Pojdte s nami na byt do Opavy


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 22.07.2008 20:15:24, Sima, zhlédnuto: 192x, reakcí celkem: 6Reagovat na příspěvek
Ahojky, jdete nekdo do Opavy studovat VS?A nechcete byt na koleji nebo vam nebyla zadna pridelena?Jsme 2holky, ktere si chteji pronajmout nejaky byt v opave..ale jelikoz cena je vysoka, tak bychom k sobe potrebovaly nejake 2 pohodove holky..Tak piste co nejdrive, abychom to mohli vse posefoovat :-)zatiim

Email: orsakova.s04acentrumcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (22.07.2008 23:28:34, Nela) Ahojte já taky nastupuju do prváku a možná bych měla zájem. Můžete mi prosím napsat tu cenu a nějaký podrobnější informace? Díky:) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (23.07.2008 14:51:26, katka) Ahojky....jdu studovat do opavy ale nedostala jsem koleje..mozna bych mela zajem, jen bych potrebovala podrobnejsi informace... reagovat zde
    Telefon: 420739486800, Email: kata13seznamcz, ICQ: 491597311
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (23.07.2008 14:52:52, Sima) Ahojky, no jeste shanime lidi a uz s emi ozvala i 1holka, takze by jsme byli do zacatku 4..No a konkretni nabidku ti jeste nereknu..pac teprve shanime skrz realitku..napis mi na mejl..na Simulinkacentrumcz reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (23.07.2008 19:59:33, Soňa) Ahojky, taky nastupuju do prváku a sháním bydlení, tak kdybyste potřebovali ještě další holku do party:) reagovat zde
    Email: so.vaquickcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (24.07.2008 15:41:16, Siima) a na jaky jdes obor? reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (26.07.2008 12:08:00, Soňa) já jdu na filologii: ajina + italština reagovat zde

Podobné příspěvky:
  1. Spolupráce s námi nastartuje váš život do úplně jiných obrátek! - Vysoká škola sociálně správní, institut cžv Havířov, o.p.s.
  2. pojdte nekdo na laser game :D - Ostatní

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace reakce

Heslo:

 

Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.