsou uznávané automaticky na základě mezivládní dohody.

Západočeská univerzita - pokud se nepletu, má akreditovaný kombinovaný studijní program oboru Právo, nebyl však otevřen

Anglické univerzity - několik anglických univerzit nabízí dálkové právní studium, blíže jsem nezkoumal (co se týče uznatelnosti a využitelnosti v Čechách)

Pro úplnost zmíním i MIPP a MUP Praha.

Zajímalo by mě jaké máte názory na BVŠP a případně na právní studium na anglických univerzitách (které tipuji nebude asi u nás moc použitelné).
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (06.06.2008 21:48:23, martin) ..ahoj..pozor na soukromou BVŠP, slyšel jsem, že česká AK jejich diplomy uznávat také nebude, řeší se to ( nebo řešit bude ) tak, že se český absolvent musí nejprve zapsat do AK Slovenské republiky a pak by neměl být problém zápisu do naší AK...takže taky cesta nelehká a AK rozhodně ani absolventy této školy do svých řád nebude chtít pustit...na ty kvazianglické a americké školy, kde se vyučuje v obývacím pokoji a mají záchod společný pro dívky i chlapce bych byl také opatrný, a ze zkušenosti vím, že s takovým diplomem se ti vysmějí i v bance, nevím, třeba jsem měl špatný zdroj, ale osobně bych tomu zatím moc nevěřil...i když je to škoda, kéž by do ČR přišla opravdu kvalitní zahraniční prestižní univerzita, ach jo.... reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (06.06.2008 22:33:47, Tom) Dík za komentář k BVŠPP!

    (Co se týče studia v Anglii, měl jsem na mysli kvalitní programy tam uznávané, třeba přes University of London, apod.) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (29.01.2009 13:58:55, Katka20) Nazdar,jsem studentkou ( byla ) BVŠP. Diplomy jak z Bc. studia tak z Mgr. studia jsou bezproblémů uznávány a nikdy jsem se nesetkala s nějakým problémem. Navíc.....úspěšnost v hledání práce jsou více jak 99% - máte přednost před absoloventy MU či jiné v ČR. A mimichodem.....zkoušky zadarmo nejsou - běžná úmrtnost na zkouškách je 80%. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (25.08.2009 17:34:50, katarínaK) som dennou študentkou BVšP,ked som zvažovala kam dalej mala som pochybnosti o sukromnych školach na SR,ale čo sa týka Uninovy neboli namieste,je to riadne študium ako na štatnej škole,vyučujúci su ferový a nemaju syndrom Vš profesora,doraz na AJ vam pomože sa lepšie uplatnit na trhu prace doma aj v zahraničí,..aj ked školne je take ake je,treba vziat na vedomie že tvorí 90% nakladov školy,zahranične sukromne školy patria k jedným z naj,kiež by sme aj my pokračovali v tomto trende skvalitnovania:-DS10 reagovat zde
    Email: Evanilsazetsk
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (27.08.2009 03:23:50, Ujo) Další vysávač peněz:

    http://www.jostovaakademie.cz/ reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (25.05.2013 07:34:22, michal) Dobrý den.Máte někdo zkušenost se soukromou VŠ v Praze s názvem MIPP? Vystudoval jste ji někdo?Máte titul v občance?Čtu tady,že mi pak titul nezapíší.Nepotřebuji být advokát,jen bych měl rád titul.Děkuji za reakci.Možno sms 737 347 900 reagovat zde
    Email: bla69seznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (26.05.2013 16:59:27, Petra) Jen titul v občance :D Ano, dnes opravdu neroste vzdělanost, ale jen počet otitulovaných lidí. Na vině je EU a vláda ČR. Smutné.S12 reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (26.05.2013 17:46:30, Inkvizitor) Nesmysl. Na vině je jen a pouze naše vláda, tedy spíše vlády, které se nepostavily čelem k regulaci vysokoškolského vzdělávání dle kvality a dle očekávaných požadavků trhu práce. EU pouze nastavuje obecné deklarace typu Boloňský proces - a ten je dle mého názoru spíše u nás ***ě realizován, protože většina bakalářských oborů vznikla pouze vyčleněním prvních tří let z původních pěti- až šestiletých studijních programů.
      Stačí se jen podívat na mobilitu studentů - kolik studentů má Bc. a Mgr./Ing. (a popř. i Ph.D.) z různých vysokých škol? A ke kolika uzavřeným bakalářským oborům existuje naprosto zbytečný magisterský obor s kapacitou "všichni naši absolventi a ještě pár lidí od konkurence"? Přitom cílem Boloňského procesu je právě zkrácení studia oborů "pro praxi" (zdravotní sestry, lepší účetní,...) a usnadnění mobility studentů mezi fakultami a dokonce mezi obory. reagovat zde

Podobné příspěvky:
  1. Dálkové/kombinované studium na Právnické škole v ČR? - Výběr vysoké školy
  2. DÁLKOVÉ STUDIUM FYZIOTERAPIE - Ostatní
  3. Ekonomie + právo, Praha vs. Brno - Výběr vysoké školy
  4. Denní vs. dálkové (prezenční vs.kombinované) studium???? - Informace o studiu
  5. Právní aspekty veřejné správy - Vysoká škola finanční a správní, a.s.
  6. Co dálkově? - Výběr vysoké školy
  7. prezencni i dalkove studium - Ostatní
  8. Informace k oboru právo - Mezinárodní institut podnikatelství a práva
  9. Dálkové studium VOŠ - Přijímačky, přípravné kurzy
  10. zkracene dalkove studium Bc pro DiS. - Výběr vysoké školy

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace reakce

Heslo:

 

Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.