ubytovací stipendium

Kategorie: Ostatní


Zobrazit reakce: od nejnovější - strom chronologicky

Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 09.07.2008 12:23:16, marketa, zhlédnuto: 1010x, reakcí celkem: 5Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekahoj, chtěla sem se zeptat za jakých podmínek můžu získat ubytovací stipendium. Co k tomu potřebuju, kolik můžu dostat apod. Jestli někdo máte zkušenosti napište dík
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (09.07.2008 13:45:44, Tereza) Záleží na jakou školu jdeš.
    Já studuju UK. A mám ubytovací stipko, které jsem si podala na jejich příslušných stránkách na netu a oni tu žádost vyhodnotili a napsali mi jetsli jsem stipko dostala nebo ne. Ubytovací stipendia jsou bud zakladni, 1.stupne nebo druhyho - to jde o to jak jsou na tom tvoji rodiče s příjmem, ale vše okolo ubytka je urcite napsano na netových stánkách tve skoly popr.fakulty.
    :) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (09.07.2008 14:55:28, paraple) to Tereza:
    Ahoj. A můžu se zeptat, kdy sis žádost podávala? Já teprve půjdu do 1. ročníku. A doufám, že nám i něco sdělí při zápisu. Díky :) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (09.07.2008 15:32:25, Tereza) Když si zadaš kam.cuni.cz bez www tak tam najdeš vše co se týká ubytování sudentu. Až při zapisu ti vše sdělí takže ted to nema smysl řešit:) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (09.07.2008 18:24:56, paraple) to Tereza:
    Myslela jsem si to, ale právě bych to nerada prošvihla :) Nějaké informace jsem tam našla, ale je toho na mě nějak moc najednou :)
    Jinak díky ;) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (09.07.2008 19:08:53, Tereza) Teď by jsi měla řešit žádost o koleje to je teď aktuální.
    Ubytovací stípko můžeš podavat až do října nebo listopadu to ti teď nepovim určitě, ale o to stipko si můžeš zažádat až na základě přidělení čísla studenta, kterym se do toho systému stipendii a ještě např. do sisu přihlašuješ a to číslo dostaneš až při zápisu.
    Ale o kolej si zažádej nejlépe již teď - máš větší šanci dostat kolej kt.nejvíc chceš. reagovat zde

Podobné příspěvky:
  1. VŠE-ubytovací stipendium - Ostatní
  2. Ubytovací stipendium na cizích kolejích? - Ubytování a stravování
  3. Ubytovací stipendium - Policejní akademie České republiky
  4. Ubytovací stipendium! - Ostatní
  5. ubytovaci stipendium na OPF Karvina - Ostatní
  6. Ubytovací stipendium - Informace o studiu
  7. ubytovací stipendium - Ostatní
  8. Ubytovaci stipendium - Ostatní
  9. bytovaci stipendium - Ostatní
  10. ubytovací stipendium - Karviná - Ostatní

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace reakce

Heslo:

 

Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.