školné na VŠ

Kategorie: Ostatní


Zobrazit reakce: od nejnovější - strom chronologicky

Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 17.07.2008 08:08:38, stjúúúdent, zhlédnuto: 859x, reakcí celkem: 3Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekjak to teda je?? je mi přes 30 let,nikdy jsem nestudoval VŠ, budu platit školné na VŠ při prezenční formě studia nebo ne? někdo říká to a někdo zas tohle, tak se v tom vyznej.
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (17.07.2008 13:54:25, stjúúúdent) Teď mám konečně jasno jak to teda se mnou bude! Na studijko jsem se obráril, ale jsou nějak 14 dní pozadu s odpovědí a už jsem to nemohl vydržet, tak se ptám tady. Jsem výdělečně činný takže soc. a zdr. poj. si platím sám. Díky a učení zdáááááár:) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (17.07.2008 08:33:20, Martina) Zatím se na žádné veřejné ani státní škole neplatí školné. Prezenční forma studia není omezena věkem. Já znám i 50-letého posluchače prezenční formy studia na Práv.F ZČU. Pouze za studenty do 26 let věku jak v prezenční, tak v některých případech i u kombinované formy studia, platí stát sociální a zdravotní pojištění. To za Tebe nikdo platit nebude. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (17.07.2008 08:32:05, Ana) Myslim ze nic platit nebudes (?nebudete), jenom nebudes mit socialni vyhody jako napr. slevy na dani (do 26 let). Nejlepsi je asi se zeptat primo na skole.

    http://www.cuni.cz/UK-176.html

    VZNIK POVINNOSTI HRADIT POPLATEK
    1. Povinnost hradit poplatek za delší studium vzniká studentovi, jehož celková odstudovaná doba překročila standardní dobu studia studovaného studijního programu o více než rok, přičemž
    - celková odstudovaná doba se počítá ve dnech, ode dne zápisu do studijního programu
    - započítávají se předchozí neúspěšná studia v částech, které se nepřekrývají se stávajícím studiem
    - nezapočítává se doba, po kterou bylo studium přerušeno
    2. Povinnost hradit poplatek za delší studium vzniká též studentovi, který je již absolventem studijního programu, studuje v dalším studijním programu a v něm délka studia přesáhla standardní dobu studia. Výjimku tvoří případ, kdy absolvent bakalářského studijního programu studuje v navazujícím magisterském studijním programu.
    3. Povinnost hradit poplatek za další studium vzniká studentovi, který je již absolventem studijního programu a studuje studijní program další. Výjimku tvoří zejména případ, kdy absolvent bakalářského studijního programu studuje v navazujícím magisterském studijním programu.
    4. Poplatek za delší studium se hradí za každých započatých šest měsíců studia. Poplatek za další studium se hradí za každý započatý rok studia. Výše poplatků je uvedena v sekci Druhy a výše poplatků.

    O studentech, kteri by museli platit za svuj vyssi vek tu nic neni. ;) reagovat zde

Podobné příspěvky:
  1. Školné při studiu v 29 letech? - Informace o studiu
  2. Školné na UK-LF - Univerzita Karlova
  3. Školné - ano či ne? - Ostatní
  4. Skolne? - Informace o studiu
  5. Školné - Vysoká škola obchodní v Praze, o.p.s.
  6. Školné na VŠEM jaké vybrat? Specha!!!! - Ostatní
  7. Školné - Ostatní
  8. školné - Bankovní institut vysoká škola, a.s. - už ne
  9. Školné , nedostatek INFO - Ostatní
  10. CervoInstitu škola - školné - poplatky - Výběr vysoké školy

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace příspěvku

Heslo:  pokud chceš administrovat reakci klikni u ní nejprve na "reagovat zde"

  

Obnovením se příspěvek posune na první pozici v seznamu příspěvků. Platnost zobrazení se nastaví od nového data obnovení.
Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.