VS Mezinarodnich a verejnych vztahu


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 11.07.2008 12:58:10, katynka, zhlédnuto: 7050x, reakcí celkem: 27Reagovat na příspěvek
Ahojky, nestuduje nekdo z vas nahodou VS mezinarodnich a verejnych vztahu? Nebo nevite o ni nekdo neco?? S13 Prosiim :D:)
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (08.09.2008 14:14:36, Martin) Ano, studuji tam na prumyslovem vlastnictvi.
    Je to fajn.
    Nechdim na denni, ale distancni. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (13.10.2008 01:19:08, Mercy) Ja jsem tam chodila na denni a libilo se mi tam. Neni to narocna skola, spis se tam preferuje klientsky pristup, takze vetsinou tam zkousky udelaji vsichni napoprve :-). reagovat zde
    Email: annickapoboxsk
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (24.03.2010 19:55:14, Tomino) A už sa dá študovať aj na Slovensku - pozrite http://www.vip-vs.sk reagovat zde
    Web: http://www.vip-vs.sk
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (08.09.2011 11:15:32, Kristýna) Ahoj, nevíte někdo jak probíhá přijímací zkouška na navazující magisterské studium. Píšou, že je to formou pohovoru. Nevíte jak to probíhá? Jaká je tam šance na přijetí?
    Děkuji :) reagovat zde
    Email: rehbeinovakseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (08.09.2011 14:38:50, PavlikHajek) Já studuji podobný obor na UNYPu v Praze - http://www.unyp.cz/cs/americke-bakalarske-studium-mezinarodni-ekonomicke-vztahy. Na pokračujícího magistra jsou tam pak také přijímačky formou pohovoru - všechny info mají na stránkách: reagovat zde
    Email: pavel.hajek9seznamcz, Web: http://www.unyp.cz
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (14.09.2011 22:59:05, Kristýna) No jo, ale nemáte někdo zkušenost jak ten pohovor probíhá??? Na co se tak běžně ptají, nevím co od toho čekat. A jaká je šance přijetí? Děkuji ;) reagovat zde
      Email: rehbeinovakseznamcz
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (16.05.2013 11:31:08, Esmeralda) Šance na přijetí je mezi 99-100 %. Tohle je soukromá škola, takže berou každého.;) Pohovor je jen šaškárna, vůbec to neber jako přijímací řízení, je to jen aby se jako neřeklo. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (20.04.2014 20:44:40, Olga) Studovala jsem na VŠMVV bakaláře a musím říct, že tu školu by dala bez obtíží i opice čerstvě odchycená v Zoologické zahradě Praha. Náročnost nulová, požadavky na studenty taky nulové, zkoušky vždy na první pokus. Úroveň absolventů je tak vzhledem k absenci přijímaček opravdu katastrofální. Sama bych takové lemply nikde nezaměstnala, určitě ne u intelektuálních činností. reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (20.04.2014 21:20:04, jan) A že na to tak nadáváš, když si to sama vystudovala.. Že bys byla taky tak tupá jak ty opice reagovat zde
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (20.04.2014 21:36:36, Olga) Bohužel jsem se nechala zlákat řečmi o tom, že nemáme dát na tvrzení, že všechny soukromé školy jsou stejné, že VŠMVV je jiná. Houby jiná. Ale to jsem zjistila až moc pozdě. Tady jde o můj vnitřní pocit. A ten je takový, že se cítím nepříjemně, když vidím a cítím, že jsem si neplatila za vzdělání, ale za ***ej diplom! Já chtěla primárně vzdělání, ne diplom! Jakou mám mít asi tak ted radost z diplomu, kterej dostal i Lojzin, co by neprošel na lepší střední škole ani prvákem??!!S04 reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (12.05.2014 20:32:34, mauwe) Ahoj všem,
    podala jsem si přihlášku na bakaláře na Vsmvv, jelikož jsem dostala dobrou nabídku zaměstnání. Musím však tuto školu vystudovat a jelikož jsem ze školy již 16 let a v tomto oboru jsem nikdy nepracovala, trochu se toho bojím.
    Vystudovala jsem SPgŠ a léta pracuji s němčinou. Trochu se obávám přijímacího pohovoru.
    Pracuji v obchodu a strategie prodeje mi není cizí. Je něco, nač bych se měla zaměřit?
    Ve čtvrtek mě čeká operace bedekry, tak bych se po dobu mého ležení mohla něco zopáknout:-)
    Moc děkuji za rady.
    reagovat zde
    Email: mauwein17gmailcom, Skype: mauwe71
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (13.05.2014 00:23:57, Rusovláska) Není třeba, i kdybyste mluvila celou dobu o UFO, tak jste automaticky přijata. Berou se i ti sebemizernější uchazeči - pohovor je jen na oko, klid.;) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (06.07.2016 14:46:05, Adam) Pokud se podíváte na učitelský sbor, tak možná pochopíte, že tato škola je instituce, která má za úkol vychovávat kádr pro uplatnění vlivu Ruska v ČR. Pan Oskar Krejčí - bývalý STBák, Ilona Švihlíková i Petr Žantovský jsou veřejnými obhájci ruské agrese na Ukrajině a propagátory pojetí mezinárodní politiky ve smyslu "koncertu velmocí", geopolitiky atp. Čím tvárnější studenty taková škola přijímá, tím jednodušší bude zavázat si je kariérou a využít pro politicko - ekonomický vliv Putinského režimu u nás a zprostředkovaně v EU. Hodnotově ukotvený člověk by se takovéto pochybné kariéře měl vyhnout. reagovat zde
    Email: havranpostcz
