Specka na Uk a psychologie v Kombinaci se speckou

Kategorie: Ostatní


Zobrazit reakce: od nejnovější - strom chronologicky

Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 13.06.2008 09:48:23, duckie, zhlédnuto: 332x, reakcí celkem: 14Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázeknazdárek, tak jak jste na tom? kolik bodů méte z testu? me docela zmátl tedy systém jakým se to zveřejňovalo, ale tak ok. Nevíte kolik se nás hlásilo na psychologii v kombinaci se speckou a kolik vzai do toho ustniho kola? díkec:)
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (13.06.2008 18:37:54, Lůca) Koho z vas vzali na specku - prezencni? a kolik jste meli bodu z testu? ja mam sice celkem malo..ale jaksi mi nezapocetli do vysledku vysvedceni treba... reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (13.06.2008 18:54:38, duckie) já mám 42 bodu, tak těžko říct jelsit je to hodne nebo málo. ale spíš bych řekla, že málo. jinak vysvěečení a tak, započítají a výsledky budou na netu 30.června reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (13.06.2008 19:12:55, Lůca) Aha...já mám právě 46..a mám tam napsáno už jako nepřijata...ale ted mi došlo..že to jsou jenom body...asi....že to ještě neni konečnej verdikt... reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (13.06.2008 19:14:11, Lůca) Ale stejne se mi to zdá málo... :-( reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (13.06.2008 19:16:11, šári) Jestli tyhle počty bodů máte jen z písemných, tak jste fakt dobrý... já se loni dostala na obojí, ted studuju psycho a měla jsem z písemných ze specky 27 a z psycho ještě daleko míň..ale jestli jsou to už body i s ústníma, tak je to málo reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (13.06.2008 19:19:30, Lůca) Já se hlásim i na psycho...ale tam si nevěřim už ani trochu teda.... reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (13.06.2008 19:20:28, Lůca) ináč tohle je za písemný...ústní ještě nebylo..a já měla na pozvánce snad něco jako že neni nebo co..tak já to nechápu jak to jeS15 reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (13.06.2008 19:24:55, duckie) šári, ty studuješ psychologii? na filde? já se tam hlásím taky, ale jak píše lucak vubec si neverim. ty body, já 42 a lucka 46 máem jen ze specky z písemné časti. dnes nám zveřejnily výsledky reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (13.06.2008 19:26:47, duckie) lucko, písemné fakt není. oproti lonsku kdy se hlásilo 541 lidí, je letošních 250 málo, tak ustni zrušili. k psíemnýcm ještě připočítají praxi, maturu a pak až bude výsledek. to že máš nepřjato je proto, že jsem ještě nidko nesplnil všechny podmínky- nemáme započítané veškeré části. kam jsi si ještě dávala přihlášku? reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (13.06.2008 19:28:54, Lůca) duckie: sem na specku...a na psycho...upřímně..radši bych na to psycho..ale ráda budu asi i za tu specku..a kam ty ještě?? reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (13.06.2008 19:30:14, duckie) máš icko? jestli ano, tak mi pisni na mail nikol.markovacentrumcz, písni mi číslo, to si popvídáme lépe reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (15.06.2008 14:35:11, Lúca) ahojky, tak jsem tam delal přijímačky..nevíš kolik bylo lidí jen na specku? reagovat zde
    ICQ: 279757989
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (15.06.2008 14:37:30, duckie) Zhruba tak 250 lidí, mají v plánu brát 50. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (15.06.2008 14:51:01, Lúca) Slyšela jsem že 392, tak doufám že máš pravdivější info..padesát jo? Minulý roky brali tak 35..tak to by bylo super..:)jakej z toho máš pocit? reagovat zde
    ICQ: 279757989

Podobné příspěvky:
  1. Psychologie UK - Ostatní
  2. Percentil MUNI FSS psychologie - sociální práce a politika - Přijímačky, přípravné kurzy
  3. psychologie - Přijímačky, přípravné kurzy
  4. Psychologie - Ostatní
  5. Psychologie na UK - Přijímačky, přípravné kurzy
  6. Psychologie UPOL ! - Informace o studiu
  7. informace o psychologie - Ostatní
  8. Psychologie vs Medicína - Výběr vysoké školy
  9. psychologie - Ostatní
  10. Psychologie dálkově - Přijímačky, přípravné kurzy

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace reakce

Heslo:

 

Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.