SOCIÁLNÍ PRÁCE NA OSU

Kategorie: Ostatní


Zobrazit reakce: od nejnovější - strom chronologicky

Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 24.06.2008 16:07:54, Aleš, zhlédnuto: 151x, reakcí celkem: 10Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekHlásí se někdo????S08
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (24.06.2008 23:12:09, Danysska) Jaká? reagovat zde
    ICQ: 201838277
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (25.06.2008 15:15:03, Aleš) Snad jsem tě pochopil...Na Ostravskou univerzitu...;) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (28.06.2008 13:11:21, Radka) Ahoj, taky se tam hlásím, ale ještě pořád marně sháním literaturu, jak jsi na tom ty? reagovat zde
    Email: radka.studiumseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (29.06.2008 08:01:43, Markéta) Ahoj, já se hlásím na kombinované a ty? Literaturu už mám načtenou..Kdy máš termín přijímaček? reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (01.07.2008 11:15:49, Kristýna) Má za sebou někdo přijímačky? reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (03.07.2008 14:58:10, Jindřiška) ahojda ja se tam hlasim taky na kombinovane studium...mam zitra ustni pohovor...jak to tak asi muze probihat????Co se tyce literatury mam jit zhruba...nemohla jsem ji dost dlouho sehnat a pri praci je na to fakticky malo casu...S08 tak jsem teda zvedava co ze sebe zitra vypotim...:D reagovat zde
    Email: scrapieseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (03.07.2008 18:33:29, Aleš) Jj..taky jsem na to zvědav...nevím, proč jen nenapíšou jak to probíhalo atd. Nikdo přece nechce, aby nám psali na co se přesně ptali a tak..Jj..konkurenceS13 reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (04.07.2008 09:59:08, Jindriska) ahojki tak uz to mam za sebou S13 fakticky budte v klidu... reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (04.07.2008 10:24:24, jindriska) prvne jsem dopisovala slova do vet...asi 3 vet...potom jsem mela motivacni pohovor ohledne praxe v socialni sfere ci nemam praxi apod..proc jsem si vybrala tento obor apod...a nakonec se ptali na literaturu nejakymi otazkami...napr jake metody pouzivam pracovnik ke klientovi apod...si myslim ze se to da pekne obkecat...:D reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (04.07.2008 10:24:53, Jindriska) ale zda budu prijata to opravdu netusim...S15 reagovat zde

Podobné příspěvky:
  1. UHK Sociální práce/Sociální patologie a prevence - Přijímačky, přípravné kurzy
  2. Sociální politika a sociální práce + toť otázka :( - Masarykova univerzita
  3. UJEP Sociální práce - ústní pohovor - Ostatní
  4. FSE UJEP sociální práce - můžu poradit... - Univerzita Jana Evangelisty Purkyně v Ústí nad Labem
  5. Sociální práce - Ostatní
  6. Přijímačky na obor Sociální práce, Ostravská univerzita - Přijímačky, přípravné kurzy
  7. UJEP - sociální práce - Ostatní
  8. Uhk,sociální a charitativní práce - Univerzita Hradec Králové
  9. sociální práce - Výběr vysoké školy
  10. Sociální práce - Univerzita Palackého v Olomouci

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace reakce

Heslo:

 

Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.