Kombinované studium

Kategorie: Ostatní


Zobrazit reakce: od nejnovější - strom chronologicky

Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 13.07.2008 19:28:51, Lucka, zhlédnuto: 536x, reakcí celkem: 7Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekAhoj, chtěla jsem se zeptat, při kombinovaném studiu ztrácíte statut studenta? Dostala jsem na kombinované studium do Hradce Králové, a po přijetí mi přišla nabídka na vystavení studentské karty, čehož jsem využila. Znamená to tedy, že dál můžu využívat studentských výhod? Děkuju, Lucka

Email: lucis13seznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (13.07.2008 20:16:37, Lucka) Ahoj, nejsem si jistá, jestli to není na každé škole jinak - ale určitě pokud studuješ pouze na kombinovaném studiu si musíš sama platit zdravotní a sociální pojištění, protože se předpokládá, že k tomu pracuješ + třeba potrvzení do práce ( nebo někam ), že jsi student můžeš z kombinovaného studia využít a pokud je Ti míň jak 26, tak i slevu na MHD..já sama mám jednu školu kombin. a ještě prezenčně.. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (16.07.2008 17:37:36, Jan) Ja mam tedy pocit, ze statut studenta ma pouze clovek do 26 let v prezencni forme studia. Jinak nikoli! Ale stalo se mi totez. Necekane mi dali ISIC kartu, takze slevy vyuzivam... asi bych byl blazen, kdybych to nedelal... Takze uzivej jeste chvili techto prijemnych vyhod:) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (16.07.2008 17:44:51, Lucka) Jan: nám na FSV na kombinovaném také nabízeli ISIC kartu, to je asi všude.. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (16.07.2008 17:49:57, Jan) Ale nemely by. Ptal jsem se pak na to na CSSZ a tam mi to bylo receno janse - prezencni, do 26 let. Ale myslim, ze pani na studijnim to moc nezajima:))). reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (16.07.2008 19:08:38, Tom) Vystavili ti studentskou kartu, nebo ISIC kartu? To je rozdíl, na většinu slev potřebuješ isic kartu. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (16.07.2008 22:19:16, Lucka) Tom: ja mam normalni studentskou, ale nekteri mi spoluzaci i ISIC kartu reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (16.07.2008 22:20:29, Lucka) Ono taky záleží, co si pod tím ´statusem studenta´ představíš, ono jde hlavně o to zdravotní a sociální pojištění, ale jinak jsi student jako každý jiný reagovat zde

Podobné příspěvky:
  1. Šance na přijetí - kombinované studium VŠPJ - Vysoká škola polytechnická Jihlava
  2. Dálkové/kombinované studium na Právnické škole v ČR? - Výběr vysoké školy
  3. kombinované studium - Informace o studiu
  4. Kombinované studium - Ostatní
  5. kombinované studium - Informace o studiu
  6. Kombinované studium - Ostatní
  7. Kombinované studium - docházka - Informace o studiu
  8. FSS MUNI - kombinované - Ostatní
  9. VŠTE České Budějovice obor Technologie dopravy a přepravy (Kombinované studium) - Informace o studiu
  10. UJEP - FSE (kombinované studium) - Informace o studiu

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace příspěvku

Heslo:  pokud chceš administrovat reakci klikni u ní nejprve na "reagovat zde"

  

Obnovením se příspěvek posune na první pozici v seznamu příspěvků. Platnost zobrazení se nastaví od nového data obnovení.
Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.