přímačky z matiky na MZLU PEF


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 11.07.2008 13:51:29, Jitka, zhlédnuto: 1423x, reakcí celkem: 7Reagovat na příspěvek
ahojte, nemáte náhodou někdo k dispozici vypracované příklady z matiky z příjímaček na MZLU PEF? Kdybyste náhodou měli, dejte vědět. Díky, Jitka

Telefon: 420606683941, Email: jitka.kosulicovagmailcom
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (03.04.2010 11:19:26, Palo) Ahoj , mam tu istu otazku , nema nahodov niekto vypracovane vysledky a odpovede z matematiky na primacie skusky MZLU PEF , lebo cas sa krati a nevy len pribudaju :) a rad by som si moje vysledky s niekym porovnal . Vopred dakujem , Palo. reagovat zde
    Email: pavol.fuchsgmailcom, Web: Pavol.fuchs@gmail.com
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (03.04.2010 15:46:45, k) já mám vypracovaný jen ten test,který byl k dispozici na webu fakulty...ono se jich dá někde sehnat více?S08 reagovat zde
    Email: x.cacenaseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (08.04.2010 12:53:34, adel) mam stejny problem...S08 Kdyby jste nekdo mel k dispozici vysledky, tak dejte vedet prosim ;) ... nebo si je treba muzeme nejak porovnat... ;) reagovat zde
    Email: javorikovacentrumcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (27.04.2010 14:22:59, Alena) Ahoj, tak jak jste dopadli? Já mám 127...tak nevím reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (28.04.2010 23:25:12, b.) Nevíte,kolik je potřebné minimum bodů ke složení přijímaček??S15 reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (29.04.2010 01:49:52, Alča) 20 z jazyka a 20 z matiky, dohromady ale víc jak 80... reagovat zde
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (15.04.2014 08:10:03, Monika) To sice udávají, ale většinou ti, co měli míň jak 50 se tam na poprvé nedostanou - takový je zájem o studium na PEF. Ale řeknu vám, že pokud nežerete ekonomiku tak to rovnou vzdejte. Spoustu studentů odtama odchází už v prvním nebo po prvním semestru. Ne že je to tam tak těžké (i když je) ale protože tam umí učit jen ekonomiku a profesoři jsou arogantní a k oborovým předmětům si jen "čuchnou". Navíc je tam normální že co platí jeden den tak už druhý neplatí. reagovat zde
        Email: mo.hladkaseznamcz

Podobné příspěvky:
  1. MZLU - Ostatní
  2. Odvolání na MZLU - Mendelova univerzita v Brně
  3. Priklady na prijimaci zkousky z matematiky na MZLU - Přijímačky, přípravné kurzy
  4. vzorečky u zkoušky z matiky na VŠE??? - Přijímačky, přípravné kurzy
  5. matika MZLU Brno - Ostatní
  6. Pomoc! Přijímačky z matiky!!! - Ostatní
  7. PEF MZLU - přijímačky z AJ - Ostatní
  8. MZLU nebo MU - Výběr vysoké školy
  9. MZLU Brno - Informace o studiu
  10. MZLU - Přijímačky, přípravné kurzy

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace reakce

Heslo:

 

Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.