uk - anglistika

Kategorie: Ostatní


Zobrazit reakce: od nejnovější - strom chronologicky

Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 10.06.2006 13:32:07, petra, zhlédnuto: 215x, reakcí celkem: 12Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekJe tu nekdo kdo postoupil do ustniho kola? Kolik tak asi mate knizek na seznamu a bodu z te pisemne casti? Jsem z toho hodne nervozni :(
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (11.06.2006 17:40:51, snookeroo) Čau kolego, já mam zhruba tak 80 knížek (plus mínus), ale připadá mi to jako děsně nepatrný množství. Ugh.... reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (11.06.2006 17:44:36, snookeroo) jo, a mam 26 bodů (dost klika, mezi náma, ale mam z toho notnou depresi), takže ústní část musim udělat perfektně, jelikož člověk musí mít nad 70 bodů, aby moh jít dál. Nejsem optimista, takže už se psychicky a morálně připravuju na to, až si půjdu stoupnout do fronty na pracák.S12 reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (11.06.2006 18:55:33, Veronika H.) Nervoznich nas bude asi vic.Ja jsem z toho dost na prasky.Jdu ve stredu a uz ted nemuzu spat,coz je dost blby pac nejlepsi je byt klidny...Bodu mam 35 a obavam se ze i to je dost malo...Seznam cetby jeste vylepsuju.Jaky knizky tam pisete?Vsechno mozny nebo vybirate...A kolik bodu mas ty Petro?Verca reagovat zde
    Email: verunka_hseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (11.06.2006 20:09:31, snookerooo) Hmmm, já jdu už zejtra. Už to mam předem prohraný....... knížky tam píšu všechny možný včetně těch, o kterejch zhruba "něco" vím... nevim teda, co si představujou, že bych v devatenácti letech měla mít načtený, ale uvidíme.... doufam, že budou hodný... a nebudou se na mě dívat jak hladoví supi. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (11.06.2006 20:11:51, snookeroo) Du právě meditovat, tak mi držte pěsti, protože jsem fakt zoufalej člověk - kvůli druhýmu kolu zejtra vynechávám přijímačky na zču, takže jestli neuspěju, můžu se jít bodnout.:( reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (11.06.2006 20:41:20, petra) Ja mam jen 32 b, takze si moc sance nedavam. Docela by me zajimalo proc, v kulturnim teste jsem mela jen jednu chybu, lingvistiku jsem snad taky uplne znezvorala, mozna tak ten reading a pak mi urcite strhli taky neco za esej, ale tolik? Psala jsme uz jednu na zkouskach nanecisto a mela 8.5/10 a tahle mi zase tak mimo neprisla.

    To snookeroo: 80?! A to tam pises jen klasiku nebu uplne vsechno? reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (11.06.2006 20:49:42, snookerooo) to petra: Mám tam jen klasiku. Až na dvě mám všechny načtený, ale problém je, že některý jsem četla už hodně dávno a skoro jsem zapomněla, o čem to je. Čtenářskej deník jsem si vedla do čtvrtý třídy na ZŠ, takže teď vím úplný h... nic, ale snad si vzpomenu, až na mě vyvinou tlak. Hele, mě by taky zajímalo, za co mi strhali takový hafo bodů. Z kulturního testu jsem si většinu pamatovala a doma jsem si to zkontrolovala, většinu jsem měla dobře, tak jedině, že by mi servali body za tu mojí kontroverzní esej nebo za porozumění textu... lingvistickej jsem měla dobře, tím jsem si jistá.... hm.... myslím, že tady nejni moc co řešit.... v podstatě si tam s nima jdu zejtra přátelsky potlachat, žádnej big deal... asi ani nemá cenu se s tym moc nervovat S06 ...když nejde o život, nejde o nic. Zkusim to příště. Na písemnej test jsem přišla taky s vědomím, že si z toho akorát budu dělat srandu :D reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (11.06.2006 20:58:44, snookeroo) Zejtra kdyžtak dám vědět, jestli se máte bát nebo ne... pokud jdete kupř. ve středu, v úterý atd. Teda jen v případě, že mě to úplně nezdeptá. :D Ale já si myslim, že ústní zkouška je celkem pohoda, já jsem takovej komunikativní čovíček a radši se vyjadřuju slovem než písmem.... (někdy) :D No uvidíme. Každopádně jsme ještě teď potenciální spolustudenti. Až nás rozředí 1:3, tak to bude o něčem jiným....S15 reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (11.06.2006 21:23:28, snookeroo) mno, tak já se loučim. Zejtra se jdu projevit ke zkoušce jako naprostá lama, ale zkusit se má všechno. :) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (11.06.2006 21:32:09, Veronika H.) to snookeroo: teda to se mas s tema 8O knihama!!!To docela zavidim (ale ne nijak hnusne!!!;) ) Ja tam taky pisu spis jen klasiku a zatim jich mam o pulku min!!Vubec si nepamatuju co jsem vsechno cetla a nemuzu to dohledat pac jsem si knizky dost pujcovala!No nic, mela jsem si to psat...Zitra ti moc drzim palce a kdyby se ti chtelo informovat jaky to bylo tak jsem jedno ucho :).Doufam ze te moc nezdeptaj!Zdas se bejt v pohode clovicek...tak hodne stesti!!!!!Verca reagovat zde
    Email: verunka_hseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (11.06.2006 22:13:59, petra) Budte v klidu - optimalni seznam ma mit tak 20 titulu, ale pokud je clovek zaujme, vezmou ho i s deseti, takze bych rekla, ze to mate obe jiste :) Ja uz se vidim jak tam budu koktat a nebudu si moct vzpomenout na slovicka a tak. Hodne stesti! reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (12.06.2006 22:11:42, Verca H.) to snookeroo: no nazdar!!Tak koukam, ze te asi pekne zdeptali, kdyz se neozyvas.Psalas, ze napises, jen kdyz nebudes v totalni depresi....ach jo.No,doufam, ze se mylim, a ze nepises jenom proto,ze nekde slavis uspech!!:)Moc bych ti to prala....Verca reagovat zde
    Email: verunka_hseznamcz

Podobné příspěvky:
  1. anglistika na UK - Ostatní

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace příspěvku

Heslo:  pokud chceš administrovat reakci klikni u ní nejprve na "reagovat zde"

  

Obnovením se příspěvek posune na první pozici v seznamu příspěvků. Platnost zobrazení se nastaví od nového data obnovení.
Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.