Odvolání na PEF ČZU

Kategorie: Ostatní


Zobrazit reakce: od nejnovější - strom chronologicky

Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 02.07.2008 14:58:38, Lenka, zhlédnuto: 5648x, reakcí celkem: 4Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekAhoj lidičky, tak jsem tady zase . Mám po přijímačkách a bohužel mi chybí 3 body S04:(, tak bych chtěla zkusit podat odvolání a snad mi to bude k něčemu dobré. Povinných 15 bodů jsem s přehledem zvládla u matiky i angličtiny, ale součet byl prostě málo. Teď mě zajímá, jestli mám to odvolání napsat hned nebo mám počkat, až mi přijde rozhodnutí o nepřijetí ? Jak dlouho potom trvá reakce školy na odvolání? Budu čekat až do září? Jsem hrozně nervozní a strašně jsem se do školy těšila, tak doufám, že mě vezmou. A ještě otázečka. PEF má vlastní formulář k odvolání, který se má vyplnit a poslat. Je na něm logo - myslím, že červená sova (teď si nejsem jistá S14), ale já mám jen černobílou tiskárnu S15. Myslíte, že to může být černobílé, nebo musím sehnat někoho s barevnou tiskárnou?
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (02.07.2008 16:22:32, ejny) Myslím,že můžeš počkat až ti přijde to rozhodnutí,ale jinak je to asi jedno.Ale termín,do kterýho to musíš podat je 15.8.2008.Nevím jak dlouho trvá než ti řeknou rozhodnutí,ale náhradní zápisy jsou pak v polovině září a myslím,že to budeš vědět ještě nějakou dobu před nima.Myslím,že nějakej poplatek za to přezkoumání bude,protože na většině škol se platí,ale jistě to nevím.Doufám,že ti to aspoň trochu pomohlo:).Jinak hodně štěstí,ale myslím,že máš fakt velkou šanci se tam dostat:) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (02.07.2008 15:55:22, Lenka) Děkuji vám. Určitě odvolání podám, jen tak trochu tápu v tom, co mám vlastně napsat. Na žádné kurzy jsem nechodila - mám malé děti, takže nebyl čas. Učila jsem se sama doma jen podle učebnic, které jsem měla k dispozici. Nerada bych napsala nějakou kravinu, aby si nezaklepali na čelo a neřekli si, že takovou slepici tam nechtějí S15.
    A mám počkat až mi přijde rozhodnutí o nepřijetí, nebo to mám poslat hned? Platí se nějaký poplatek za přezkoumání? Děkujiiiii reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (02.07.2008 15:11:17, Hanka) Na testech bylo taky černobílý, já bych to vůbec nehrotila. Ale jestli chceš mít absolutní jistotu, cinkni si na studijní. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (02.07.2008 15:10:15, scofy) No pokud si byla 3 body pod čarou, tak určitě podej odvolání, protože to se podle mě určitě dostaneš. Spousta lidí si totiž podá přihlášky na několik škol a pak se rozhoduje kam jít. A jestli bude ten symbol černej, červenej nebo fialovej je úplně šumák:D reagovat zde

Podobné příspěvky:
  1. odvolání a přestup na jíný obor na čzu - Česká zemědělská univerzita v Praze
  2. Nepříjetí odvolání - Ostatní
  3. Odvolání na FRRMS mendelu - Mendelova univerzita v Brně
  4. Na veterinu na odvolání - Veterinární a farmaceutická univerzita Brno
  5. Odvolání na PEF ČZU - Ostatní
  6. Odvolání - nepřijetí z kapacitních důvodů, kombinovaná forma studia - Vysoká škola technická a ekonomická v Českých Budějovicích
  7. PEF vsrr odvolani - Česká zemědělská univerzita v Praze
  8. Reakce na odvolání na PEF - Česká zemědělská univerzita v Praze
  9. Odvolání na magisterské - Česká zemědělská univerzita v Praze
  10. Odvolání - Ostatní

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace příspěvku

Heslo:  pokud chceš administrovat reakci klikni u ní nejprve na "reagovat zde"

  

Obnovením se příspěvek posune na první pozici v seznamu příspěvků. Platnost zobrazení se nastaví od nového data obnovení.
Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.