VŠOH Brno

Kategorie: Ostatní


Zobrazit reakce: od nejnovější - strom chronologicky

Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 20.06.2008 15:06:40, CC, zhlédnuto: 1559x, reakcí celkem: 4Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekČauky, chtěla jsem se zeptat, jestli tu není někdo, kdo studuje soukromou Vysokou školu obchodní a hotelovou v Brně? Hlavně by mě zajímalo, zda člověk získá vědomosti využitelné převážně v praxi nebo zda je tato škola jen dávačka s převahou teorie? Díky všem za reakce ;)
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (01.07.2008 09:08:45, CC) Nikdo neví?? Tak kdyby někdo alespoň věděl, kde se o této škole dá najít nějaká diskuze nebo něco podobného?? Ještě jednou díky všem za reakce. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (03.07.2008 08:46:58, CC) Tak ještě naposled a pak už vás tento příspěvek nebude otravovat ;) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (28.10.2011 19:46:51, Michaela) Ahoj, já tam chodím. Už tam jsem nějaký ten pátek a zcela upřimně můžu říct, že ta škola jde do háje. Úroveň studia si myslím, že neodpovídá těm penězům, které zaplatíš. Ale pokud jsi aspoň trochu inteligentní, tak tu školu doděláš a budeš mít papír. S magisterským studiem ale nepočítej. Na druhou stranu je t jedna z mála škol s tímto zaměřením vůbec a tomuto zaměřní odpovídají také předměty. Já za sebe , kdyby mě ten obor nezajímal, tak tam nejdu. Zdravím!!! reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (25.04.2012 22:44:50, chudst) Ahojda, co se týče předmětů, je to asi jako každá škola: v praxi použiješ nějaké, jiné nepoužiješ. Také záleží, co budeš chtít dělat. Ale není to gympl, který ti dává všeobecné znalosti, tady už se skutečně zaměřuje na obory management hotelnictví a cestovního ruchu a je táhnut spíš ke znalostem, které v praxi využiješ. Je to soukromá škola, takže ti podává informace, které potřebuješ, ne tu omáčku okolo, navíc zde máš individuální přístup ke každému studentovi, což na státní škole nemáš.

    V poslední době jste o této škole mohli slyšet něco špatného: že má problémy s akreditací. Ano, byla to pravda, to noviny pěkně vždycky rozmáznou, ale po důvodu už se nepídí. Důvod byl ten, že škola nezaměstnávala stálé zaměstnance anebo někteří zaměstnanci nepublikovali. To, že jsou dostatečně kvalifikovaní a učí a vysvětlují lépe, než někteří jiní, akreditační komisi nezajímá. Nicméně škola vyšla vstříc, sehnala nové stálé učitele a je opět k dispozici obor "management hotelnictví a cestovního ruchu", je otázka pár dní, než to schválí ministerstvo školství, akreditační komise to již schválila a ocenila tak snahu školy.

    Za sebe můžu říct, že zatím jsem na této škole v prváku a jsem spokojen. Jediné, co doufám je, že se otevře magisterské studium - je to zatím jen v jednání. Ale není problém na to v nejhorším navázat a dodělat ho na jiné škole. Toto je sice X let starý příspěvek, ale pořád ho Google najde, takže pro případné zájemce nabízím pravidelně aktualizované stránky letošních prváků, které dělám pro sebe i spolužáky z pozice studenta, tedy prostě a jednoduše to dokumentuje náš život na VŠOH :) - http://vsohbrno.wz.cz/index2.php . reagovat zde
    Email: chudstvolnycz, Web: http://vsohbrno.wz.cz/index2.php

Podobné příspěvky:
  1. VŠ Newton College vs. VŠ Hotelová škola Brno - Výběr vysoké školy
  2. Farmacie Brno x Hradec, Genetika - Výběr vysoké školy
  3. VFU BRNO - Informace o studiu
  4. Farmacie, Veterinární a farmaceutická univerzita Brno - Výběr vysoké školy
  5. VETERINA - VFU BRNO - Ostatní
  6. LF MU Brno!! - Ostatní
  7. Navazující magisterské Speciální pedagogika Brno - Přijímačky, přípravné kurzy
  8. Uninova Brno - Informace o studiu
  9. Kombinované studium Brno nebo Olomouc - Ostatní
  10. medicina Brno - Ostatní

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace reakce

Heslo:

 

Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.