přijímačky PEF ČZU


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 19.06.2008 11:12:56, ladka, zhlédnuto: 2526x, reakcí celkem: 18Reagovat na příspěvek
ahoj,nevíte prosím někdo kolik je potřeba bodů pro přijetí na provozně ekonomickou fakultu čzu, obor provoz a ekonomika?díky

Email: zigi09seznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (19.06.2008 21:07:45, Lenka) Ahoj, taky by mě to zajímalo. Přijímačky jsem dělala dneska a moc vysmátá z toho nejsem. Ale to bodování mě zajímá hodně ;) - jen jsem to zatím od nikoho nezjistila :( reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (20.06.2008 13:23:25, shakira) myslím si, že tak nad 55 bodů by to mělo bejt v pohodě...loni se tam dostala kamarádka na odvolání se 46,5 bodama... reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (20.06.2008 13:47:04, Lenka) Lidičky, dejte si prosím tu práci a prolistujte pomocí vyhledávače toto fórum. Na to stejné už odpovídám potřetí..... Buude to mezi 50-55 bodama, jak který rok. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (20.06.2008 14:18:04, Lenka) Leni, díky za odpověď. Já hledala - ale marně, tak se omlouvám.
    Ještě bych se chtěla zeptat. Hledí se jen na to, které odpovědi jsou zaškrtnuté, nebo i na to, jaké se u matematiky dělali pomocné výpočty? Já tam těch pomocných výpočtů moc nemám a mám to takové dost zmatlané dohromy a nepřehledné, tak doufám, že se kontrolují jen ty konečné odpovědi .
    Ale stejně už se pomalu připravuji na příští rok :(:(:( reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (20.06.2008 14:43:45, Lenka) Nevím jestli hleděly na pomocné výpočty, ale podle mě ne, protože některé příklady jsem jenom natipovala a vůbec nepočítala... Matiku jsem měla blbou, nahnala jsem to angličtině. Co si pamatuji, tak minimum z každého předmětu bylo 15 bodů a celkově dle oboru, kolem těch 50-55. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (27.06.2008 23:16:10, Happyguy) WoW, na většinu oborů PEF stačilo 45 bodů , tak paráda, teda aspoň pro mě.. někdo kdo jde taky na provoz a ekonomiku ?:D S13 reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (27.06.2008 23:20:05, ejny) ještě váhám,ale mám možnost jít i na provoz a ekonomiku,ale spíš to vidím na veřejnou správu..;) reagovat zde
    Email: ejnyatlascz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (27.06.2008 23:31:20, Happyguy) Hmm , nevim .. Veřejná správa nevypadá vůbec špatně, ale . S09 i když jsem na ni i měl dělat příjmačky tak jsem si to nakonec rozmyslel a šel jen na provoz a eko S06 reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (28.06.2008 09:57:59, Lucka) Ahojky lidičky, tak má báječná nervozita a tréma zapracovaly na 100% a mám pouhých 41,5 bodů . Jsem na sebe pěkně naštvaná, učila jsem se jak *** a pak všechno zkazím jen kvůli trémě. Ach jo!!!!!! Chtěla jsem jít na kombinované na provoz a ekonomiku a teď už si o tom můžu nechat jenom zdát :(:(:( reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (28.06.2008 11:16:31, ejny) to Lucka: na tvém místě bych určitě podala odvolání;)berou hodně lidí na odvolání a myslím,že s těma bodama máš šanci dobrou:) reagovat zde
    Email: ejnyatlascz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (28.06.2008 11:18:14, ejny) to Happyguy:ještě váhám no,doufám,že si nakonec vyberu správně:Djedeš na ten adapťák nebo ne e?S13 reagovat zde
    Email: ejnyatlascz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (28.06.2008 11:36:53, Happyguy) to enjy: nemůžu, jedu do Irska na cely prázky S13 až do začátku školy reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (28.06.2008 11:39:44, ejny) to Happyguy : tak to jo;)tak to bude parádní Irsko,to se někdo má;) reagovat zde
    Email: ejnyatlascz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (28.06.2008 12:49:01, Lucka) To ejny: díky za ještě nějakou aspoň maličkou šanci. Odvolání zkusím podat, ale vůbec netuším, jak to sepsat, do kdy a tak.... Může mi prosím někdo poradit??? Děkuji reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (28.06.2008 12:53:28, ejny) to Lucka: zkus net je tam toho hodně třeba - http://matura.cz/referaty/referat.asp?id=664 mrkni na tohle;).Vážně bych to odvolání v tvém případě podala,šlo tam hodně lidí,co už bylo přijato na vše a ti tam nepůjdou,takže budou brát podle mě ještě dost lidí i na to odvolání;)tak hodně štěstí:) reagovat zde
    Email: ejnyatlascz
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (17.06.2011 22:22:39, Terka) Podle toho, co tady píšete, tak bych měla být v klidu, když mám 67, 5 bodů? Určitě mě vezmou? Dííky za odpověď, hodně by mě to uklidnilo :) reagovat zde
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (29.06.2012 14:37:14, Jirka) Nevemou Te, jen te typrstej :D reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (31.01.2014 16:33:44, Lij) Zdravím, chtěla jsem se zeptat, když budu mít z matematiky 10 bodů a z AJ např. 35 bodů, myslíte si, že by mě mohli přijmout na odvolání reagovat zde
    Email: kocour.vodkaseznamcz

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace příspěvku

Heslo:  pokud chceš administrovat reakci klikni u ní nejprve na "reagovat zde"

  

Obnovením se příspěvek posune na první pozici v seznamu příspěvků. Platnost zobrazení se nastaví od nového data obnovení.
Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.