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (05.12.2016 15:22:18, Klára) Já na této škole studuji už 4. rokem ( navazující Mgr. studium ) a musím říct, že ani Oskar Krejčí a ani Ilona Švihlíková na škole již nepřednáší. Mimochodem jsem si zatím nevšimla, že by tu studenty jakkoliv politicky ovlivňovali. Naopak přednášky jsou zajímavé, profesoři v pohodě a spolužáci super a jak si každý naloží se svou budoucí kariérou záleží na každém studentovi. :)
      reagovat zde
      Email: bobbanekseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (08.12.2016 10:45:54, Stáňa) Ahoj, na Vysoké škole mezinárodních a veřejných vztahů studuji v současnosti bakaláře. Rozhodně není pravda, že by školu dala i cvičená opice. Občas se i celkem dost zapotíme :)
    Ale je to škola kvalitní, přednášky zajímavé a kantoři jsou vstřícní. Často školu navštíví i různí významní hosté, pořád se něco děje. Za sebe mohu doporučit :) reagovat zde
    Email: sa.stanseznamcz
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (08.12.2016 15:06:20, !) A já bych prosil do párku v rohlíku kečup. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (12.12.2016 10:55:46, Monika) Škola je sice soukromá, ale myslím, že určitě patří mezi dobré školy. I uplatnění je vysoké. Popravdě si myslím, že absolvent této školy má vyšší uplatnění, než absolvent třeba filozofické fakulty. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (13.12.2016 11:02:21, Jana) Já teda proti VŠMVV Praha nemůžu nic říct. Není to sice nějak náročná škola, ale to koneckonců není tím, že je soukromá. Škola zkrátka žije a spoustu toho nabízí. To je důležité si myslím. reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (13.12.2016 14:14:08, x) Na vysoké škole jsou důležité především dvě věci: Získané znalosti/dovednosti a získané kontakty (poměr se liší obor od oboru - u přírodních věd jsou důležitější znalosti, u ekonomických oborů kontakty, u techniky dost záleží na oboru). Znalosti/dovednosti na škole pro retardované nezískáš, kontakty s retardy, bez ohledu na původ, jsou také obvykle na nic. reagovat zde
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (20.01.2017 13:32:03, Klára) A těmi " retardy " myslíš naše diplomaty, politiky nebo docenty a profesory, kteří kromě na VŠMVV učí i na UK nebo VŠE ??? reagovat zde
        • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (05.06.2017 06:57:26, Klarinet) Pedagog přivydělávající si na pochybné instituci se jen těžko stane užitečným kontaktem. reagovat zde
          • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (20.10.2018 23:53:57, PersonaS) Jde vidět, že jsi opravdu poměrně stupidní jedinec.. prvotní reakce byla "ach škoda slov", ale ne, tohle si neodpustím:-). reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (29.04.2017 19:45:22, Tereza) Zdravím,
    chci se zeptat na přijímací řízení. Jak to zde chodí? Jakou literaturu si mám před pohovorem přečíst, na co se podívat, abych byla úspěšná?
    Děkuji!
    reagovat zde
    Email: Lazurcenkovaaseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (05.06.2017 02:48:52, slovak) Študoval som na inštitúte zriadenom v Bratislave, je cítiť, že škola je súkromná, je skôr určená pre ľudí čo chcú pracovať v medzinárodných inštitúciach, verejnej správe, poprípade v diplomacii - učí premýšľať, vidieť súvislosti, kto sa chce učiť a je aktívny, vie sa tam naučiť veľa, kto si chce len odchodiť školu - odchodí ju a dá to, nie je to nič zložité. Každý si nájde svoje. Sú aj lepšie školy, táto je dobrá ako odrazový mostík ale trochu drahý odrazový mostík. reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (05.06.2017 06:58:30, Klarinet) Zatímco na ekvivalentních kvalitnějších veřejných školách vesměs studují budoucí soustružníci, že? :D reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (10.08.2019 18:38:23, Kata) Dobry den mohl by me nekdo pomoct v rozhodovani newton Colfer management nebo psychologie nebo vsmvv diplomacie nebo verejna sprava tyhle obory me zajimaji..jaka je uroven skol
    Moznost uplatneni v praxi po absolvovani jde me o kombinovanou formu reagovat zde
    Email: Katerinaahappyseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (12.03.2020 14:58:00, Viktorie) Studuji PR na VŠMVV a můžu školu jen doporučit :) nabízí velké množství stáží, takže mám možnost pracovat už při studiu. reagovat zde
    Email: viki227seznamcz

Podobné příspěvky:
  1. VŠ veřejné správy a mezinárodních vztahů - Ostatní
  2. VOS mezinárodních a veřejných vztahů Praha - Ostatní
  3. Fakulta mezinárodních vztahů - Vysoká škola ekonomická v Praze
  4. VŠE fakulta mezinárodních vztahů - přijímačky - Informace o studiu
  5. VŠE - fakulta mezinárodních vztahů - Informace o studiu
  6. Fakulta mezinárodních vztahů - zápis - Vysoká škola ekonomická v Praze
  7. Vysoká škola veřejné správy a mezinárodních vztahů - Ostatní
  8. VŠE-Fakulta mezinárodních vztahů - Výběr vysoké školy
  9. Fakulta mezinárodních vztahů - obor diplomacie - Vysoká škola ekonomická v Praze
  10. VSE-fakulta mezinárodních vztahů - Ostatní

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace příspěvku

Heslo:  pokud chceš administrovat reakci klikni u ní nejprve na "reagovat zde"

  

Obnovením se příspěvek posune na první pozici v seznamu příspěvků. Platnost zobrazení se nastaví od nového data obnovení.
Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.