Medina

Kategorie: Ostatní


Zobrazit reakce: od nejnovější - strom chronologicky

Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 22.06.2008 10:15:34, Anna, zhlédnuto: 265x, reakcí celkem: 7Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekAhoj, chtěla bych se jen čistě teoreticky zeptat, jestli když někdo vystuduje zubaře, může si udělat i všeobec. lékaře a co pro to musi udělat.Dík!!

Email: anna.hcentrumcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (22.06.2008 15:54:29, lili) jsou to dva různý obory, oba je vystudovat snad můžeš...ale nevim jestli by to vůbec časově šlo...a taky nevim k čemu by ti to bylo- po všeobecném lék. si pak musíš dělat několik let atestaci, tomu se musíš věnovat, tak nevim, k čemu k tomu zubařina...S06 reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (22.06.2008 17:53:47, Anna) vzali me na oboje a ted vaham na co se dat,drela sem abych mohla delat zubarinu,ale ted nevim jestli je pohled do ust to po cem touzim,vis reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (23.06.2008 17:54:41, lili) aha...no, vyber si to, co tě bude víc bavit;)..jde přeci jen o tvůj celej život...ale zubařina má několik výhod- je trochu lehčí, pak ta atestace, plat...no, prostě pro ženskou, která chce mít v budoucnu rodinu, je to lepší...na všeobecku děti bud za studia, nebo až po třicítce=po atestaci...ale já jsem na všeobecném, protože mi to přijde zajímavější a peníze a náročnost jsou u mě až na druhém místě...jenom ty děti mi vadí,..:( reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (23.06.2008 20:40:27, Anna) a sim te prisel ti dopis - pozvani k zapisu, a ze si prijata, uz je to dost doba a nic..sice sou terminy na netu,ale neco mi nehraje, kdyz prave ta delka hraje dost velkou roli, zub je jen 5let a pak snad teda klid..ja ti nevim,neutikam pred narocnosti, ale prece jen nez budes pani dr. to je teda let a vidis to kdyz je krize a je malo zubaru jak to jde mit medinu za 5 let a mit vic praktickych zkusenosti, doufam ze v budoucnu medina projde zasadnima zmenami, protoze to je peklo..a stejne spousta dr. nepovazuju za dr. nevim proc,proste nemaj znalosti za svuj zivot sem pozanala jen 2 dr,o kterych si trofam rict ze to sou kapacity, zbytek sou lůzri, co nic nevi ..proc neni nejaka komise co by kontrolovala co delaji, obcas me to stve...segru lecili antibiotikama pres pul roku..pak zasle k jedne profesionalce a zjistila ze ma jen neco se svalem...nevim nevim.... reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (24.06.2008 15:32:32, nika) ahoj..ja jsem teda na všeob, ale kdyby mě bavilo pracovat celý život lidem v ústech, tak bych šla na zuby.jak psali výše..studium jen 5 let a pak klid..jenže mě se ta práce nelíbí, i když ji znám jen z druhé strany křesla.tak se rozhodni dobře:) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (24.06.2008 16:01:48, lili) ten dopis- já už si to moc nepamatuj, myslim, že koncem června...podívej se na www.forum.lf1.cuni.cz..tam se řeší a zubařina versus všeobecko..a celkově se tam dozvíš hodně moc info.. a k těm doktorům- já bych nikdy neřekla o žádnym z nich, že to je "lůzr"... zvlášt když ted vim, co to obnáší..ale jsou to taky jen lidi-a můžou se i plést a hlavně mají právo mít na stejnou věc jiný názor...(bývala jsem často nemocná a každej mou situaci taky chtěl řešit jinak...nebo ségra- doktoři se nejsou schopni dohodnout, jestli má žlučníkové kameny, či nikoliv...jeden doktor už jí plánuje operaci, jiní říkají, že tam nic není...taky si říkám, že aspon v tý zásadní informaci by se probůh mohli shodnout..ale nemusí...a nemyslim, že by byl někdo z nich špatnej doktor...ale tělo je prostě moc složité a nikdy si nikdo nebude ničím jistej na 100%..)..profesoři nám vyprávějí občas, co se stává za omyly při diagnostice - a dřív bych si u toho řekla "ježiš to snad ani není možný, to bych i já.."...ale když o tom zjistíš trochu víc, naopak zjistíš, že splést se je tak jednoduché.. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (25.06.2008 13:51:44, anna) ja vim, a obdivuju kazdyho kdo dodela medinu, ale zkratka takovyho študovani a pak ..jedna vec je se dohadovat, to by jeste slo, ale kamosce neni dr schopny rict jestli ma ledvinu..je to tezky..a prave se mi libi u zubru ze tam ta prace je videt..coz je pro me ocistne.. reagovat zde

Podobné příspěvky:
  1. medina-olomouc - Ostatní
  2. Medina Praha - Ostatní

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace příspěvku

Heslo:  pokud chceš administrovat reakci klikni u ní nejprve na "reagovat zde"

  

Obnovením se příspěvek posune na první pozici v seznamu příspěvků. Platnost zobrazení se nastaví od nového data obnovení.
Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.