JU


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 10.07.2008 00:58:00, bezradná, zhlédnuto: 348x, reakcí celkem: 13Reagovat na příspěvek
Ahoj, nemůžu se rozhodnout, na jakou VŠ nastoupit, moc se mi zalíbila Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích, ale asi bych byla blázen, dát jí přednost před UK...Nemáte někdo, prosím, o JU nějaké info, nejlépe o její filosofické fakultě, oboru historie-bohemistika, načerpané z vlastní zkušenosti?

Email: dustbinkacentrumcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (11.07.2008 12:46:07, moneypenny) no já ti nevím, na bohemistiku na JU jsem se hlásila a jsem ráda, že mi vyšla má vysněná škola jinde. Znám lidi, co si to tam pochvalujou, ale tahle škola často pořádá i druhý termín přijímaček, protože nemá lidi a výuka je tam dost zmatená, být Tebou beru ji spíš jako záchranu reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (11.07.2008 18:36:43, Jerry) To je ta škola tak špatná? Já tam chci jít na přírodovědeckou fakultu. Sice mi vyšly ještě i jiné školy, ale dost mě láká ta JU. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (11.07.2008 19:36:49, Jane) záleží na fakultě.. :D ekonomka - propadák a studijní referentka pipka největší.. :D kámoš tam studoval dva semestry na ekonomce a pak to vzdal.. :D ted jde zkusit filosofickou - prý se bojí, ale na UK se nedostal.. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (11.07.2008 21:44:13, nejlonka) biologie je na JU nejlepsi v republice - co jsem slysela tak diky tomu, ze nejvetsi kapacity z UK kvuli nejakym neshodam odesly a presidlily do Budejic. Za ostatni obory na prirodovedecke fakulte bych ale ruku do ohne nedala, i kdyz sama jsem tam nestudovala a ani neznam nikoho, kdo ano, tak nemuzu soudit, natoz odsuzovat ... reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (12.07.2008 14:45:56, Už trošku méně bezradná) To moneypenny: Dík za reakci...Proč myslíš, že je tam zmatená výuka?:) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (13.07.2008 11:52:54, Jerry) Taky by mě zajímalo, jak je to s tou "zmatenou vúukou". reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (13.07.2008 13:34:19, Lucis) A má někdo zkušenosti s teologickou fakultou? reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (15.07.2008 17:13:21, Blanka) Ahojky, tak co vím tak historie je na FF v CB pěkně těžká. Na historii jsou CB fakt dobrý a jsou tam prej samé kapacity.:D:) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (15.07.2008 17:51:26, franta) Teologická fakulta JČU je pouze katolická. Pokud chceš studovat jinou než katolickou teologii, můžeš vybírat z teologických fakult Univezity Karlovy.
    V porovnání s KTF UK je lehce konzervativnější. To je ale v teologii dle mého soudu spíš klad než zápor. Dále nabízí celkem široké spektrum pedagogicko-teologických oborů, nejen klasiku - magisterskou teologii. Ohlasy od studentů příznivé, z církevních kruhů také. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (15.07.2008 19:03:17, Lucis) Děkuji za informace o teologické fakultě. Mám tam podanou přihlášku na druhé kolo přijímaček - Pedagogika volného času, a moc ráda bych se tam dostala. Ještě by mě zajímalo, jestli se písemné a ústní kolo dělá v jeden den a jestli se můžu nějak lépe připravit na přijímačky, nejen podle doporučené literatury...? reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (18.07.2008 18:04:27, Jerry) V čem je ta výuka "zmatená"? reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (18.07.2008 19:25:38, Monika) Jestli je vyuka zamtena nevim, ale bohemistika tam pravdepodobne moc kvalitni nebude. Znam jednu slecnu, ktera ji studuje a pritom se neumi spravne vyjadrit (nezvlada casovani, sklonovani atd), je schopna rict vetu "ja byt doma" a tak podobne. Nemyslim si, ze by na kvalitni skole mohl nekdo takovyhle studovat bohemistiku. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (25.08.2008 19:05:42, Cestovatel) Já dávám přednost italštině na FF JU, nez na FF UK! Je víc praktičtější! Ono všeobecně ty nově vznikající fakulty a obory jsou dynamičtější než ty zavedené konzervativnější! Takže určitě nezatracovat jižní čechy!! reagovat zde

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace příspěvku

Heslo:  pokud chceš administrovat reakci klikni u ní nejprve na "reagovat zde"

  

Obnovením se příspěvek posune na první pozici v seznamu příspěvků. Platnost zobrazení se nastaví od nového data obnovení.
Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.